Şimdi Ara

LG G2'NİZ ile ÇEKİLEN FOTOLARI PAYLAŞALIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
20
Favori
30.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar G2 mizle çekmiş olduğumuz resim ve videoların paylaşıldığı bir konu açmak istedim (kamera o kadar iyi ki foto makineler kısmına bile bu konu açılabirdi:) ... konu sadece fotoğraf video ve bu konudaki sorunların tartışıldığı bir yer olsun ..beraber yorumlayalım.. (teknik olarakta resimlerin iso değeri wb ayarlarını focus ayarlarını yazabilirsiniz ..resimler amaçlı veya amaçsız olabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavvrick -- 18 Kasım 2013; 9:05:53 >

• ilk resimler haydi paylaşalım beyler
     LG G2'NİZ ile ÇEKİLEN  FOTOLARI PAYLAŞALIM LG G2'NİZ ile ÇEKİLEN  FOTOLARI PAYLAŞALIM

• quote:

Orijinalden alıntı: mavvrick

ilk resimler haydi paylaşalım beyler
     LG G2'NİZ ile ÇEKİLEN  FOTOLARI PAYLAŞALIM LG G2'NİZ ile ÇEKİLEN  FOTOLARI PAYLAŞALIM
    Ispartakule Bahçeşehir. İfşa team

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi groll -- 15 Kasım 2013; 11:36:42 >

• groll G kullanıcısına yanıt
    aynen
  • Deneme
     LG G2'NİZ ile ÇEKİLEN  FOTOLARI PAYLAŞALIM
  • kckilic K kullanıcısına yanıt
    gayet güzel hocam .. şampiyonuz bu sene inşallah
  • quote:

gayet güzel hocam .. şampiyonuz bu sene inşallah
    açık havada pro makinelerle yarışacak kadar net cekiyor kereta:)

• quote:

açık havada pro makinelerle yarışacak kadar net cekiyor kereta:)

Alıntıları Göster
    Buda benden:kardeşim Ve Yiğenim

• sombie S kullanıcısına yanıt
    arkadaşım biraz netleme problemi yaşamışsın ama iç mekan için gayet güzel hangi modda çektin bilmiyorum ama genelde normal modda az ışıkta netleme sorunu olabiliyor. oyuzden akıllı modda çekmek daha iyi ..genel anlamda renkler yerinde flashsız olmasıda güzel ..
    çok tatlı çıkmışlar
  • quote:

arkadaşım biraz netleme problemi yaşamışsın ama iç mekan için gayet güzel hangi modda çektin bilmiyorum ama genelde normal modda az ışıkta netleme sorunu olabiliyor. oyuzden akıllı modda çekmek daha iyi ..genel anlamda renkler yerinde flashsız olmasıda güzel ..
    çok tatlı çıkmışlar
    tüm fotoğraflarımı normal modda çekiyorum ben zaten hocam ama dediğiniz gibi bundan sonra akıllı modda çekerim. gerçekten kalitesi iyi neden bu kadar eleştiriyorlar anlamış değilim
  • sombie S kullanıcısına yanıt
    bende anlamıyorum.. millet keşfetmeden hemen kötülemiş ama piyasadaki en iyi çekim yapan telefon olmasada en iyilerinden biri olduğu kesin ..ilk üçe girer
  • quote:

bende anlamıyorum.. millet keşfetmeden hemen kötülemiş ama piyasadaki en iyi çekim yapan telefon olmasada en iyilerinden biri olduğu kesin ..ilk üçe girer
    G2'yi uzunca bir süredir takip ediyorum ve sadece kamerası hakkında kötü yorumlar duyuyorum. Göremiyorum çünkü ortada doğru düzgün fotoğraf yok. Sağolsun bu konu benim gibi cihazı takip edenleri, hele hele kamerayı önemseyenleri oldukça mutlu edecektir.
  • Konu Hayirli Olsun
  • Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim mesajınız için en kısa zamanda yeni resimlerle kamera performansını çeşitli modlarla çekilmiş olarak göstereceğim ..
  • Cok uzun sureu yuklemesi yav
     LG G2'NİZ ile ÇEKİLEN  FOTOLARI PAYLAŞALIM LG G2'NİZ ile ÇEKİLEN  FOTOLARI PAYLAŞALIM LG G2'NİZ ile ÇEKİLEN  FOTOLARI PAYLAŞALIM

•  LG G2'NİZ ile ÇEKİLEN  FOTOLARI PAYLAŞALIM
  • gorkem2626 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim size de afiyet olsun özenmedik değil şimdi
  • PwaGG kullanıcısına yanıt
    evet biraz uzun sürüyor ama olsun :) bu arada resimler gayet güzel 3. resim çok orjinal bi çalışma olmuş :)
    ilk resimde keza çok net çok güzel çıkmış .. neresi burası hocam ?
  • quote:

evet biraz uzun sürüyor ama olsun :) bu arada resimler gayet güzel 3. resim çok orjinal bi çalışma olmuş :)
    ilk resimde keza çok net çok güzel çıkmış .. neresi burası hocam ?

Eskisehir
  • mavvrick kullanıcısına yanıt
    Dh kucultuyor resmi daha net orjinali karsilastirdigimda yazilar plakalar vb
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.