Şimdi Ara

Söylenti: Oyun Çalıştırmayan Xbox One Modeli Yolda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Son yıllarda oyun dünyasında söylentiden daha fazla bir şeyle karşılaşmıyoruz. Bu söylentilerin elbette küçük bir kısmı doğru çıkıyor. Buna karşın bazı ciddi kaynakların iddialarını da önemsememek olmaz. Daha önce Xbox One'ın duyuru tarihini, zorunlu internet politikasını ve hangi ayda çıkacağını resmi açıklama yapılmadan önce duyuran yazar Paul Thurrott şimdi ilginç bir iddia daha ortaya attı.

Thurrott'un açıklamalarına göre Microsoft oyun çalıştırmayan, sadece film, müzik, TV gibi özelliklere sahip eğlence odaklı bir Xbox One modeli hazırlıyor. Bu model standart Xbox One piyasaya çıktıktan bir süre sonra duyurulacak.

Muhtemelen 2014 yılında karşılaşacağımız bu eğlence odaklı Xbox One modelinin 499 dolara satılan standart modelden çok daha ucuz olacağı belirtiliyor. ABD'de Xbox One'ı oyunlar dışında kullanan önemli bir kitle bulunuyor. Microsoft'un oyun çalıştırmayan Xbox One hamlesi bu kitleye uygun fiyata cihaz sunma amaçlı gibi görünüyor.

• Muhtemelen PS Vita Tv nin rakibi olarak çıkacak...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Adıda Xbox one Uydu çanak edition :D
  • Başlığı okuyunca kahkaha attım :D
  • ee napacak x1 elinde patlıyacağına ya özellikleri düşürüp ucuz yollu böyle birşey yapacaktı ya da yeni bir konsol yapmaya başlıyacaktı. kısacası rakibi ps4 karşısında bu dönem konsol devrini erken kapattılar

• bence boşa çıkartmasınlar zaten xbox one, da oyun oynanmaz milelt film falan izler
  • Bastan yapilmasi gereken buydu zaten.
    2 cihaz cikarmak ve oyunculara hakkini vermek. Sirf tek cihaz cikarmak icin tv ozelliklerini ve kinect donanimini oyun donanimindan calarak tek cihaza sigdirmak icin zorlamayla yapilan cihazin oyun tarafi tabi ki gucsuz olacakti,
    Onun yerine cok guclu bir cihazi kinectsiz 400 dolara ps4 den daha guclu hemde cikarabilir kinect ve tv ile olan cihazida aynen apple tv gibi ayrica cikartip ayri satabilirlerdi.\
    Bastan yapilan yanlis simdi duzeltilemez cunki bir kere tek donanimla geldin ve oyun tarafini oyunculari donanimdan calarak madur ettin. Bu saatten sonra oyuncular icin bir artisi olmaz.

• Ne gerek varsa zaten 2 yıl sonraki oyunları Xbox one oynatamaz. Asıl amacına ulaşmış olur microsofti...

• Microsoft bu nesilde oyun konsolu işini bırakmak zorunda kalıp müzik, TV uydu alıcısı işine girecek. 2 nesildir zarar ediyorlar, xbone on'ın durumu da iyi seviyede degil.
  • Başlık sakat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fnldstntn

Muhtemelen PS Vita Tv nin rakibi olarak çıkacak...

ps vita tv de en azindan oyun oynaniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~100$ gibi bir fiyata sahip olur.

• bizim burada çekermi
  • Keşke 3 farklı üretim yapsalardı. Birincisi sadece oyun odaklı tv özelliklerini barındırmayan bir sürüm, ikincisi haberde de bahsedilen sadece tv odaklı bir sürüm, son olarak da piyasaya sürülen xbox one gibi hem tv hemde oyun odaklı bir sürüm olabilirdi. Böyle sadece oyun oynamak isteyenler daha ucuz a bu konsol a ulaşabilirlerdi.

• microsoft un başına yeni ceo olarak nokıa nın patronu gelirse xbox ı gözden çıkarıcak diye bi haber vardı takip edenler bilir

• İlk olarak bundan aylar önce Microsofttun, 2 makineyle piyasaya çıkacağı haberi yine buralarda bir yerlerde geçmişti. Birisi oyun diğeri ev eğlencesi tarzında geçiyordu.

İkinci olarak Japon'ya oyun satış rakamlarını açıkladığı zaman da bizim oyuncu arkadaşlar saçma sapan oyumlarıyla "bu millet oyundan anlamıyor - japonlar da, oyunmu oynuyormuş" gibi yersiz yorumlarda bulunuyorlar.

Şimdi söylemek istiyorum ki sizin o küçücük dünyanızın da dışında çok daha gelişmiş çok daha renkli ve farklı bir dünya var. Her şeyi kendinize göre anlayıp yorumlarsanız, başladığınız yerde kalırsınız. Bırakın adamlar ne yaparsa yapsın. Anla ki ""sana yapmıyor""....

• ps3 ilk çıktığında nasıl hatalar yaptıysa aynısını birebir uyguluyorlar

• madem böyle bişey vardı donanımı neden kıstın o zaman microsoft. all in one nerde kaldı? şu şirketin başına ben geçsem şu anki cihazdan kat kat daha başarılı bi cihaz koymuştum ortaya.

• Rezillik ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: wustti

madem böyle bişey vardı donanımı neden kıstın o zaman microsoft. all in one nerde kaldı? şu şirketin başına ben geçsem şu anki cihazdan kat kat daha başarılı bi cihaz koymuştum ortaya.

sen şirketin başına geçsen değil 0 dan başlasan daha iyisini yapacağına inanıyorum, aklı başında olan kimse Microsoft un saçmalıklarını yapmaz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.