Şimdi Ara

Asus Transformer Pad TF701T modeli Android 4.3 güncellemesini 18 Kasım'da alıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Asus Transformer Pad TF701T modeli Android 4.3 güncellemesini 18 Kasım'da alıyor

Google'ın Android 4.4 KitKat sürümünü tanıtmasına rağmen halen pek çok amiral gemi modeli 4.3 Jelly Bean sürümüne geçebilmiş değil. Güncellemelerin ise yıl sonuna kadar devam etmesi bekleniyor.

Asus yaptığı açıklamada Transformer Pad TF701T tablet modeli için 18 Kasım itibariyle Android 4.3 güncellemesi vermeye başlayacaklarını duyurdu. Bilindiği gibi model Android 4.2.2 işletim sistemi üzerinde satışa çıkmıştı.

Güncelleme standart Android geliştirmelerinin yanısıra Asus tarafında ise iyileştirilmiş batarya performansı, iyileştirilmiş dock batarya performansı ve artırılmış trackpad hassasiyeti şeklinde yenilikler sunacak. Güncellemenin kablosuz olarak sunulacağı belirtildi. 

Transformer Pad TF701T modelinde 10.1 inçlik 2560x1440 piksel çözünürlükte LCD ekran, 1.9GHz saat hızında çalışan Tegra 4 yongaseti, 2GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, microSD desteği, 5MP çözünürlükte arka kamera şeklinde özellikler bulunuyor. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Asus-Transformer-Pad-TF701T-to-receive-update-to-Android-4.3-on-November-18th_id49355

• Samsung: s3 sahipleri merak etmesin size yilin sonuna kadar veririz herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben verilmesine bile şaşırdım birde başlığa bakın ;)

• Tegra 4 ve 2k ekran

Fiyati ise 1100 TL civarinda alinabilir tablet.2k ekran ragmen tegra 4 iyi is cikariyor.Tegra 3 gibi isiniyor mu bilmem.

• Fiyatı bazı yerlerde gerçekten çok çok uygun...
    Böyle bir tablet için kelepir denebilecek bir fiyat.
    Ama milletimiz samsung ve apple dışında ürün bilmediği için pek dönüpte bakmaz buna.
    Ancak meraklısı veya donanımını beğenen biri alır.
    Herkes Tegra 3 çok ısınıyor diyor da ben 1 yıldır Nexus 7 kullanıyorum bu işlemciyi kullanan hiç beni rahatsız edecek bir ısınma olduğunu hatırlamıyorum.
    Bazen saatlerce real racing 3 oynadığım oluyor.
    Hiç ısınmıyor demiyorum ama öyle rahatsızlık verecek bir ısı olduğunu sanmıyorum...

Aslında ben bu tableti almayı istiyorum. Biraz mali sıkıntıdan dolayı girişmeyeyim dedim. Ama bu ay durum sanki biraz daha iyi gibi... Büyük olasılık alabilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Fiyatı bazı yerlerde gerçekten çok çok uygun...
    Böyle bir tablet için kelepir denebilecek bir fiyat.
    Ama milletimiz samsung ve apple dışında ürün bilmediği için pek dönüpte bakmaz buna.
    Ancak meraklısı veya donanımını beğenen biri alır.
    Herkes Tegra 3 çok ısınıyor diyor da ben 1 yıldır Nexus 7 kullanıyorum bu işlemciyi kullanan hiç beni rahatsız edecek bir ısınma olduğunu hatırlamıyorum.
    Bazen saatlerce real racing 3 oynadığım oluyor.
    Hiç ısınmıyor demiyorum ama öyle rahatsızlık verecek bir ısı olduğunu sanmıyorum...

Aslında ben bu tableti almayı istiyorum. Biraz mali sıkıntıdan dolayı girişmeyeyim dedim. Ama bu ay durum sanki biraz daha iyi gibi... Büyük olasılık alabilirim...

Tableti bende begendim.Tablet ihtiyacim olsa alabilecegim bir tablet.Android tarafindaki en iyi tabletlerden biri.Tableti tek yönden elestirebilirim oda ekranin 2k olmasi.Keske 1080p olsaymis.Ama yinede 2k ekrana ragmen iyi performans sergiliyor.

• Aslında ben 10 inçlik bir tablet almak istiyordum br sorundan dolayı iade ettim sonra Huawei MediaPad 7 youth aldım (eşim aldı aslında). 7 inçliğe alışıvım aslında ama dizi film seyretmek için bir tane büyük ekranlı tablt istiyordum. Bu iş yapmamı da sağlayacak bir tablet dock'u sayesinde.. Pil ömrü ise olağanüstü tam aradığım cinsten. Dediğiniz gibi 2k değil de fhd olsa bence de daha iyi olurdu belki pil ömrü daha da iyi olurdu...

Bakalım aklımın bir köşesinde duruyor. En uygun fiyatı ben vatanda gördjm daha iyi fiyata satan yer var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aslında ben 10 inçlik bir tablet almak istiyordum br sorundan dolayı iade ettim sonra Huawei MediaPad 7 youth aldım (eşim aldı aslında). 7 inçliğe alışıvım aslında ama dizi film seyretmek için bir tane büyük ekranlı tablt istiyordum. Bu iş yapmamı da sağlayacak bir tablet dock'u sayesinde.. Pil ömrü ise olağanüstü tam aradığım cinsten. Dediğiniz gibi 2k değil de fhd olsa bence de daha iyi olurdu belki pil ömrü daha da iyi olurdu...

Bakalım aklımın bir köşesinde duruyor. En uygun fiyatı ben vatanda gördjm daha iyi fiyata satan yer var mı?

Ben tablet alacak olsaydim ipad alirdim herhalde.Cunku tablette yazilim destegine pek guvenemiyorum.Nexuslarda fena degil ama ust duzey degiller.
    Bu tablete gelirsek gayet iyi.Docku ile batarya suresi de uzuyor.1080p ekranda kullanilsa mükemmel olurdu.

• Google 4.3 u boşuna kodladı

• Renklerle zevkler tartışılmaz hocam. Şahsi fikrim ipad artık bir prestij objesi olduğudur. İyi veya kötü muhabbetine girmek istemiyorum ben. Apple'lar güzel ama ben şahsen o kadar parayı vermek istemiyorum. Nexus'lar gayet başarılı ürünler bence. 7 inçlikleri asus üretti 10 inçliği ise samsung. Nexus 10 eski bir model olmasına rağmen piyasadaki en iyi tabletlerden.

Asus'un bu modeline gelince gayet başarılı olduğu gözüküyor. Tabletin pil ömrü 12 saat dock'la 17 saat diyorlar. Tabii bunlar azami süreler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Renklerle zevkler tartışılmaz hocam. Şahsi fikrim ipad artık bir prestij objesi olduğudur. İyi veya kötü muhabbetine girmek istemiyorum ben. Apple'lar güzel ama ben şahsen o kadar parayı vermek istemiyorum. Nexus'lar gayet başarılı ürünler bence. 7 inçlikleri asus üretti 10 inçliği ise samsung. Nexus 10 eski bir model olmasına rağmen piyasadaki en iyi tabletlerden.

Asus'un bu modeline gelince gayet başarılı olduğu gözüküyor. Tabletin pil ömrü 12 saat dock'la 17 saat diyorlar. Tabii bunlar azami süreler...

IPad Air 16 gb 1250 TL olacakmis.Tablette film izlenir oyun oynanir o hafıza yetmez.Asus tf701 arttırilabilen hafizasi vardir büyük ihtimalle.1080p olsa kral tablet olacakmis ne gerek vardi 2500x1400 civari çözünürlüğe. Telefonlarda da var bu sorun cok gereksiz bir rekabet olustu firmalar arasinda.2k ekrana ragmen yinede cok iyi tablet olmus.

• Aynen öyle hocam gayet güzel...
    Aslında aciliyetim telefon olmasa almayı düşünürdüm ama çok olacak ikisi aynı anda...

Bakalım hayırlısı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.