Şimdi Ara

Artes D1003 Nasıldır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
2.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar artes d1003 ıps ekranlı tablet piyasa fiyatı 500-600 gittigidiyorda 359 tl nasıl bir cihazdır kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim tablet oyun ve film izlemek için alınacak

• Fiyat iyiymis link atarmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/artes-tabl-d1003-ips-10-1-quot-1gb-16gb-hdd-and-4-1-97955533
    çok iyiyse işimi görürse hemen alcam fikirleri olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  • Akakçe.com`daki fiyatlardan daha aşağıda. Bence tam bir fırsat

Artes D1003 Nasıldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Akakçe.com`daki fiyatlardan daha aşağıda. Bence tam bir fırsat

Artes D1003 Nasıldır

banada öyle geldi yarım saattir araştırma yapıyorum nasıldır tablet hakkında pek bilgi sahibi değiliz film izleme ve oyun için nasıldır arkadaşlar

• madenspor45 M kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz işleri gözü kapalı yapar. Tablet donanım olarak oldukça kuvvetli
  • quote:

Bahsettiğiniz işleri gözü kapalı yapar. Tablet donanım olarak oldukça kuvvetli

fiyatta çok iyi hemen alıyorum 1 tane çok teşekkür ederim iyi geceler
  • madenspor45 M kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun gerçekten çok iyi fiyat yakalamışsınız
  • quote:

hayırlı olsun gerçekten çok iyi fiyat yakalamışsınız

aldım hocam şimdi 6 taksit 359 tl çok çok iyi yakaladık teşekkür ederim yardımların ve iyi dileklerin için
  • urun elıne gectıgınde bılgı verır mısın ? bende almayı dusunuyorum.
  • soner_o9 S kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyordaki fiyat çok iyi. Oradan almayı düşünüyorsunuz sanırım. Fiyatına göre özellikleri güzel bir cihaz.
  • evet ama alıp almama konusunda kararsızım su an. bı kac forumda okudum bazı yorumlar olumsuz hep :S bataryasının sorun cıkardıgını soyluyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soner_o9 -- 18 Kasım 2013; 13:18:39 >
    7iş günü içinde iade hakkınız var sorgusuz sualsiz. Beğenmezseniz gönderin gitsin
  • buyuk ıhtımal bende yarın sıparıs verecegım o zaman , sızın kargo erken gelırse tablet hakkında deneyımlerınızı buraya yazarsenız sevınırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soner_o9 -- 18 Kasım 2013; 13:52:51 >
    Ben Artes Q972 kullanıcısıyım. Hiç sorun yaşamadım çok şükür
  • Ve siparis verdim artes d1003 icin ins güzel bi cihazdir..

• tablet kargoda yarın gelir büyük ihtimal nasipse yarın denerim ona göre yorumlarımı eklerim
  • kargodan geldi tablet biraz kurcaladım yanında deri kılıf kalem vb setle beraber geldi ürünü real racing ve asphalt oyunlarında denedim gerçekten mükemmel film izlemesi güzel sesi gayet net ve düzgün çıkıyor alacak arkadaşlara tavsiye ederim
  • Benim kargo sanirim yarin bana ulasacak. Yorumlarinizi okudum ve ins benimkide sorunsuz elime geçer. Kasma donma hic oldu mu ? Wifi falan iyi cekiyor mu ? Ekran parlak ve net mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soner_o9 -- 19 Kasım 2013; 20:34:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soner_o9

Benim kargo sanirim yarin bana ulasacak. Yorumlarinizi okudum ve ins benimkide sorunsuz elime geçer. Kasma donma hic oldu mu ? Wifi falan iyi cekiyor mu ? Ekran parlak ve net mi acaba ?

kasma donma yoktu ekranda koruyucu yok yarın yaptırcam düzgün koruyucu ondan parmaklayamadım kalem ile gözlemlediğim kadarı ile çok güzel wifisini bilmiyorum bendeki net kablolu bakamadım ekranın rengini kendine kendine ayarlayabilen teknolojisi var istersen parlak ve netlik süper
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.