Şimdi Ara

Android 4.4 KitKat güncellemesi Nexus 7 ve 10 modelleri için yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android 4.4 KitKat güncellemesi Nexus 7 ve 10 modelleri için yayınlandı

Ekim ayı sonunda Google'ın resmi olarak lanse ettiği Android 4.4 KitKat sürümü ilk olarak Nexus 5 üzerinde kullanıcılarla buluşmuştu. Kasım ayı içerisinde diğer Nexus cihazlarına da güncellemeyi dağıtacağını açıklayan Google, işe tabletlerle başladı.

Firma Nexus 7, Nexus 7 2013 ve Nexus 10 için KitKat güncellemesini dağıtmaya başladı. Ancak Nexus 4 ve Nexus 7 LTE modellerinin biraz daha beklemesi gerekiyor. Güncellemede Nexus 5'e özel sunulan şeffaf menü, durum çubuğu ve Google Experience Launcher ana ekran uygulaması yer almıyor.

Kullanıcılar Nexus 4 ve Nexus 7 LTE için gayri resmi olarak yayınlanan güncelleme ROM'larını indirerek kurabilirler.  

Kaynak:http://www.androidauthority.com/nexus-7-2012-2013-nexus-10-android-4-4-kitkat-nexus-4-cellular-nexus-7-soon-316438/

• Seffaf durum cubugu sartti, guzel olmustur, Guncellemeyi alan arkadaslara hayirli olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreTheBand -- 17 Kasım 2013; 21:57:12 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Size ne desem bilemedim. Doğru tabletler için 4.4 u erken yayınladı ama saatler sonra nexus 4 için de yayınlandı ki bu olay günler önce gerçekleşti. Tamam başka kaynaklardan yararlanın ama arkadaş biraz da araştırın yahu.

https://developers.google.com/android/nexus/images

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google'a bak sen, Developer sayfasına 'gayri-resmi' rom koyuyormuş da haberimiz olmuyormuş.

Ben 3 gün önce yükledim resmi romu Google'ın kendi sitesinden ama sizin daha güncellemeden haberiniz yok. Bari bilmediğiniz konuda haber yapmayın yahu, komik oluyor. Gayri resmi olarak yayınlamış romları kurabilirmişiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer.f -- 17 Kasım 2013; 22:27:27 >
  • Hala ota yoluyla yayınlamadı

• Gunaydin. Üç dört gündür bu ROMu kullanıyorum ki aosp kaynaklı ROM iki haftadir var. Google experience launcher belki yok ama apk dosyasini indirip kurduktan sonra ayarlardan ana sayfa seçeneğinden seçtiğimizde tuşlar ve statusbar transparan oluyor.

• benim nexus 7 de tik yok :/
  • Şu nexusların arayüzlerini biraz özenerek yapsalar keşke...

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

benim nexus 7 de tik yok :/

Benimkinde de tik yok ne zaman gelecek dersiniz.

Resmi kaynaktan indirsem nasil kuracagim onu bi bilginiz var mi arkadaslar ayrica ?

• Herkes 3. parti program ve laptop aracılığı ile kurmak zorunda değil zira bayanlar da kullanıyor bu telefonu.

Telefonun sistem güncelleme kısmına getirmek bu kadar mı zor Allah aşkına? Tek tuşla güncellemenin piri apple; dolayısı ile bayanların tercih etmesi çok doğal.

• benım telefonum nexus4 4.4 androıd ıle gunlemıstım hıcbır sorunla karsılasmadım fakat sımdı 4.2 guncellemesı geldı arkadaslar sızde guncellemelımıyım yoksa boylemı kalmalı....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.