Şimdi Ara

Nokia Music uygulaması Android ve iOS'a geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nokia Music uygulaması Android ve iOS'a geliyor

Nokia'nın çevrimiçi müzik akışları sağladığı ve satın alma imkanı sunduğu Nokia Music uygulaması, Android ve iOS için de listelenmeye başladı.

Şimdilik sadece Nokia cihazları için kullanımda olan Nokia Music, Çin'de elde edilen firma içi rehberlere göre yakında Android, iOS ve Mac OS X platformları için de kullanıma sunulacak. Ayrıca Windows 8.1 ve RT sürümleri için de yerleşik bir uygulamanın yolda olduğu belirtiliyor.

Bununla birlikte Nokia Music hizmetinin Microsoft dönemi sonrasında Xbox Music ile birleşeceği söylentileri gündemde. Bu bakımdan böyle bir gelişmenin olup olmayacağı bilinmiyor.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Nokia-Music-coming-to-iOS-and-Android_id49418

• Lumia cihazlarında bulunan max radio olacak mı ? Eğer olursa gercekten muhteşem bır haber. Ben hayatımda boyle kapsamlı bır muzık uygulaması görmedım. Fizy deezer vs hikaye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gündür uğraşıyorum ne spofiy ne dezeer ne ttnet müzik kaldı ama nokia müzik gibisini bulamadım. 4 gözle bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: onsos1100

2 gündür uğraşıyorum ne spofiy ne dezeer ne ttnet müzik kaldı ama nokia müzik gibisini bulamadım. 4 gözle bekliyorum

Tinytunes yükle dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Lumia cihazlarında bulunan max radio olacak mı ? Eğer olursa gercekten muhteşem bır haber. Ben hayatımda boyle kapsamlı bır muzık uygulaması görmedım. Fizy deezer vs hikaye

" Mix Radio uygulaması, sadece Nokia© Lumia cihazlara özeldir. "

Hayır, size yok

Nokia yı da tebrik ederim. Google gibi tabiri caizse Youtube u engelleyip gıcıklık yapmıyor.

Edit: Size var ancak sadece 30Sn lik tanıtımı dinleyebiliyorsunuz rastgele. Lumialardaki gibi tamamı ve şarkılar arası geçiş hakkı yok yani. Lumialarda 30gun bedava Nokia music+ hesabı veriyor ayrıca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 17 Kasım 2013; 19:21:59 >
  • Ben olsam androide çıkarmam hem Google ye Youtube yüzünden gıcıklık olur bahane olaraktan android çok korsan kullanıyor derdim zaten öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Ben olsam androide çıkarmam hem Google ye Youtube yüzünden gıcıklık olur bahane olaraktan android çok korsan kullanıyor derdim zaten öyle.

Microsoft u Google mı sandınız? İlk okulda hocamız ne derdi:

o size kötülük yapıyorsa siz de ona kötülük yapmak zorunda değilsiniz.

Hem Microsoft'un hem Google ın nasıl firmalar olduğunu öğrendik böylece

• Nokia nin kamera müzik navigasyon uygulamaları tartışmasız en iyi programlar. Birde office 2013 de windows phone dan ücretsiz gelince gündelik kullanımda iPhone serisi ile yarışır. Ama iş oyun market ve birde çekirdek yarışına gelince geride kalıyor. Onlari da microsoft düşünsün

• quote:

Orijinalden alıntı: destroy00

quote:

2 gündür uğraşıyorum ne spofiy ne dezeer ne ttnet müzik kaldı ama nokia müzik gibisini bulamadım. 4 gözle bekliyorum

Tinytunes yükle dostum

Eyvallah kardeşim sayende sildim diğer programları

• sanki google. gidip yalvardı gel bizede çıkar diye triplere bak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: destroy00

quote:

Tinytunes yükle dostum

Eyvallah kardeşim sayende sildim diğer programları

Ne demek dostum rica ederm :D

• Eger tanıtım olacaksa Lumia cihazlarda ki gibi aylık belli bir ücrete hersey acık sekılde de olur bence.

Ben hıc gelmeyeceğini dusunuyodum sımdı umudum var :)

• Herkesde zaten binlerce mp3 şarki var. Bu tarz uygulamaların acikcasi çok bir esprisi yok.

Son çikan albümler ve klipleri de zaten youtubedan falan dinleyip indirebilirsiniz.

Standart oynaticilar gayet iyi is görüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen arkadasa katılıyorum nokia nın müzik ve gps navigasyon uygulaması harikaydı valla androdidde yok onlar gibisi
  • bb messenger gibi olacak bu da

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem71

Bununla birlikte Nokia Music hizmetinin Microsoft dönemi sonrasında Xbox Music ile birleşeceği söylentileri gündemde. Bu bakımdan böyle bir gelişmenin olup olmayacağı bilinmiyor.

Haberde bahsedilen uygulama. Geldi.

http://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.xboxmusic

http://itunes.apple.com/us/app/xbox-music/id669515221

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 9 Temmuz 2015; 17:29:16 >

• yclmrtzkn kullanıcısına yanıt
    harita uygulaması olarak nokia'nın 'here' uygulamasını kullanabilirsin.üstelik çevrimdışı(bu konuda bence digerlerinden daha ıyı) da kullanabilirsin

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Wp sürümünden daha iyi olmuş

• Trde aktif değil diyo

• Servisleri varmi hala bunca yildan sonra

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.