Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (7. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 27 Misafir (7 Mobil) - 25 Masaüstü12 Mobil7 Android
5 sn
19.929
Cevap
623
Favori
1.482.686
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
173 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hesap sahibi aydınlattı beni :)

ATM ye girmiş TEK menü varmış basmış çekmiş maaşını...
    KMH falan bilgilendirme yok.Uyarı yok.
    KMH dan çekmiş göstermişler.

Onuda geçelim.
    Bize maaş kartından önce kredi kartı gelmişti iptal için aramıştım.
    Dedim biz kullanmıcaz istemedik iptal edin.
    Kredi kartı ücreti alınmıcak dendi falan tamam dedik.
    İnternet bankacılığına giriyorum.Kredi kartı ücret yansıyor.Ve 6 ay aktif kalırsa ücreti kesiyorum deniyor. (EMRiii VAKiii)
    Şubeye gidip yarın kalaylar bizim BABA :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 19 Ocak 2014; 16:15:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

Olay çözüldü.
    Hesap sahibi aydınlattı beni :)

ATM ye girmiş TEK menü varmış basmış çekmiş maaşını...
    KMH falan bilgilendirme yok.Uyarı yok.
    KMH dan çekmiş göstermişler.

Onuda geçelim.
    Bize maaş kartından önce kredi kartı gelmişti iptal için aramıştım.
    Dedim biz kullanmıcaz istemedik iptal edin.
    Kredi kartı ücreti alınmıcak dendi falan tamam dedik.
    İnternet bankacılığına giriyorum.Kredi kartı ücret yansıyor.Ve 6 ay aktif kalırsa ücreti kesiyorum deniyor. (EMRiii VAKiii)
    Şubeye gidip yarın kalaylar bizim BABA :)

Peki kesilen faiz tutarını iade ederler mi?
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    İtiraz edicez.
    Bakalım ne cavap gelcek paylaşırım burdan.
    Saçma sapan şeyler olmaya başladı finansbank diyince dur dediler :)
    Ne olabilir ki dedik başımıza bu geldi :)
  • quote:

İtiraz edicez.

İnşaALLAH iptal ederler ama kişisel görüşüm iptal etmeyecekleri yönünde kmh açtırmayı şart koşmanın nedeni daha iyi anlaşılıyor.
    Valla benimde sinirlerim zıpladı, babamında.
    Ben böyle uğraşcaksam ağrımayan başımı ağrıtcaksam ne işim var bu işlerde dedi bizim adam...
    Haklıda diğer ay çıkar yemişim (başka bişey dedide işte) promosyonunu dedi ben uğraşcaksam böyle...
    Sonu hallettiler hallettiler.Etmediler yol görünür...
  • takip.
  • Bizimkine de hesap açmak için diye çaktırmadan kredi kartı sözleşmesi imzalatmışlar arada.

Neyse ki SMS geldi de hemen iptal ettirdik başvuruyu...

Yakın gözlüğüm yanımda olmadığı için göremedim dedi.

İnşallah arada senet çek falan da imzalatmamışlardır. Herşeyi beklerim bunlardan
  • quote:

Kredi çekmiş gibi göstermiş bizi.
    1. Faiz...
    2. Kredi kesintisi.
    3. Bankacılıkla ilgili bi belge...

Şimdi bizi kredi çekmiş giib göstermişler.
    30 tl kazanmışlar sonuçta.
    Beni kızdırmışlar.
    20 sinde paramız yatmamış bakiye sorgulamadan çekmiş babam.
    Ama ayın 20 siii yatmış olmalıydı.
    İtirazı yapcaz bakalım...

Var mı maaşını KMH dan çekmiş gibi görünen...

tamam şimdi anladım

sizin maaşınız yatmadan avans olarak çekmişsiniz ve daha önce ki mesajlarda bu konuda uyarılar yapılmıştı

maaş alma tarihleri taşıma yapınca değişiyor ama bunu bankanın söylemesi lazımdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

quote:

İtiraz edicez.

İnşaALLAH iptal ederler ama kişisel görüşüm iptal etmeyecekleri yönünde kmh açtırmayı şart koşmanın nedeni daha iyi anlaşılıyor.

etmezler çünkü sizi biliyor kabul edeceklerdir ve o nedenle daha önce ki mesajımda dedim ki bunu birçok yaşlı anlamaz ve çeker

aynen tahmin ettiğim gibi olmuş

özellikle bu tür konulardan anlamayan yaşlı tanıdıklarınızı bence bu işe hiç bulaştırmayın :)
  • finansbank ve garanti tamamen soygunculat ülkenin en çalak 2 bankası bulaşmamak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

quote:

İtiraz edicez.

etmezler çünkü sizi biliyor kabul edeceklerdir ve o nedenle daha önce ki mesajımda dedim ki bunu birçok yaşlı anlamaz ve çeker

özellikle bu tür konulardan anlamayan yaşlı tanıdıklarınızı bence bu işe hiç bulaştırmayın :)

Ben şunu gördüm uzun vadeli sözleşmeli işlemlerde hep tüketici zarar görüyor bu nedenle şartsız işlemi tercih ederim isterse bir miktar yüksek ödeyeyim veya daha az fayda sağlasın yeter ki kafam rahat etsin.
    evet aynı fikirdeyim

aslında bu avans işi ziraat bankasında da var ama orada sen başvurursan tanımlıyorlar

ben bir defasında gidip görüştüğümde banka çalışanı, abi bildiğin kredi işte ama adını mahsus öyle koyuyorlar demişti
  • quote:

evet aynı fikirdeyim

aslında bu avans işi ziraat bankasında da var ama orada sen başvurursan tanımlıyorlar

ben bir defasında gidip görüştüğümde banka çalışanı, abi bildiğin kredi işte ama adını mahsus öyle koyuyorlar demişti

Evet KKB ndan gelen rapora baktığınızda görünüyor krediler ve kredi kartları gibi ayrı bir başlıkta.Bütün bankalarda var önemli olan bunu müşterinin bilgisine sunarak ekranda işleyecek faizin ve alınacak ücretin uyarı şeklinde çıkması gerekli bence.Benim hesaplara açılan bütün kmh nı kapattırıyorum çünkü gün gelir bir şekilde kesinti yapıp onunda fazini ödetebilirler.
  • arkadaşlar çok önemli bir ricam var. Babamın maaşı garantiye taşıdık hafta içinde. 1 2 bin liralık kredi kartına ihtiyacım vardı babama kredi kartına da başvur dedim. Başvurmuş. bonusun yıllık 69tl kullanım ücreti varmış hiç haberim yoktu sözde bu yıllık ücretler kalkmıştı! müşteri hizmetlerini aradım tek flexinin yıllık ücreti yokmuş. bunun için ayrı bir başvuru gerekliymiş. Bonusun bu yıllık ücreti 12.ayda yansıyor dedi eleman. Bu ücret benim için problem. bunu nasıl iptal edebiliriz varmı bir ince noktası? yoksa iptal edeceğim kredi kartını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayvandoktoru

arkadaşlar çok önemli bir ricam var. Babamın maaşı garantiye taşıdık hafta içinde. 1 2 bin liralık kredi kartına ihtiyacım vardı babama kredi kartına da başvur dedim. Başvurmuş. bonusun yıllık 69tl kullanım ücreti varmış hiç haberim yoktu sözde bu yıllık ücretler kalkmıştı! müşteri hizmetlerini aradım tek flexinin yıllık ücreti yokmuş. bunun için ayrı bir başvuru gerekliymiş. Bonusun bu yıllık ücreti 12.ayda yansıyor dedi eleman. Bu ücret benim için problem. bunu nasıl iptal edebiliriz varmı bir ince noktası? yoksa iptal edeceğim kredi kartını

maaş taşıma durumunda kredi kartı yıllık ücreti yok dememişse yapacak bir şey yok

bankaların ücretsiz kredi kartları var (sözde) ama çoğu banka başka yöntemlerle alacağını yine alıyor
  • Arkadaşlar en acilinden bir kredi kartı çıkarmam gerekiyor. Sadece garanti bankası gs bonus kart sahibiyim. Adıma başka hiçbir kredi kart yok. Nakit kart olarak iş bankası ve encard mevcut. Limitli hemen çıkabilecek hemen teslim alıp hemen internetten alışveriş yapmak için kullanmaya başlayabileceğim bir kredi kartı hangi bankadan çıkartabilirim. Çabuk yapmıyolarsa İşlem hızlandırmanın bir yolu var mıdır. Şu kart çabuk çıkıyo diye bildiğiniz bir banka bir kart var mı. Acil cevap istiyorum pls.. Adresime gelmese de olur şubeye gidip ben alayım falan olabilecek en hızlı yöntem banka kart hangisidir. Tşkrler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

İtiraz edicez.

Bankaya gidilir, şubeden maaş alınır...
    Abi olur mu öyleşey denir.
    KMH dan çekilmiş görünen maaş tahsilati yapılır.
    Sonrası faiz ve kesintiler yok sayılır.
    Kredi kartı için kesilen 79 tl de yok sayılır...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İtiraz edicez.

Bankaya gidilir, şubeden maaş alınır...
    Abi olur mu öyleşey denir.
    KMH dan çekilmiş görünen maaş tahsilati yapılır.
    Sonrası faiz ve kesintiler yok sayılır.
    Kredi kartı için kesilen 79 tl de yok sayılır...

bu şekilde hallettiniz mi yoksa yöntem olarak mı söylüyorsunuz :)

evet bu işlemi aynı gün yaparsanız zaten faiz vs. işlemeyebilir ,bizim bir defasında çalışırken normal maaşımızı alırken başımıza gelmişti ,bankamatiğe kartı sokan aha zam gelmiş deyip hepsini çekti ,sonradan bir öğrendiler ki meğer o çekilen nakit avansmış :)

millet isyan etti ama nafile ,bir kısım faizi ile birlikte hemen kapatanlar işi ucuz atlattı ama inat edenler güzel faiz ödedi :)
  • maaş hesabından otomatik fatura ödeme talimatı verilebiliyor mu bu bankalarda
    yapı kredi ayrı hesap açtırmak istiyor bu işlemler için ve o hesaptan işletim ücreti kesiyor
  • drhardware D kullanıcısına yanıt
    teb bankasından teb total kart alabilirsiniz hemen veriyolar
    Ama avantajları nelerdir bilmem ben nakit çekmek içi aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.