Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.889
Cevap
639
Favori
1.538.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YouWillNeverWalkAlone!

quote:

Biz bu bankalara maaşı tasidigimizda bankaların bundan ne karı oluyor aynı sorum otomatik ödeme talimatı içinde geçerli,hep merak etmişimdir.
    Edit: beyler ayrıca ziraat bankasında kredi borcu varken başka bir bankaya taşıyabilir miyiz? (Kredi borcu maaştan düşülüyor )

Up

Alıntıları Göster
    [Deleted by Admins]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• YouWillNeverWalkAlone! Y kullanıcısına yanıt
    Devlet maaş tutarlarını bankaya 2 gün önce gönderiyor.bankada bu tutarı iki gün kullanıyor.

otamatik ödeme için hesapta para tutuyorsunuz buda bankanın karına oluyor.bazı firmalardan banka tahsilat yaptığı için ayrıca komisyon alabiliyor.

Birde bankadan maaş aldığınız için krediyi piyasa rekabetçi faizlerinin üzerinde kullanıyorsunuz.Buradan da kar ediyor.

Zaten emekli maaşına haciz olmadığı için diğer bankalar genelde kredi vermiyor.

Kredi borcu devam eden yada hesabına kmh denilen ek para tanımlı hesaplar(Ek parayı kullanmasa bile)maaşını başka bankaya taşıyamıyor.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    geçen yılın haziran daki son taksiti 24 ağustos ta yatmıştı.belki bir fikir verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

geçen yılın haziran daki son taksiti 24 ağustos ta yatmıştı.belki bir fikir verir.

Teşekkürler.

Baştan keşke ödemeyi Kasım ayında değil de Aralık ayında yapacağız deselerdi, ona göre hazırlıklı olurduk. Emekli insan devletin sözüne göre bütçesini yapıyor ama devlet sözünde durmuyor.
  • quote:

Devlet maaş tutarlarını bankaya 2 gün önce gönderiyor.bankada bu tutarı iki gün kullanıyor.

otamatik ödeme için hesapta para tutuyorsunuz buda bankanın karına oluyor.bazı firmalardan banka tahsilat yaptığı için ayrıca komisyon alabiliyor.

Birde bankadan maaş aldığınız için krediyi piyasa rekabetçi faizlerinin üzerinde kullanıyorsunuz.Buradan da kar ediyor.

Kredi borcu devam eden yada hesabına kmh denilen ek para tanımlı hesaplar(Ek parayı kullanmasa bile)maaşını başka bankaya taşıyamıyor.

maaş aldığınız bankanın faiz oranları her zaman diğer bankalardan daha düşük olur.
    daha geçen ay kredi çektim, diğer bankalarda en düşük 1.35 iken maaşımı aldığım finansbanktan 1:29 dan.
    ayrıca hayat sigortası ve başka hiç bir masraf ödemedim. 20.000 lira krediye kesilen ücret 100 tl. BSMV vergisi ve 5 TL. masraf.
    tek örnek benim ki değil, aynı konuda diğer bankalarda da defalarca çevremdeki kişilerden aynı olaya şahit oldum.
    kredi olayı çekecek kişinin mali durumuna ve kredi notuna bağlıdır. ben de emekliyim ama istediğim bankadan hemen çekebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabialife -- 1 Aralık 2015; 12:46:02 >

• Ben genel durumu özetledim.25 yıldır bu işlerle uğraşırım.Konunun detayına girmeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 1 Aralık 2015; 12:58:33 >
  • quote:

Çok sağol teşekkür ederim

• Takip

• quote:

Biz bu bankalara maaşı tasidigimizda bankaların bundan ne karı oluyor aynı sorum otomatik ödeme talimatı içinde geçerli,hep merak etmişimdir.
    Edit: beyler ayrıca ziraat bankasında kredi borcu varken başka bir bankaya taşıyabilir miyiz? (Kredi borcu maaştan düşülüyor )

Sgk aylıklarınızı size ödeme gününden önce gönderiyor.atıyorum 100 tane emeklisi olan ve her emeklisi 2000 tl alıyor olsun.100x2000 tl yi banka faize v.b yatırıp banka kar ediyor.ayrıca size genelde kmh kredi kartı otomatik ödeme talimatı verdirip paranın bankadan çıkmaması sağlanıyor beleşe tuttuğu bu parayıda faize v.b gömüp kar ediyor.

Buarada kredili herhangi bir ürün tanımlış sgk emekli maaş müşterileri banka değişikliği yapamaz sadece şube değişikliği yapmasına izin veriliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

Sgk aylıklarınızı size ödeme gününden önce gönderiyor.atıyorum 100 tane emeklisi olan ve her emeklisi 2000 tl alıyor olsun.100x2000 tl yi banka faize v.b yatırıp banka kar ediyor.ayrıca size genelde kmh kredi kartı otomatik ödeme talimatı verdirip paranın bankadan çıkmaması sağlanıyor beleşe tuttuğu bu parayıda faize v.b gömüp kar ediyor.

Buarada kredili herhangi bir ürün tanımlış sgk emekli maaş müşterileri banka değişikliği yapamaz sadece şube değişikliği yapmasına izin veriliyor.

Sagol dostum ama suan kredi oduyoruz ziraateanca o bitince. Tasiriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teyzem 66 yaşında diye YAPI KREDİ taşıyamayız dedi :)
    Ne kredi kartı onaylanır nede KMH açılabilir dedi :)
    Bankaya 200 metre mesafede evi...

REZALET BANKA dedikleri bu olsa gerek...
  • Ju3x kullanıcısına yanıt
    yaşıyla ne alakası var ki? gerzek YKB, gıcık oluyorum. Temsilcinin gıcıklığıdır, başka temsilciye sor hocam sen yine bence.
  • şu anda aktif kampanyalar nedir ? bu bilgiyi ana başlıkta göremedim. tek tek bankalara bakmak mı gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: afotsis

şu anda aktif kampanyalar nedir ? bu bilgiyi ana başlıkta göremedim. tek tek bankalara bakmak mı gerekiyor ?

Aşağıdaki linke tıklasanız olur.

bankaların emekli maaş kampanyaları
  • Yapı kredi kampanyası

1.12.2015'e kadar, 36 ay boyunca emekli maaşını bankamızdan almayı taahhüt edin, 300 TL puan kazanma fırsatı yakalayın. Üstelik Yapı Kredi Emeklilik Paketi avantajlarından da faydalanın.

Yapı Kredi Emeklilik Paketi avantajları:

Hesap İşletim Ücreti Muafiyeti
    İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı, Mobil Şube ve ATM’lerden ücretsiz havale
    Avantajlı Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanımı
    Yapı Kredi ATM’lerinden 3.000 TL günlük para çekme limiti
    Kampanya, bankamızdan emekli maaşını alan ya da bankamıza emekli maaşını taşıyacak tüm SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur emeklileri için geçerlidir. Üstelik SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri sadece kimlik belgesi ile şubelerimize başvurup maaşlarını Yapı Kredi’den almaya başlayabilirler.

Kampanya Koşulları
    Kampanyadan faydalanabilmeniz için Yapı Kredi Bankası aracılığı ile SGK emekli maaş ödemesini almanız, aylık emekli maaşınızın min 500 TL olması, 3 aylık ödenen maaşlar için min 1.500 TL olması gerekmektedir.
    Kampanya başlangıç tarihinden itibaren şubelerimizden Kampanya Başvuru Formu'nu doldurmanız, emekli maaş hesabı açılışına ilişkin dokümanları imzalamanız gerekmektedir.
    Kampanyaya katılım koşulu olarak “Yapı Kredi Kredi Kartı” ve/veya “Esnek Hesap ve Banka Kartı” sahibi olmanız gerekmektedir. Başvurularınız Bankamızca değerlendirilecek, “Yapı Kredi Kredi Kartı” veya “Esnek Hesap ve Banka Kartı”nın onaylanması durumunda kampanyaya katılım sağlanabilecektir.
    Kampanyaya katılım tarihinizi takip eden 3 ay içerisinde ilk maaş ödemenizi bankamızdan almış olmanız ve kampanyaya katılım için sahip olunması gereken ürün gruplarından (kredi kartı, esnek hesap ve banka kartı) birine sahip olmanız gerekli ve yeterlidir. Kampanya katılım tarihini takip eden 3 ay içerisinde ilk maaş ödemesini bankamızdan almış olmanız ve kampanyaya katılım için sahip olunması gereken ürün gruplarından birine sahip olmanız durumlarından biri gerçekleşmediğinde, ödül hakkını kaybedersiniz
    Kampanya koşullarını sağlayarak katılım sağladığınız durumda, kampanya ödülü 300 TL Worldpuan peşin olarak, maaşınızı almaya başladığınız ayı takip eden ay sonunda sahip olduğunuz Yapı Kredi Kredi Kartı veya Yapı Kredi Tlcard (Yapı Kredi Banka Kartı)’nıza Worldpuan olarak yüklenecektir. Ek karta yükleme yapılmayacaktır.
    Kampanya ödülünden, koşulları sağlayan ilk 25.000 emekli faydalanabilecektir.
    Kampanya puanları, Seyahat Programlarında kullanılamaz.
    Kampanyadan kazanılan ödüllerin geri alınmaması için emekli maaşınızın, kampanya katılım tarihini takip eden ay, yatan ilk maaşı dahil olmak üzere 36 aylık süre boyunca Bankamıza yatmaya devam etmesi gerekmektedir. 36 ay dolmadan herhangi bir sebeple maaş ödemelerinin durması veya farklı bir kurumdan alınmaya başlanması durumunda, herhangi bir bildirime gerek kalmaksızın verilen ödül tutarı Yapı Kredi Kredi Kartı ve/veya Vadesiz TL Mevduat hesabınızdan faiz işletilmeksizin geri alınacaktır.
    Kampanyadan SGK emekli maaşı alan emeklinin kendisi veya emeklinin vefatı nedeni ile kendisine maaş bağlanan yakını faydalanabilecektir.
    Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin SGK’dan birden fazla maaş alması halinde sadece bir defa kampanyadan faydalanabilecektir.
    Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., kampanya ödül ve koşullarında değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan müşteri işbu kampanya şartlarını kabul ve beyan eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: to1ga

Şekerbankda eft havale kart aidatı hesap işletim ücreti falan varmı arkadaşlar ? PTT taşımayı düşünüyoruz.

sınırsızı eft ve havale
    hesap işletim ücreti yok
    300 tl nakit para veya 2400 tl masrafsız faizsiz kredi veriyor
  • sivribey S kullanıcısına yanıt
    Benim emekli maaşımı YKB'den alıyorum. Gördüğüm tek kötü tarafı internet şubesi üzerinden bile olsa EFT işlemine ücret almasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

İng Bank ---> 2 Çeyrek Altın
    Garanti -----> 1 Çeyrek Altın
    YapıKredi----> 300 TL Worldpuan
    Finansbank---> Kredi kartını alırsanız market ve eczane harcamalarına %5 indirim (max360)
    Şekerbank----> 200 TL Nakit veya masrafsız,faizsiz 2400 Tl kredi
    Akbank-------> 200 Tl Chippara (çöp kampanyadır. ilk maaşta 50 Tl, 6 ay sonra 50 Tl bi 6 ay sonra 50 Tl daha sonra bi daha )
    T. İş Bankası----> kredi kartı olanlara 50 tl puan (çöplerin kralıdır. havale ücretsiz, eft ise ayda max 3 kez )

---------------------------------------------------

Finansbankla sözleşmemiz Aralık ayında bitiyo

Kendime göre bi sıralama yaptım.

1- Şekerbank(Atm sayısı az olsa da maaşını taşıyanlara diğer atmleri ücretsiz kullandırıyor)
    2-İng Bank
    3-Yapı Kredi
    4-Garanti
    5-Finansbank
    6-Akbank

benim için kredi lazım olduğu için şekerbankı ilk sıraya yazdım (malum herkesin nakit ihtiyacı var genel olarakda düşündüm 24 ay 0 faiz olarak gayet güzel kampanya)

kredi ihtiyacım olmasaydı eğer

1-İngbank
    2-Yapı Kredi
    3-Şekerbank
    4-Garanti
    5-Finansbank
    6-Akbank

olurdu.

Niye ingbank 2. Sırada hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

İng Bank ---> 2 Çeyrek Altın
    Garanti -----> 1 Çeyrek Altın
    YapıKredi----> 300 TL Worldpuan
    Finansbank---> Kredi kartını alırsanız market ve eczane harcamalarına %5 indirim (max360)
    Şekerbank----> 200 TL Nakit veya masrafsız,faizsiz 2400 Tl kredi
    Akbank-------> 200 Tl Chippara (çöp kampanyadır. ilk maaşta 50 Tl, 6 ay sonra 50 Tl bi 6 ay sonra 50 Tl daha sonra bi daha )
    T. İş Bankası----> kredi kartı olanlara 50 tl puan (çöplerin kralıdır. havale ücretsiz, eft ise ayda max 3 kez )

---------------------------------------------------

Finansbankla sözleşmemiz Aralık ayında bitiyo

Kendime göre bi sıralama yaptım.

1- Şekerbank(Atm sayısı az olsa da maaşını taşıyanlara diğer atmleri ücretsiz kullandırıyor)
    2-İng Bank
    3-Yapı Kredi
    4-Garanti
    5-Finansbank
    6-Akbank

benim için kredi lazım olduğu için şekerbankı ilk sıraya yazdım (malum herkesin nakit ihtiyacı var genel olarakda düşündüm 24 ay 0 faiz olarak gayet güzel kampanya)

kredi ihtiyacım olmasaydı eğer

1-İngbank
    2-Yapı Kredi
    3-Şekerbank
    4-Garanti
    5-Finansbank
    6-Akbank

olurdu.

Niye ingbank 2. Sırada hocam

ing 2 çeyrek altın + 10 bin tl kredi alırsan 1 çeyrek altın veriyodu
    mantıklı geldi 2. sırayı verdim hocam
    burada şekerbank artık 200 değil 300 tl nakit para veriyor

• Şekerbank 24 aya vermiyor diye biliyorum artık

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.