Şimdi Ara

Yeni Nesil MTK 6592 1.7-2.0GHz (8 Çekirdekli) telefonlar - GÜNCEL (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
18
Favori
61.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuya bayağı bir yabancısın. Bilindik çin markalarının tüm özellikleri birebirdir. Bazen donanımsal olmayan taahhüt ettikleri yazılım veya görsel sorunlar olabiliyor.

Gerçeği ile bire bir ürün yerine kendi tasarım özellikleri olan bir telefon tercih etmenizi öneririm. Replikalar genelde 2. / 3. sınıf firmalar tarafından üretiliyor.

IMEI için bu konuya bakabilirsin, MTK işlemcilere IMEI uygulamasını kendin rahatça yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adimavi

Konuya bayağı bir yabancısın. Bilindik çin markalarının tüm özellikleri birebirdir. Bazen donanımsal olmayan taahhüt ettikleri yazılım veya görsel sorunlar olabiliyor.

Gerçeği ile bire bir ürün yerine kendi tasarım özellikleri olan bir telefon tercih etmenizi öneririm. Replikalar genelde 2. / 3. sınıf firmalar tarafından üretiliyor.

IMEI için bu konuya bakabilirsin, MTK işlemcilere IMEI uygulamasını kendin rahatça yapabilirsin.

Konuya aşırı yabancıyım
    o zaman bu note3 cihazlar çok patates ve kopya olduğu çok belli oluyor ?

• Note3 benzeri tasarıma sahip orjinal telefonlar o kadarda patates değil (fiyat aralığı 200$-300$) ama sahibinden de sattıkları 95% patates
  • Coolpad F1 WCDMA versiyonu çıkmış fiyatı 200$
    Son 3 siparişim geri gittiği için sipariş vermeye cesaret edemiyorum.

http://www.geekbuying.com/item/Coolpad-F1-8297W-MTK6592-8-Cores-1-7GHz-5-0-Inch-Touch-Screen-WCDMA-3G-Cellphone-Android-4-2-2GB-8GB-1280-720-326214.html
  • merhabalar,
    max. 5'' ekran , mtk6592 1.7-2.0 ghz, 2/3 GB ram, 400-440 ppi gorilla glass koruma ve 2800 mah. Pil Üzeri hangi telefonu onerirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimar_sinan

merhabalar,
    max. 5'' ekran , mtk6592 1.7-2.0 ghz, 2/3 GB ram, 400-440 ppi gorilla glass koruma ve 2800 mah. Pil Üzeri hangi telefonu onerirsiniz.

Konu aç istersen yardımcı olunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimar_sinan

merhabalar,

thl t11 sipariş verdim...
  • Nereden verdiniz? Çoğu site artık TR'ye göndermiyor telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Nereden verdiniz? Çoğu site artık TR'ye göndermiyor telefon.

imzama eklesem iyi olacak galiba. ben telefonları Azerbaycandaki adresime yollatıyorum. Oradan ya kendim getiriyorum yada oradan gelen arkadaşlarım vasıtasıyla getirtiyorum.

[size=3]lütfen bu konuda benden telefon temini konusunda kimse yardım istemesin. anlayışınız için teşekkür ederim ,(lafım ortayadır)
  • quote:

Orijinalden alıntı: salagil

quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Nereden verdiniz? Çoğu site artık TR'ye göndermiyor telefon.

imzama eklesem iyi olacak galiba. ben telefonları Azerbaycandaki adresime yollatıyorum. Oradan ya kendim getiriyorum yada oradan gelen arkadaşlarım vasıtasıyla getirtiyorum.

[size=3]lütfen bu konuda benden telefon temini konusunda kimse yardım istemesin. anlayışınız için teşekkür ederim ,(lafım ortayadır)

Anladım. Bana bir tane getirtseniz iyi olurdu.

• Pomp C6S listeye eklenebilir gelince incelemesini yaparım Almanya üzerinden gelecek
  • Huawei honor 3x aldım. Performans çok iyi. Benchmark tan 29500 alıyor. Menü türkçe olmuyor. More locale calismiyor ve daha onemlisi engineering mode dan imei degismiyor.

• adimavi kullanıcısına yanıt
    hocam jiayu g5 octacore modeli yok.Tamamı 6589T li 4 çekirdekliler.Sadece ram ve rom farklı modeli var
  • arkadaslar nasil getirtiyorsunuz telefonlari
    ben aldim da gumrukten geri dondu almanya uzerinden getirtme vs. bu gibi seylerle gecirtmr imkanimiz var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: meterman

Huawei honor 3x aldım. Performans çok iyi. Benchmark tan 29500 alıyor. Menü türkçe olmuyor. More locale calismiyor ve daha onemlisi engineering mode dan imei degismiyor.

MTK menüsünden Engineering Mode girebiliyorsanız değişmesi lazım, ama telefon root'lu degilse değişmez. Telefonunuzu root'lu oldugundan eminmisiniz ? MobileUncle vb. bir program ile teyit edip rootlu ise tekrar deneyin.
    Bu arada nerden ne şekilde ve kaca aldıgınızı belirtir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meterman

Huawei honor 3x aldım. Performans çok iyi. Benchmark tan 29500 alıyor. Menü türkçe olmuyor. More locale calismiyor ve daha onemlisi engineering mode dan imei degismiyor.

Droid tools ile oluyordu galiba.cds kismi kapali galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• thl t11 almak isteyenler, dx.com dan alabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaos__ejderi

thl t11 almak isteyenler, dx.com dan alabilirler.

Türkiyeye girişini nasıl yapmalıyız bir önerin varmı?

Telefon getirebilen varmı? Bende iNEW almak istiyorum.
  • dursuna kullanıcısına yanıt
    ben eylül ayına bu siteden lenovo a820 almıştım sorunsuz geldi.Ama eylülden buyana gümrükte işler epey değişmiş.Fiyatları benzeri sitelere göre biraz yüksek, kurumsal bir site, en güvenlilerden biri heralde.Paypal veya kredi kartından direk ödeme yapabilirsin. sipariş sırasında ''Drop Shipping Service'' diye seçenek var onu işaretlersen gönderi üzerinde şirket logosu, ürün bilgileri vsr. belirtmeden gönderiyorlar. live chat den merak ettiğin şeyleri sor.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.