Şimdi Ara

skoda fabia 2001 15000tl çok mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir tanıdığımın skoda aracı var 1.4 fabia hackback 5 kapı tüp işli var 400 tl lik ses sistemi var. sıfır lastik jant. araba mavi 15500 istiyor. adamın aracı satması gerekiyor. zerre masraf yok. fiyatı pek fazla düşeceğini sanmıyorum zorlasama anca 15000.

fikriniz nedir?

• Fiyat uygun bence sorunsuzsa alabilirsiniz..
  • Daha ne yapsın hocam aracın piyasası zaten o, o paraya 1900 lardan kalma corolla lar satıyorlar şahin doğan satıyolar al bin arkana bakma
  • Ederi max.13

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanım seviyesi ne bilmiyorum ama o paralara daha yüksek model daha düşük vergi ve yakıtlı Palio ve Clio'lar var.
  • alınabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Donanım seviyesi ne bilmiyorum ama o paralara daha yüksek model daha düşük vergi ve yakıtlı Palio ve Clio'lar var.

aynen katılıyorum.

Fiyat/performans ürünü, fiyatı düşük kaldığı sürece muteberdir.

• Lastik-jant 1000 lira,lpg 1500,ses sistemi ile aracın 3000 lira ekstrası var.km -kaza-boya-donanım durumu önemli

• 1.4 100 hp ise fiyat çok iyi... 1.4 68 hp ise edecği max 13 bin...
  • ben 4 sene evvel 2001 model 51.000 km de olan fabiamı 12.500 e satmıştım. tek eksisi 68 beygir olanından dı o kadar
  • Muhtemelen 68bg.

• quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

Ederi max.13

13'e kıçı kırık 2000 model palio'ya o parayı istiyorlar. bugün pazardaydım. 2004 model hacback clio'ya da 20500 istediler. toyota corrolla 94 model 200.000 kmde araca 17500 istediler.

bu şartlarda alınabilecek en mantıklı araba diye düşünüyorum yanlış olabilir. 15500den inmedi adam. çelik jant ve ses sistemini öne sürüyor sürekli.

arabanın beygiri 68, fakat arabanın gerçekten albenisi var. benim için yeterli olacak diye düşünüyorum. değişen yok. bi kaç parçada boya var.

,acil yorumlarınızı bekliyorum. baktık cevap vereceğiz sahibine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehby

1.4 100 hp ise fiyat çok iyi... 1.4 68 hp ise edecği max 13 bin...

adam yeni lastikleri celik jantları birde radyo ve ses sistemini düşünerek bu fiyata veriyor. ayrıca arabanın 2015 hazirana kadar vizesi mevcut. çok kararsız kaldım. ne yapmalıyım bilemiyorum. araba çok temiz görünüyor. bu aracı yaza doğru zarar etmeden elimden çıkarmak mümkün olur mu sizce?
  • tüvdeki bir yetkiliden km bilgisine ulaştık. 2013 haziranda 143binle girmiş. arabanın kmsi düşürülmüş. aracı almıyorum. adam 115binde aldığını söylüyor. bence araç 70-80bin km düşürülmüştür diye tahmin ediyorum.
  • o paralara alınacak en iyi araç fiat marea yada brava dır hem modeli yüksek olur 2002-2003 hatta 2004 bile bulabilirsiniz hemde fabia ya göre daha konforlu ve donanımlıdır parça sorunu olmaz istediğin zamanda satarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

o paralara alınacak en iyi araç fiat marea yada brava dır hem modeli yüksek olur 2002-2003 hatta 2004 bile bulabilirsiniz hemde fabia ya göre daha konforlu ve donanımlıdır parça sorunu olmaz istediğin zamanda satarsın

onlarca araç gördüm fakat skoda gerçekten farklı. wv'e benzerliği içinin yapısı harika. marea brava gibi araçlar 150binden sonra içi dışı çok yıpranıyor. bu kmsi düşürülmüş araç bile skoda olan gerçekten diri duruyordu.

ama iyi şartlarda gelirse niye almayayım. ama önceliğim skoda olacak.
  • 14 yıllık skoda.
    çok temiz ise ancak 10-12 bin eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan4364

quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

o paralara alınacak en iyi araç fiat marea yada brava dır hem modeli yüksek olur 2002-2003 hatta 2004 bile bulabilirsiniz hemde fabia ya göre daha konforlu ve donanımlıdır parça sorunu olmaz istediğin zamanda satarsın

onlarca araç gördüm fakat skoda gerçekten farklı. wv'e benzerliği içinin yapısı harika. marea brava gibi araçlar 150binden sonra içi dışı çok yıpranıyor. bu kmsi düşürülmüş araç bile skoda olan gerçekten diri duruyordu.

ama iyi şartlarda gelirse niye almayayım. ama önceliğim skoda olacak.

temiz adam gibi kullanışmışsa marea brava da kalitelidir üstelik fabia dan segment olarakta üstündür orijnal italyan marea ve brava tavsiye ederim yinede karar sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: 0971

14 yıllık skoda.
    çok temiz ise ancak 10-12 bin eder.

öyle bi dünya yok izmirde :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.