Şimdi Ara

Call of Duty: Ghosts Video İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
3.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Call of duty'nin hızlı oynanışına , Battlefield'ın grafikler ve yıkılabilir haritalara hayranım. Benden başka bu iki oyunu birlikte seven kimse yok sanırım :) herkes birinin fanboyu olmuş hep onu savunuyor hep diğerini kötülüyor :D
  • Objektif bir inceleme olmuş. Elinize sağlık.
    Gun game gibi çok tutan ve sevilen bir modu hangi kafayla koymazlar ki oyuna?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenFalcon

Evet BF nin yanında grafikler baya geride kalıyor Modern Warfare sesisinden beri aynı ama şöylede bir durum var BF yide COD du oynadım ve COD dan daha fazla zevk aldım oyun sunumu ve senaryo düzgün değil ise grafik pekde bir işe yaramıyor

Katılıyorum.Cod senaryo modun da daha zevkli..

Ayrıca altta bir arkadaş yazmış eski savaş düzenine dönmeli diye bence de o eski savaş oyunlarını özledim cod'un.

Son olarak sözüm fanboylara.. milletin zevkine karışmayın lütfen isteyen istediği oyuna para verir renkler zevkler tartışılmaz kimseyi de ilgilendirmez.bf yerine cod almak veya cod yerine bf almak koyunluk değildir... ;)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • öküz gibi sistem istiyolar halbuki dx11mişte neymiş ulan yemişim dx11nizi yok cod ghost crysis 3 crysis3ün crysis 2den grafik olarak ne farkı var ya ben 9600gt ile crysis2yi en yüksek ayaralrda oynadım antilasin felan açık adam gelmiş bana orta yüksek ayaralrda oynıyacağım oyun için yeni kart aldırcaklar adamlarını göznü para bürümüş crysis 3 için onlara kalsa hepimizin gtx titan rog ares 2 yi almamız gerekiyo valla dıceyle ubisoftu tebrik ediyorum bakıyorum assian creed 4 e dx 10 2 gb ram bakiyom btafielde 4 e ayrıca bf4ü lowda bitirdim dx10 4gb öküz cod 6gb ram istiyo sanki 2gb ram harcıyo
  • Şimdi Mw2ylede aynı kefeye koymayın , abartmayın yani her nekadar sevmeseniz bile genede bir emek söz konusu gözardı etmemek gerekir
  • tutmaz
  • Beğenmeyenler nesini beğenmemiş anlamadım. Call of Duty 2 'den sonra oynadığım ilk CoD idi. Görüntüleri, senaryoyu ve işleyişi on numara buldum. Ki BF4'ü de Ghosts'dan önce bitirmiştim. SP konusunda CoD daha başarılı. Sonra MW 1-2-3 bakayım onlar nasıl acaba dedim. "You will not able to survive!" yazısını gördüğümde hadi lan ordan Ghosts'u hardcoreda bitirmiş adamım ben dedim lâkin MW Veteran'ı bildiğin oyunu bitiremesinler diye yapmışlar. Beş gün uğraştıktan sonra hardened'e düşürmek zorunda kaldım. Öyle yada böyle 2 ile 3'ü de bitirdim. Zor muydu, zordu; çünkü bir yandan öldürürken bir yandan push forward yapmak zorundasınız. O da adamı çok zorluyor. Ama hikaye ve işleyişi konusunda bir Ghosts kadar yoktular kanımca. Nitekim MW1-2-3 'de arada aksiyonu tamamen kaybedebiliyorsunuz; teriniz soğuyor. Fakat Ghosts'da adamı aksiyondan aksiyona sokuyor. Bölüm nerede başlayıp nerede bitiyor anlayamıyorsun bile. Hazır aksiyon bitti, burada kapatayım yarın devam ederim diyemedim yani. Bir gece ansızın yükledim, öğlene kadar 10-11 saate bitirdim.

• < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • btf 3 kraldı kım ne derse desın ama cod ghost ve btf 4 bir btf 3 etmez

• bi 10:46 ya bakın o ne abi... pervanenin içinden mi geçiyo o?
  • BSC Misafiri 23.11.2013 21:49:48 @
    pervanenin icinden filan gecmiyo asadaki asker olarak saliyo seni

• Çok iyi bi inceleme. teşekkürler.
  • umarım bilgisayarım kaldırır
  • puanlama sisteminiz bir harika dostum.
  • yine vasat,tamamen ticari,insanları basit görme ve aldatma üzerine bir oyun çıkarmışlar.birde fiyatını yüksek tutarak,animasyon ve videolarla süleyip tamamen kandırmaya yönelik görsellerle aldatmaya devam ediyorlar.tek cazip yönlerinin hemen hemen her sistemde çalışan basitoyun motorları.sizce paralarımı yetmiyor BF4 kalitesi için.elbetteki hayır.tek amaç daha fazlakullanıcı için gereksinimleri düşük tutmak.çok basitler.

• İnceleme için teşekkürler.
  • bir tane zat oyunu mw2 ile aynı kefeye koymayın o kdrda degil demis lan evet koymayın bu oyun mw2nin yanından gecemez cunku anladnmı bu ghost çöp bir oyundur cod serisi mw2 ile mükemmel bir kapanış yapmıştır nokta.
  • Arkadaşlar Ne Bekliyordunuz Sömürgeci Ülkeleri Sömürge Oyunu Bide ... Paraya Satıyorlar Activision İsrail Malı Ne Beklenirki ? :D Saçma oyun Hele Uzaylıların ÖlünceNasıl Hareket Ediyorlar iik Yok Zaten Ne Duvara Çıkabiliyouz Ne Bi Yerden Atlayabiiyoruz Okadar Saçma Ki Mesela MW3 de Felan Survivor Modunda Ne Biere Girebiliyoruz Ne Kaça Biliyouz BAGEON olduk Zorzar Bütün Bölümleri 20-25 Wave Üstüne Çıkarttık... Bide En Sevdiğim Oyun FARCRY3 Çok Güzel Eğlenceli Bişeyler Eksi Olsada Çok Güze :D:D:D:::...

• Ya Neden Düzgün Yazılmıyor mesela BAGEMON yazdım OLMADI .... Anlamıyru :D Olsun Pratik Zeka Olanlar Anlaybilirrrr :D :D :D ::: ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sharingangenjutsu

Arkadaşlar Ne Bekliyordunuz Sömürgeci Ülkeleri Sömürge Oyunu Bide ... Paraya Satıyorlar Activision İsrail Malı Ne Beklenirki ? :D Saçma oyun Hele Uzaylıların ÖlünceNasıl Hareket Ediyorlar iik Yok Zaten Ne Duvara Çıkabiliyouz Ne Bi Yerden Atlayabiiyoruz Okadar Saçma Ki Mesela MW3 de Felan Survivor Modunda Ne Biere Girebiliyoruz Ne Kaça Biliyouz BAGEON olduk Zorzar Bütün Bölümleri 20-25 Wave Üstüne Çıkarttık... Bide En Sevdiğim Oyun FARCRY3 Çok Güzel Eğlenceli Bişeyler Eksi Olsada Çok Güze :D:D:D:::...

Çok atlayıp zıplamak istiyorsan git Spiderman oyna. Saçma sapan yorumlar yazma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.