Şimdi Ara

Yeni Nesil MTK 6592 1.7-2.0GHz (8 Çekirdekli) telefonlar - GÜNCEL (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
18
Favori
61.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu teleofnun kafası iyice karıştı,en iyisi custom rom atıp tekrar root etmeyi denicem
  • Root değilsiniz üstte verdiğim linkte root prosedürünü anlatmış dener misiniz.
  • Arkadaşlar bu telefon sanırım yeni çıkmış 179$ fiyatı var. Özellikleri fiyatına göre iyi gibi duruyor.

http://www.pandawill.com/tengda-s5-smartphone-51-inch-fhd-mtk6592-2gb-16gb-android-42-gesture-sensing-black-p88798.html
  • adimavi kullanıcısına yanıt
    üstad cihaza custom rom yükledim,sanırım root lu bir rom
    mobileuncle yükleidm,imei yazma yerine kadar geldim,ama send command dediğimde failed mesajı verip değişmiyor
    resimde gösterdim,sanırım şuan root la ilgili bir sıkıntım yok :((

Yeni Nesil MTK 6592 1.7-2.0GHz (8 Çekirdekli) telefonlar - GÜNCEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitrox -- 7 Mayıs 2014; 19:29:33 >
  • Super User veya King User aplikasyonun olup olmadığına ve google playden telefonun root olup olmadığını bir root checker ile kontrol eder misin.

Kullanıcı hakları sağlandı değilde "Mobile Uncle Super User yetkilerine sahip oldu" gibi bir uyarı alman lazım, En basiti King User ile tekrar root edebilirsin.
  • Yazılım desteği olursa özellikleri fiyata göre mükemmel
  • adimavi kullanıcısına yanıt
    ben az önce şöyle birşey yaptım
    elimde başka bir mtk lı cihaz vardı
    ona mobileuncle yükledim,hafıza kartı takıp mobileuncle dan imei backup aldım
    sonra o hafıza kartını çıkartıp huawe taktım,yine mobileuncle programı ile bu defa restore imei yaptım
    ilginç bir şekilde huawei yazmak isteidğim imei yazıldı ve hattı taktım tanıdı
    ama şimdi bir problemim var,huawei de 2 adet aynı numaralara sahip imei vardı,yani bu cihazda çift simkart yuvası var ama tek imei vardı
    cihazdan baktığımda bir adet benim yapıştırdığım imei var,diğer imei karşısında geçersiz yazıyor
    peki bu ikinci imei konusunu nasıl çözücem ?

ayrıca benim aklımın almadığıda cihazda çift simkart yuvası varken hem kutuda hem telefonun pilinin altında tek imei numarası mevcut
    acaba hatlar arası geçişmi yapılabiliyor,çift yuvanın amacı bumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: adimavi

Yazılım desteği olursa özellikleri fiyata göre mükemmel

Katiliyorum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-Original-Lenovo-A850-s-5-5-HD-1920-1080PX-Octa-Core-2GHz-MTK6592/1824337834.html

arkadaşlar bu telefon nasıl. Alsam geçer mi gümrükten. Yazdıkları doğrumudur. O özellikler gerçek değermidir...
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgibiyim -- 9 Mayıs 2014; 18:53:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-Original-Lenovo-A850-s-5-5-HD-1920-1080PX-Octa-Core-2GHz-MTK6592/1824337834.html

arkadaşlar bu telefon nasıl. Alsam geçer mi gümrükten. Yazdıkları doğrumudur. O özellikler gerçek değermidir...

yanlış bilmiyorsam lenovonun bu telefonuna zor imei atılıyor . eger aynı modelse bence uzak dur bi araştır

• allahın izniyle pazartesi cubot x6'ım geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

quote:

http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-Original-Lenovo-A850-s-5-5-HD-1920-1080PX-Octa-Core-2GHz-MTK6592/1824337834.html

yanlış bilmiyorsam lenovonun bu telefonuna zor imei atılıyor . eger aynı modelse bence uzak dur bi araştır

Bu satıcıya ben olsam güvenmem telefon bilgileri eksik ve yanlış

• quote:

Orijinalden alıntı: gaskiney

quote:

quote:

Nerden anladınız eksik olduğunu. Bu bildiğimiz lenova mı ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gaskiney

quote:

quote:

Nerden anladınız eksik olduğunu. Bu bildiğimiz lenova mı ?

Sizi yanlış yönlendirmek istemem ama sayfayı iyi incelediğinizde modeli a820 android 4.4 demiş mtk işlemcilere henüz 4.4 çıkmadı,ram 2 gb demiş vs.
    Başka yerinde Model A850 demiş yine 2 gb ram ve android 4.4 yazmış bunlarda yanlış. Satıcının feddback kötü
    Buradan karşılaştırınhttp://shopap.lenovo.com/my/en/smartphones/a-series/a850/#tab-tech_specs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaskiney -- 10 Mayıs 2014; 10:34:35 >

• Arkadaşlar alabilecegim en uygun fiyatli 8 çek li cihaz hangisi acaba güncel olarak urun ABD te gidecek oradan bana gelecek iPod gibi kullanacagim cihazi.Alabilecegim en güvenilir site hangisidir sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamun aleykum beyler. ben mtk 6592 işlemcisi olan teleon almak istiyorum ikinci el de olabilir. satmak isteyen varsa 05412043909 bu numaraya mesaj atarsanız sevinirim. ya da 6582 de olabilir
  • arkadaşlar, ikinci el mtk 6582 ya da 6592 işlemci telefon satmak isteyen var mi. 05412043909 whatsapptan yazarsaniz sevinirim
  • Telefon almak isteyenler tavsiye edebilcem şuanki piyasa ya göre Lenovo A850+ , Jiayu G4S bide yeni çıkan Lenovo S898t+ bu ürünün sadece iki sıkıntısı var 3g si var ama Türkiye uyumlu olmadığı için 3g sini kullanamıyorsunuz bide pil'in mah az gibi deldi bana 2000 mah yerine 3000mah olsaymış tadından yenmezmiş

Yurtdışında satılan bu cihazlar fiyatları ortalama olarak şöyle :
    Lenovo A850+ 160 dolar
    Jiayu G4S 190 dolar ama 2 gb ram ve 16 gb rom olanı öbürü değil.
    Lenovo S898t+ 200 dolar ama 2 gb ram ve 16 gb rom olanı ve aralarından en çok bu hoşuma gitti

G4S ile S898t+ nin bi 1gb ramli ve 8gb romlu olan modeli de var bilginize bide 2gb ramli ve 16gb romlu'su da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Expert#Ali -- 29 Mayıs 2014; 12:43:38 >

• quote:

allahın izniyle pazartesi cubot x6'ım geliyor

Allah aşkına gümrükten nasıl geçiriyorsunuz lütfen bilgi verin.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.