Şimdi Ara

iTunes Connect, 21-27 Aralık tarihleri arasında kapalı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iTunes Connect, 21-27 Aralık tarihleri arasında kapalı

Apple, her yıl olduğu gibi iTunes Connect'in yılın son haftasında kapalı olacağını duyurdu.

Apple'dan iOS ve OS X geliştiricilerine gönderilen mailde, geliştiricilerin App Store'daki içeriklerinin yönetimini gerçekleştirdiği iTunes Connect'in 21-27 Aralık tarihleri arasında kapanacağı ve geliştiricilerin, App Store'daki içerikleriyle ilgili herhangi bir değişiklik yapamayacakları belirtildi.

Peki bu ne anlama geliyor ?

iTunes Connect, geliştiricilerin uygulamalarını App Store'da yayınlamak için kullandıklar, fiyatlarında değişiklik yaptıkları bir yazılım. iTunes Connect'in faaliyete kapanmasının nedeni ise bu birimde çalışan ve App Store'un düzeninden sorumlu olan Apple çalışanlarının Noel'de aileleriyle birlikte olmalarını sağlamak. Çalışanların tatil yapması için verilen bu izinden dolayı, geliştiriciler App Store'a ne yeni bir uygulama gönderebiliyor, ne uygulamalarını güncelleyebiliyor ne de uygulama fiyatlarında değişiklik yapabiliyor. Yani 21-27 Aralık tarihleri arasında App Store'da uygulama fiyatlarında bir indirim göremeyeceğiz. Ancak bazı geliştiriciler bu duruma karşı olarak 21 Aralık'dan önce uygulama fiyatlarında indirime gidebiliyor.

• Merak ediyorum appstoredaki her uygulama ios 7 desteğine kavuşunca haber yapacak mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luaz.

Merak ediyorum appstoredaki her uygulama ios 7 desteğine kavuşunca haber yapacak mısınız?

Hastamısınız ne anlamadım gitti, ilginizi çekmiyorsa girmezsiniz habere olur biter. Bu haber senin ilgini çekmeyebilir ama bir başkasının çekiyordur.

Allah bilir sizi gibiler haber sitelerinin yorum bölümüne de bu tür mesajlar bırakıyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luaz.

Merak ediyorum appstoredaki her uygulama ios 7 desteğine kavuşunca haber yapacak mısınız?

Geliştiricilerde var haberler herkes için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.