Şimdi Ara

MERCEDES SLS AMG FİNAL YAPIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mart ayında üretimi durdurulacak olan SLS AMG, Final Edition adlı özel bir modelle karşımızda.

Final Edition modeli 350 adet üretilecek ve GT versiyondaki 591 hp lik 6.3 litre V8 motorla donatılmış.

Büyük ihtimalle 2014 de tanıtılacak olan SLC lakaplı otomobil, SLS AMG nin yerini alacak. Bu araç SLS den daha küçük olacak ve 4.0 litre V8 twinturbo 500 hp motorla gelecek. Bu motor yeni C63 AMG'de de kullanılacak.

Final Edition ve S65 AMG

http://www.worldcarfans.com/113111566147/2014-mercedes-benz-sls-amg-gt-final-edition-breaks-cover

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 22 Kasım 2013; 0:57:23 >

• SLS'in ömrü beklenenden kısa oldu. Üzücü bir durum otomobil severler için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S65 mükemmelin de ötesinde olmuş.
  • SLS AMG'nin niş bir model olarak kalması için alınmış bir karara benziyor.

Alanlara hayırlı olsun.

Tam bir kolleksiyonluk araç oldu.

---------

Bu arada S65 Amg,
  • shintai kullanıcısına yanıt
    Takipcisi geliyor bu da baska bi heyecan aslinda.

• Yahu mis gibi motor var nerden cikti twinturbo

• haberelectro kullanıcısına yanıt
    6.3 lt V8'in verdiği hazzı verebilecek ise gelsin. Aslında her ne kadar karşı çıksak da, ''downsizing'' olayı bütün spor araçların tadını bozacak. Tek üzüldüğüm konu bu.
  • 20 sene sonra 4x supercharged falan olcak herhalde bu super araclar
  • shintai kullanıcısına yanıt
    M5 v10 motordan twinturbo v8 e dustu. kimse eksiklik gormedi. M4 te v6 motorla geliyor. M3 v8 di bildigin gibi. Teknoloji gelisiyor haliyle.

• Super spor arabalar arasında en iyilerden biri
  • Sübliminal mesaj var resimde S Classe 2018 yılında makyaj yiyecekmiş
  •  MERCEDES SLS AMG FİNAL YAPIYOR

• çok kral olmuş
  • SLC Gull-wing mi olucak yine??
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    Kanat kapı demek çok mu zor arkadaşım? Türkçenin içine neden ingilizce katıp saçma sapan cümleler kuruyoruz anlamıyorum. Yeni modelde kanat olmayacak. SLS ile ilk ve son oldu muhtemelen. Bu arada SLC nin tasarım detayları vision grand tourismo adlı araçla baya benzeşicek öyle görülüyor.

• Bencede durdurulsun çok tipsiz bi model
  • HondatugraL kullanıcısına yanıt
    tipli model tanımını yapsana merak ettim. Honda civic type-r çok tipli bir araç değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

tipli model tanımını yapsana merak ettim. Honda civic type-r çok tipli bir araç değil mi

Senın sıkıntı ne adamım ?? Her yazdıgım yorumda sana hesap mı vercem ?? Kımsın sen forumun ağasımı ??

laflarına ve tahrık edıcı mesajlarına dıkkat et sana veercek çok kral cevabım vardaa ahh forum kuralları olmasa.. Umarım realde karşıma bi çıkarsında klavyedekı yazışların gibi bı cumlene rast gelırım foruma uye oldugumdan berı en çok gozume batan uyesın butun sınır stresımı almalık kum torbası olursun belkı şu hayatta bi işe yararsın. Bu duyguyu besleyen tek kişide değilim emin ol
  • yazdıklarınız biraz abartılı olmamış mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondatugraL

quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Senın sıkıntı ne adamım ?? Her yazdıgım yorumda sana hesap mı vercem ?? Kımsın sen forumun ağasımı ??

laflarına ve tahrık edıcı mesajlarına dıkkat et sana veercek çok kral cevabım vardaa ahh forum kuralları olmasa.. Umarım realde karşıma bi çıkarsında klavyedekı yazışların gibi bı cumlene rast gelırım foruma uye oldugumdan berı en çok gozume batan uyesın butun sınır stresımı almalık kum torbası olursun belkı şu hayatta bi işe yararsın. Bu duyguyu besleyen tek kişide değilim emin ol

kendisi forumun mesul müdürüdür, o ne derse doğrudur, bütün işi gücü klavye başında bestsellingcarsblog sitesinden kopyala yapıştır yapmaktır... birde 15 saniyelik inceleme videoları konusunda uzmandır...

salıver uğraşma...

eminim benim şu mesajımı şikayet edecek , karı gibidir kendisi, küfür eder hakaret eder, ama kendisine laf edilince hemen şikayet eder, ciddi psikolojik sorunları var bu gencin

forum olarak el birliği yapıp aramızda para toplayıp bu gence vag grubundan bir araba aldığımız gün kendisinden forumca kurtulacağız inşallah,

ben şahsen bu gençten kurtulmak için gönlümden 2.000 tl veriyorum... bir dernek oluşturmamız şart başka türlü kurtulamayacağız..

neyse 5 gün sonra görüşmek üzere, şikayet edip banlatacak beni ...

@..neyzen..
    @cihanair
    @umutsirvan
    @shadowgeist
    @kaygerya
    @stand alone

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.