Şimdi Ara

Yeni Nesil MTK 6592 1.7-2.0GHz (8 Çekirdekli) telefonlar - GÜNCEL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
18
Favori
61.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en sevindiğim kısmı mali gpu abi süper yaa 700 mhz, bi sorum olacak note 3 ün gpu'su 450 mhz yani bu kadar fark olması normal mi yani mhz nin bi önemi yok mu bu olayda
  • Beyler bana mlais den getrebilecek olan var mı veya bu tcl idol x + lerrden yılbaşına almak istiyorum ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 Ghz 4g LTE destekleyen mt6592 işlemcili 5.5 inç ekranlı Umi X3 çıkacakmış. Cihazda 3 GB RAM, 16 MP arka kamera, 3500 mmAh pil ve NFC. Bu arada ufakta olsaekranın 2k çözünürlükte olma ihtimali varmış...

Kaynakwww.gizchina.com

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekirkurt66 B kullanıcısına yanıt
    Note 3'ün GPU'su 3D'de yaklaşık 2 kat daha hızlı diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guaire

Note 3'ün GPU'su 3D'de yaklaşık 2 kat daha hızlı diyebiliriz.

ama note 3 450 mhz
  • bekirkurt66 B kullanıcısına yanıt
    O saat hızı. Gücü için tek ölçü değil.

Aynı GPU'nun farklı hızlarda çalışan modellerinde etkili olur, ama farklı GPU'larda saat hızına bakarak karşılaştırılma yapılmaz.
  • http://www.vopmart.com/cs2011443.html ne dersiniz arkadaşlar alınır mı ? guophone nin iyi olduğunu duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekirkurt66

http://www.vopmart.com/cs2011443.html ne dersiniz arkadaşlar alınır mı ? guophone nin iyi olduğunu duydum

Nerden duyuyorsunuz böyle şeyleri? Kim demiş guophone iyidir diye? Goophone un çakması bir marka olmuş, goophone da zaten çakma iphone üreten (Androidli) bir firma.

Böyle pahalı üst model telefonları sırf fiyatına bakarak alanın canı fena yanar. Rom bulamazsınız, imei değişiminde sorun yaşayabilirsiniz (bazı üreticiler bilerek o menüyü kapatıyor). Aceleniz ne?

O kadar heveslenen varda gitsin fiyatı düşen dört çekirdeklilerden alıp gümrük macerasına girsin. Olurda geçerse 3-4 ay kullanır en kötü aldığınız paraya satarsınız, sonrada şansınızı 8 çekirdekte denersiniz. Hem yeni modeller gelmiş olur fiyatlarda bir nebze iner.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guaire

Huawei 3x'e karşı Xiaomi Hongmi 2'nin çıkacağı yönünde haberler vardı.

Hongmi 2, 5" ya da 5,5" HD ekran ve MTK6592 veya henüz ortaya çıkmamış MTK6588 yonga ile 131$'lık bir fiyattan bahsediyorlar. Bu fiyat pek gerçekçi durmuyor, ama Huawei 3x'den düşük bir fiyatla girerse şaşırmam.

Huawei'nin Honor 3c ve 3x'leri ortaya çıkarması ile rekabet kızıştı. Huawei 3c için 9 milyonluk rezervasyon yapılınca sipariş almayı durdurmuşlar.

Xiaomi Hongmi 131$, Huawei 3c 1GB 130$'dı. Hongmi'nin fiyatının 131$'dan 98$'a indirildiği haberleri var.

Huawei 3x'e artı eksi yakın özelliklerde bir Hongmi 2'yi 250$ civarında görebiliriz.

Tabi diğer yandan Huawei 3c ve 3x'in Türkiye'ye geleceği varsa bile Çin piyasası doymadan gelmez.

Xiaomi ise Çin dışına Taiwan ve galiba Hindistan hariç çıkmadığı için Çin sitelerinden sipariş edip gümrük riskine girmekten başka bir çare yok.

Çin'den telefon getirip üzerine marka basanlara duyurulur. 250$ gibi bir fiyatla MTK6592'li çıkarsa 659TL'ye Xiaomi Hongmi 2

Edit: 131$'lık MTK6592 Hongmi 2'nin haberleri her yerde var, ama kaynak tek olabilir. Bu fiyata 3x'e rakip olmak inanılmaz olur, silip süpürür. MTK6582 ve MTK6589T'leri de... Bir yerlerden kesmesi lazım gibi geliyor. QHD ekran, 2000mAh batarya, 1GB veya 512MB RAM, 4GB ROM veya mümkünse daha azı gibi...

Kasıtlı bir çarpıtma veya yanlışlık olabilir. 131$ (799 Yuan olarak geçiyor.) 1799 Yuan olabilir ki o zaman 294$ civarı demektir. Bu sefer de Huawei 3x'den pahalı olur. Bunu da Huawei 3x'in 8GB dahili hafızasına karşı 16GB veya daha iyisi 32GB sürerek kapatabilir.

hocam hongmi'nin 98 dolara satıldığı yer neresi ? O fiyattan almak istiyorum ama bulamıyorum. 198 dolar her yerde.

• Arkaşlar Huawei Honor 3c sipariş verebileceğimiz bir site var mı ? Yada bu bahsediler 98 dolara Hongmi yi nereden bulabiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

http://www.pandawill.com/huawei-honor-3c-smartphone-mtk6582-quad-core-50-inch-hd-ogs-screen-50mp-front-camera-2300mah-p84621.html

dolar iyice artmadan almaya bak

eyvallah hocam teşekkür ederim link için. Bu satıcı güvenilir mi acaba ? Gümrükte yakalanırsa para iade problemi olmaz ise hemen sipariş vereyim. Yada siz getirtebiliyor iseniz üzerine karınızı koyup bana satabilirsiniz.

• shadowmexo kullanıcısına yanıt
    paypalla al bişi olmaz
    benim bugün pandawillden jiayu g4 geldi.
    gümrüğe takılırsa geri gider paranı paypaldan alırsın
    cihaz güzel, dolar artıyo
    kredi kartına taksit yaptırmayı da unutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tendertendere -- 27 Aralık 2013; 16:29:59 >
  • quote:

paypalla al bişi olmaz
    benim bugün pandawillden jiayu g4 geldi.
    gümrüğe takılırsa geri gider paranı paypaldan alırsın
    cihaz güzel, dolar artıyo
    kredi kartına taksit yaptırmayı da unutma

tamam hocam yalnız bu 1 gb ram li sanırım. 2 gb ram li siyah versiyonunu arıyorum ben. Siyah renk ve ram opsiyonunu bulamadım.
    o paraya 2gb bulamazsın
  • quote:

o paraya 2gb bulamazsın

130 dolar 1gb ı 160 doalr 2 gb ı diye söylediler.
  • Arkadaşlar Çin Operatörleri WCDMA ile çalışan 3G patent parası vermemek için kendi çıkardığı TD-SCDMA kullanıyor.
    Çin firmaları lansmanlarda açıkladığı cihaz fiyatları TD-SCDMA olarak Çin'e özel fiyatlar. WCDMA/3G modellerine geçildiğinde ve araya aracıların paraları girdiğinde lansman fiyatlarını bulamıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adimavi

Arkadaşlar Çin Operatörleri WCDMA ile çalışan 3G patent parası vermemek için kendi çıkardığı TD-SCDMA kullanıyor.
    Çin firmaları lansmanlarda açıkladığı cihaz fiyatları TD-SCDMA olarak Çin'e özel fiyatlar. WCDMA/3G modellerine geçildiğinde ve araya aracıların paraları girdiğinde lansman fiyatlarını bulamıyorsunuz.

cevap için teşekkür ederim hocam sağolun. peki bu 2gb modelini şuan satan firma var mı ?
  • Hiç bir fikrim yok
    Hocam o fiyatlar Çin için geçerli. Bu arada 2 gblik model daha ortalarda yok sanki. Yani bir iki gün önce baktığımda öyleydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.