Şimdi Ara

Twitter'ın yeni Android teması ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Twitter'ın yeni Android teması ortaya çıktı

Twitter'ın Android uygulaması için alfa test programına başlaması, yeniliklerin daha erken gün yüzüne çıkmasına sebep oluyor. Sonraki Android sürümünün ilk işaretleri de ortaya çıkmaya başladı.

Twitter'ın alfa kullanıcılarına dağıttığı son sürümde uygulamanın eski tasarımından ilham aldığını gösteriyor. Menü butonları üst kısma yerleşirken, bir akıştan diğerine ekranı kaydırarak geçilebiliyor. 

Ayrıca Keşfet sekmesi örnek tweet'lerin temel ve detaylı görünümünü verebiliyor. Bir Tweet gönderilirken ise kullanıcıya nerede olduğu da soruluyor. 

Twitter'ın kullanıcılardan elde ettiği geri dönüşler sonrasında hem yeni hem de eski tasarımları biraraya geitren bir yaklaşım benimseyeceği belirtiliyor. Nihai sürümün ne zaman yayınlanacağı ise belli değil. 

Kaynak:http://techcrunch.com/2013/11/15/twitter-ditches-redesign-involving-swipeable-streams-reverts-alpha-beta-testers-to-old-four-button-interface/

• Yeni bir şey değil ki bu aptoide de 5.0 olarak gözüküyordu biraralar resimleri göstermediği için silmistim.

• tamam biz copy paste yazılımcıyız da bunlarda mı öyle. şu tema wp teması haline geldi sanırım face vs mobil siteler için
  • ben kaydırma olayını sekmeler arası geçişte çok kullanıyorum. inşallah o iptal olmaz.
  • Symbian telefonlar içinde adam akıllı bir şeyler yapsalar
  • Ben kullanıyorum şu anda çok memnunum :))

• Ben kullanıyorum şu anda çok memnunum :))

• Bir türlü beğenemedim; alışamadım.

Foursquare'e baksınlar da yeni tasarım neymiş, görsünler.
  • Foursquare Fena Yapmış Ya :)
  • Aynen; hayran kaldım. Eskisi gibi sık kullanmıyordum da güncelleme ile birlikte beni benden aldığı için yeniden sardım.
  • Menüler arası kaydırarak geçiş yeni mi geliyor android'e..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AYNEN OYLE :) HELAL OLSUN GERÇEKTEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feanor Tasartir

Bir türlü beğenemedim; alışamadım.

Foursquare'e baksınlar da yeni tasarım neymiş, görsünler.

gerçekten de forsquare dağıtmış ortalığı. tasarımı harika olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.