Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 video inceleme '41MP Kamera ile Gövde Gösterisi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
1
Favori
4.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia'nın ve aynı zamanda Windows Phone ekosisteminin en iddialı akıllı telefonu olan Lumia 1020 test masamızda. Bakalım 41MP kamera ve 2GB RAM'e sahip olan Lumia 1020 neler vaad ediyor, detaylar videomuzda.

• İşte beklediğim inceleme sağ olun sitede Windows Phone ile ilgili haber-inceleme görmek güzel.

çerezleri alıp geliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam birde not düşmeden edemeyeceğim:

Windows Phone un eksikliklerini anlatmak yerine direk almayın diyorsunuz hafif değinip. İhtiyaçlarınızı iyi belirleyip buna göre seçiminizi yapın derseniz daha iyi olacağı kanısındayım

• O paraya öküz alırık.
  • güzel cihaz burada Nokia mühendislerini tebrik etmek gerekir.Tabi fotoğraf video odaklı olduğu için sosyal ağlar resim,video çekilmeyi sevenler içinde ideal.Tabi kalın haliyle mercekten dolayı.Fiyatı uygun tutmaları lazım biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Hocam birde not düşmeden edemeyeceğim:

Windows Phone un eksikliklerini anlatmak yerine direk almayın diyorsunuz hafif değinip. İhtiyaçlarınızı iyi belirleyip buna göre seçiminizi yapın derseniz daha iyi olacağı kanısındayım

Dh editörleri anti-wpci gibi

• uzak ara en yakın nokia 1020
  • quote:

Orijinalden alıntı: masculine

güzel cihaz burada Nokia mühendislerini tebrik etmek gerekir.Tabi fotoğraf video odaklı olduğu için sosyal ağlar resim,video çekilmeyi sevenler içinde ideal.Tabi kalın haliyle mercekten dolayı.Fiyatı uygun tutmaları lazım biraz.

Bu fiyatı belirleyen Nokia değil, kazıkçı Türkcell dir

• gayet güzel inceleme

elinize sağlık
  • quote:

Hocam birde not düşmeden edemeyeceğim:

Merhaba,

Videoyu sonuna kadar izlemedin sanirim :) Bu dediklerinin aynısını videoda zaten dile getiriyoruz. Kamera öncelikli tercihlerde Lumia 1020'nin cok onemli bir seçenek olduğunu ancak daha fazla oyun ve en yeni donanimlar oncelikli ise diger platformlara da goz atilmasi gerektiğini.

Iyi forumlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: masculine

güzel cihaz burada Nokia mühendislerini tebrik etmek gerekir.Tabi fotoğraf video odaklı olduğu için sosyal ağlar resim,video çekilmeyi sevenler içinde ideal.Tabi kalın haliyle mercekten dolayı.Fiyatı uygun tutmaları lazım biraz.

Bu fiyatı belirleyen Nokia değil, kazıkçı Türkcell dir

Lg de g2 yi 2000 TL den satabilirdi değilmi.Yurtdışı ile karşılaştırmaktan ziyade.Çok eskiden beridir bu ülkede olan markaların başında Nokia gelir.Telefon bölümü microsoft a geçmiş olsa bile insiyatif kullanarak daha düşük bir fiyat politikası takip edebilirlerdi diye düşünüyorum.İşletim sistemini geçtim cihazları çok güzel firmanın.Biraz düşürsün derken öyle büyük bir indirim beklemiyorum.Ekosistemin yayılması açısından en azından android cihazlarla rekabet edecek bir fiyatta olmalı.

• 31:32 de ışınlandılar la

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

O paraya öküz alırık.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=84102204

• Kendi reklamlarını kendileri geçemiyor.

• Bildirim ışığı olmaması büyük bir eksiklik !!!

• Nokia Telefonlarının ve Windows Phone'un gerçekten çok büyük bir albenisi var , ah market ahh yaktın bizi şu androide mahkum ettin

• nokianın en sevmedğim tarafı ağır oluyor

• incele biraz geç oldu ama detaylı olmuş teşekkürler.
  • Donanımhaber tavsiye logosunu çakmışsınızda ben mesut çevikle canlıda mesut çeviğin windows phone almayın diye net ifadelerini dün gibi hatırlıyorum nedir bu logo o zaman ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Bildirim ışığı olmaması büyük bir eksiklik !!!

bu yoruma neden eksileri döşemişler bilmiyorum ama bildirim ışığı gayet de önemlidir.

rgb bildirim ışığı ile sms-skype-watsapp-mail-cevapsız çağrı lara değişik renkler verebiliyorum.

bu neyi sağlıyo? şimdi chat grupları var üye olduğum, sürekli mesaj geliyo. şimdi ben buna titreşim açsam telefon ikide bir titriyo. ben de titreşimi kapatıp bildirim açıyorum ve bildirim ışığının rengi ile hem masanın üstünde duran telefona dokunmadan mesaj geldiği anlıyorum, hem de telefon sürekli titremekten kurtuluyo. ayrıca G2 deki gibi arkada değil direk ön yüzde olmalı bildirim ışığı, ayrıca parlak olmalı.

bildirim ışığı basit ama önemli-kullanışlı bir özelliktir. hele hele rgb bildirim ışığını düşünenden allah razı olsun.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.