Şimdi Ara

TURTLE BEACH PHANTOM & ASTRO A50 KULAKLIK TERCİHİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
3.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uzunca bir zamandır iyi bir kulaklık almak istiyorum fakat bir türlü karar veremiyorum, yeni nesinin çıkması ile birlikte artık hızlıca bir karara varıp bu işi sonuçlandırmak istiyorum ve burada siz değerli forum ahalisinin değerli bilgilerine ihtiyacım var.

Öncelikle kulaklığı kısmet olur da alırsam PS4 ile kullanmak istiyorum ve ağırlıklı olarak fps oyunlarında ses kasmak istiyorum, profesyonel bir oyuncu değilim hatta vasat bile sayılmam ama benim için hobi ve bunu daha eğlenceli hale getirmek istiyorum.

Türkiye'de bu tarz kulaklıklar hakkında maalesef yeteri kadar kaynak yok hatta hiç yok denilebilir, benimde ingilizcem hiç olmadığı için sadece google çeviri aracılığıyla edinebildiğim kısıtlı bir bilgi var.

İki kulaklığında satış fiyatı 300 $ ve hazır set olarak en iyi kulaklıklardan ikisi, aynı seviyede yine çok iyi kulaklıklar var ama ben karar aşamasında seçeneklerimi bu iki kulaklığa indirdim.

Her iki kulaklık içinde edinebildiğim bilgi kadarıyla oldukça iyi, hatta en iyi deniyor, Tutrle Beach Phantom Bluetooth özelliği ile aklımı çeliyor telefon tablet ve sök tak yapmadan laptop ile kullanma avantajı var ve 9 hazır ses modu ile geliyor.

Astro A50 ise 5.8GHZ WIRELESS özelliği ve google çeviri aracılığıyla okuduğum incelemelerinin neredeyse tamamında eksiksiz, kusursuz en iyi oyuncu kulaklığı gibi övgüler almış bir kulaklık, üst seviye kulaklıklarını öğrenmeye başladığımda ilk duyduğum markada Astro oldu.

Şimdi siz değerli forum ahalisinden tercihimin hangisi ve neden olması gerektiği hakkında yardım istiyorum, bir el atında şu kararı vereyim, ilgilenen ve değerli bilgilerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim...

http://www.amazon.com/Turtle-Beach-Call-Duty-Phantom-Limited/dp/B00D96BNGM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1384595603&sr=8-1&keywords=turtle+beach+phantom

http://www.amazon.com/ASTRO-Gaming-A50-Wireless-Headset-Xbox/dp/B0091WIOJ2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1384595581&sr=8-1&keywords=astro+a50

• Daha onceden Bende dusunuyordum da nerdeyse ps4 parasi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

Daha onceden Bende dusunuyordum da nerdeyse ps4 parasi

Hocam sizde bu tarz bir kulaklık düşündüğünüze göre hangisini ve neden almayı düşündünüz, bir model var mıydı aklınızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beceriksiz Adam -- 16 Kasım 2013; 12:25:30 >
  • Ayranimiz yok icmeye ...
    Bende dusunuyordum bunu ahahah nasip artik bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun bscde bi program izlrfi ikisi bir di galiba adi orada turtle beach hakkinda benim.gordugum en iyi oyunvu kulakligi vs dendi bi izle istersen son ikisi biri

• http://www.amazon.com/Premium-Wireless-Digital-Headset-Playstation-3/dp/B00B3PDH5G

px51 aldırdım arkadaşa amerikadan 1 hafta sonra gelir bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

http://www.amazon.com/Premium-Wireless-Digital-Headset-Playstation-3/dp/B00B3PDH5G

Hocam gelince tecrübelerinizi paylaşırsınız umarım.

Tercihinizi nasıl yaptınız hocam hangi modelleri değerlendirdiniz, bana hangisini tavsiye edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: HWA@zaza

quote:

http://www.amazon.com/Premium-Wireless-Digital-Headset-Playstation-3/dp/B00B3PDH5G

Tercihinizi nasıl yaptınız hocam hangi modelleri değerlendirdiniz, bana hangisini tavsiye edersiniz

tabiki paylaşırım hocam.

a50 yada px5 almak istemiştim aslında ama bestbuyda kalmadığı için px51 aldırdım. Çok fazla araştırmaya fırsatım olmadı ama turtle beach hakkında yorumları okuyunca kuşku kalmadı kafamda. Bakalım gelsin kulaklık memnun eder inşallah beni

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Bugun bscde bi program izlrfi ikisi bir di galiba adi orada turtle beach hakkinda benim.gordugum en iyi oyunvu kulakligi vs dendi bi izle istersen son ikisi biri

Hocam son programı izledim atladığım yerler oldu ama kulaklıktan bahsedildiğini görmedim, emin olup link verirmisiniz
  • Suan bakma imkanim yok musait oldugumda bakabilirim dk yedi civarinda killzonedan bahsederken arada konustular oylr detayli bi konusma yoktu zatrn laf arasinda degindiler

• merhaba

tam istediğim konu fakat sonuç ne oldu onu anlamadım. hangisi daha başarılı kulaklık birde Pc için hangisi tavsiye edersiniz. TURTLE BEACH PHANTOM & ASTRO A50 KULAKLIK TERCİH ?
  • Bende PS Pulse almayı düşünüyorum..Playstation için ihtiyaçları karşılayacak bir kulaklık bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakeren

merhaba

tam istediğim konu fakat sonuç ne oldu onu anlamadım. hangisi daha başarılı kulaklık birde Pc için hangisi tavsiye edersiniz. TURTLE BEACH PHANTOM & ASTRO A50 KULAKLIK TERCİH ?

Hocam bende tatmin olacağım bir cevap bulamadım, Turtle Beach Phantom siparişi verdim elime ulaşmadı henüz, yalnız görüştüğüm tecrübeli arkadaşlar ister Phantom ister A40 veya A50 alın sizi mutlu eder dediler.

Elime ulaşınca kendimce fikirlerimi paylaşırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Bende PS Pulse almayı düşünüyorum..Playstation için ihtiyaçları karşılayacak bir kulaklık bence

Hocam ben daha önce Sharkoon V2 kullanıyordum ve daha iyisini istiyorum, PS Pulse arkadaşımda var hatta ona ben almıştım, arkadaşımdan aldım denedim oldukça iyi bir kulaklık ama beni tatmin etmedi, daha iyisini kullanınca memnun olmak zor oluyor...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Bende PS Pulse almayı düşünüyorum..Playstation için ihtiyaçları karşılayacak bir kulaklık bence

Hocam ben daha önce Sharkoon V2 kullanıyordum ve daha iyisini istiyorum, PS Pulse arkadaşımda var hatta ona ben almıştım, arkadaşımdan aldım denedim oldukça iyi bir kulaklık ama beni tatmin etmedi, daha iyisini kullanınca memnun olmak zor oluyor...

evet pulse da sese sınır konulmuş olduğunu her kullanıcı söylüyor ama daha iyiside daha iyi para hocam :) 300 tlye pulse buldum siz 300 dolarsan bahsediyorsunuz..o paraya kulaklık alana kadar üstüne 399.700 bin dolar koyar maserati alırım :))

• Şimdiden hayırlı olsun hocam, hem kulaklık hemde Maserati :)
  • quote:

quote:

quote:

tabiki paylaşırım hocam.

a50 yada px5 almak istemiştim aslında ama bestbuyda kalmadığı için px51 aldırdım. Çok fazla araştırmaya fırsatım olmadı ama turtle beach hakkında yorumları okuyunca kuşku kalmadı kafamda. Bakalım gelsin kulaklık memnun eder inşallah beni

PC için turtle beach px51 daha çok tavsiye ediyor galiba.

• Birde bu ürünü PC için çok tavsiye ediyorlar. İncelemelerde çok ciddi methiyeler düzmüşler ve yüksek puan vermişler.

http://www.turtlebeach.com/product-detail/xbox-headsets/ear-force-xp-seven/340
  • quote:

Birde bu ürünü PC için çok tavsiye ediyorlar. İncelemelerde çok ciddi methiyeler düzmüşler ve yüksek puan vermişler.

http://www.turtlebeach.com/product-detail/xbox-headsets/ear-force-xp-seven/340

Hocam dediğiniz gibi bu ürün incelemelerden hem yüksek puan hemde oldukça olumlu yorumlar almış fakat bu ürün bildiğim kadarıyla kablolu diğer tüm ürünler ise kablosuz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

tabiki paylaşırım hocam.

PC için turtle beach px51 daha çok tavsiye ediyor galiba.

Bilmiyorum ki hocam. Kulaklik istanbula geldi haftaya arkadas getircek insallah

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.