Şimdi Ara

Mavericks kullanıcılarının şikayet ettiği Safari için yeni sürüm yolda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mavericks kullanıcılarının şikayet ettiği Safari için yeni sürüm yolda

Safari, Mavericks'in önemli iyileştirmelerinden biri olarak öne çıkmış olsa da birçok Mavericks kullanıcısı, yeni Safari'den şikayetçi. Bazı kullanıcıların eskiye nazaran internet sayfalarıyla daha uyumsuz ve yavaş çalıştığını belirttiği Safari için Apple harekete geçti.

Geliştiricilere Safari 7'nin ilk güncellenmiş sürümünü yayınlayan Apple, yeni sürümü son kullanıcı için yayınlanmadan önce geliştiriciler ile testlerini yapıp, programı eksiksiz ve sorunsuz olarak son kullancıyla buluşturmayı planlıyor.

Mountain Lion için 6.1.1, Mavericks içinse 7.0.1 olarak yayınlanan yeni Safari'de Apple, geliştiriciler şu konulara odaklanmalarını ve test etmelerini talep ediyor:

• Genel internet sayfaları uyumluluğu
    • Erişilebilirlik
    • PDF görüntüleme ve notlandırma
    • Otomatik Doldurma ile giriş
    • Şifre otomatik doldurma
    • Web Inspector'da kesme noktası ayarlama ve kullanma

Apple'ın yeni Safari'yi geliştiricilerden herhangi bir sorunla ilgili geri bildirim gelmemesi halinde, kısa süre içerisinde son kullanıcı için de yayınlanması bekleniyor.

• Biz yıllardır ie den şikayetçiyiz ama gel gör ki senede bir güncelleme alıyor.

• Biz yıllardır ie den şikayetçiyiz ama gel gör ki senede bir güncelleme alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz iedir güncellemeden şikayetçiyiz ama gel gör ki güncelleme de bir sene alıyor.
  • Forumda bi problem mi var herkesin mesajı aynı gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SatanicBlacK

Forumda bi problem mi var herkesin mesajı aynı gibi

Biz yıllardır ie den şikayetçiyiz ama gel gör ki senede bir güncelleme alıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • birazda memnun olun yahu
  • microsoft lie apple birlesip firefox ve chrome'u satin alsinlar... :P

saka bir yana ben pre'yi denedim hosuma gitti... developer kismi cok basarili safarinin. birde flv videolari indiren eklentilere izin verseler....

kendim yazdim bir eklenti ama yayinlayamiyorum.... kisisel kullaniyorum... ama bu konuda sikayetciyim... Duy beni apple..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.