Şimdi Ara

HONDA CRV 1.6 DİZEL OTOMATİK (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
8
Favori
66.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

quote:

Orijinalden alıntı: erdoganalyaz

arkadaşlar merhaba,

Bu konuya hakim olduğum için söylüyorum bizzat 1. ağızdan öğrendim ki şuan kapora alıp sıraya da yazıyorum.

Bugün ki hesaplamaya göre en baz paketi 108.000 TL en üst paketi de 136.000 TL arasında olacak.

ZF şanzıman kullanılacak 1.6 dizel otomatik 4x4 cam tavanlı getiriyoruz aracı. Eski günlerimize döneceğiz inşallah. araç hakkında sormak istediğiniz bir şey olursa yazın. bekliyorum.

136 binmi Dönerseniz eski günlere kesin

2 tane sportage alirim birini kiraya veririm o paraya.

Bu mantıkla gidersek o zaman; 2 tane Kia Sportage alacağıma 3 tane Duster alırım filo kurarım :)

Kia Sportage ile Honda CR-V ne alaka ? bi kere aynı kalitede kalibrede değiller.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeytinbey

Hayırlı satışlar dilerim... 1.6 160 bg olan için mi bu dediğiniz 108-136 bin aralığı? Bir de en üst donanım dediğinize opsiyon eklenecek mi? mesela cam tavan metalik boya farkı falan?

teşekkürler, evet 1.6 160 hp olan için bu 108-136 tahmini. En üst modelde 136.000 TL diye tahmin ettiğimizde Cam tavan standart olacak ve metalik boya farkı almıyoruz zaten.
  • En üst donanıma opsiyonel bir şey ekleme gereği yok zaten gırtlağa kadar doldurduk bu donanımı diyorsunuz yani... Ben 120 bin civarı olur diye bekliyordum, gene de 1.6 160 bg dizel otomatik aracın şu an için rakibi yok... Bakalım 1.6 160 bg lik renault motoru nissan ne zaman araçlarına koymaya başlayacak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://honda.com.tr/otomobil/yeni-cr-v/fiyat
    Burda 1.6 dizel manuel en yüksek paket 110 bin lira. Sırf otomatik şanzıman diye 26 bin lira fazladan para mı verecez? Ekstra başka donanımlar da mevcut mu?

• elninom1 kullanıcısına yanıt
    Yani 160 lık dizel + 4 çeker + 9 otomatik şanzıman için vereceksiniz o parayı, bir b sınıfı araba kadar fark var, ama durum bu.

• Forumda kullanamlara göre dizel manueli 6 lt civarı yakıyormuş. Otomatik vites olması yakıtı ne kadar etkiler?

• elninom1 kullanıcısına yanıt
    mevcut. şöyle ki;

motorda ki farklar:

+120 hp yerine 160 hp
    +300 tork yerine 350 tork,
    +6 vites yerine 9 vites
    +2 çekiş yerine 4 çekiş

donanımda ki farklar:

+cam tavan

ve ayrıca ses izolasyonu daha da geliştirildi bu sayede %6 lık bir iyileştirme oldu.

dışta da stoplar led oldu ön led farlar köşeli oldu sis farı dikdörtgen oldu.
  • HONDA CR-V 1.6 Dizel Otm. 4x4 aracın 2 şubat 2015 basın bülteni.

HONDA CRV 1.6 DİZEL OTOMATİK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddyy001 -- 23 Şubat 2015; 14:03:07 >

• Dizel otomatik sevdası için 120-130 bin tl vermektense, Yeni İX35 1.6 T-GDI 174hp 7 ileri DCTye 80 bin TL vermek daha akıllıca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 23 Şubat 2015; 14:27:20 >
  • piyasada fiyatlar pahalı lamı cimi yok ama bir taraftan da 1.6 dizel patlak şanzımanlı passatın 140 bine dayandığı yerde bu araca bu para normal diyor insan.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanoglanli

Dizel otomatik sevdası için 120-130 bin tl vermektense, Yeni İX35 1.6 T-GDI 174hp 7 ileri DCTye 80 bin TL vermek daha akıllıca

aynen katılıyorum bu fiyatlarla hyuni ix35 mantıklı.

bu fiyatla otomatik vitesli düşünenler için zor satar.bu fiyatı verdikten sonra premıum mercedes bmw audi alırsın daha iyi.honda için diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 23 Şubat 2015; 14:45:25 >

• Bu Aracın artısı az yakması performansı ve 4 çeker olması. Qq bu fiyatlarda ise bu araca bu fiyat normal.
    Satarken dizel otomatik farkı zaten yansıyor 2. El fiyata. Yakılan Az yakıt da kar olarak kalıyor. ix35 otomatik benzinli alırsan 1 sene sonra atıyorum yüzde 20 zarar edersen honda da yüzde 10 zarar edersin. Bu da göz ardı edilmemeli.

• Civic hb ve crv için 1.6 dizel motor geldiğinde de çok konuşuldu.

Sonra ne oldu?

Hiçbir şey

• trust06 T kullanıcısına yanıt
    Hocam bu 1.6 160 bg dizel otomatik ekürisi sayılabilecek bir SUV yok... Nissan qq 4 çekerler hem 1.6 130 bg hem manuel otomatik vites yok... Renaultun yeni motoru 1.6 dizel 160 bg daha nissan kullanmaya başlamadığı için 1.6 dizel 160 bg başka bir SUV yok şu an... Karşılaştırma yapmamız zor, ama bunu alacak adam illa QQ!ya bakacak... Bunu bırak SUV sınıf araç alacak herkes illa QQ'ya en az bir kere bakar...

• Arkadaşlara katılıyorum
  • Umarım mevcut ix35 gibi hantal çok yakan bir araç olmaz ama zannetmem.
  • 1.6 dizel 4*4 160bgin düz vitesi gelecek mi?

• Anchowy61 A kullanıcısına yanıt
    torkta iyileştirme olacak ama 160 hp olur mu henüz net değil.

ayrıca HONDA CRV DİZEL OTM hakkında tüm detaylı bilgiye aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

http://joom.ag/S7Gb?page=10#.VOstSJ7OYz9.mailto
  • ben bu aracın az yakıcağını düşünmüyorum, gırtlağa kadar dolu derken ekstra güvenlik paketleride var mı merak ediyorum
    Bence en boşu 106 dan pahalı olur, en dolusuda 130 geçmemeliydi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.