Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Turgut Buğra XQSFZ , a-f-h
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
20.773
Cevap
639
Favori
1.531.070
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bankalarla anlaşma süresi bitmek üzere olan arkadaşlar,bence bir kaç ay beklesin.Eğer Başbakanın dediği gibi senelik en az 300 tl.promosyon verilirse hiç bir özel banka bu yarışa girmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

Bankalarla anlaşma süresi bitmek üzere olan arkadaşlar,bence bir kaç ay beklesin.Eğer Başbakanın dediği gibi senelik en az 300 tl.promosyon verilirse hiç bir özel banka bu yarışa girmez.

Artı olarak 1200 tl de yıllık zam vaadettiler yıllık 1500 en az eh bunuda şükür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bankalarla anlaşma süresi bitmek üzere olan arkadaşlar,bence bir kaç ay beklesin.Eğer Başbakanın dediği gibi senelik en az 300 tl.promosyon verilirse hiç bir özel banka bu yarışa girmez.

Fark etmez çünkü cezası yok. sadece bonus olarak aldığınız tutarı faizsiz olarak geri ödüyorsunuz. İş ki başbakanın dediği olsun.

Seçimler gelmese emekliyi kimse hatırlamayacak, birde şu emekliye senede 2 ikramiye olayına el atsalar ya
    Her şeye kaynak var, para var ama iş emekliye gelince nedense kaynaklar tükeniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Artı olarak 1200 tl de yıllık zam vaadettiler yıllık 1500 en az eh bunuda şükür

Şimdi mi emekliler akıllarına gelmiş? Partinin biri böyle bir vaadde bulunmasa bunu da vermeyeceklerdi.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Bu zam daha önceki seyyanen 100 ve üzeri alanları da kapsıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyyankees

Zam konusunu bende ilk duyuyorum. Eğer öyle bir şey olacaksa bütün emeklileri kapsamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

Orijinalden alıntı: fabialife

2 yıl önce maaşımı 300 lira karşılığı Finansbank'a ta taşımıştım.
    10 civarında otomatik ödeme talimatım var, o zamanlar 3 adet karttan, 3 adet hesaptan toplam 6 adet otomatik ödemeye 90 lira vermişti. hatta bazı kişiler bu otomatik ödemeleri dönemine denk getirip iptal edip bir müddet sonra tekrar verdiklerinde yine aynı parayı alıyorlardı.
    benden hesap işletim ücreti almıyor.
    havale eft ücreti almıyor
    istediğim bankamatikten ücretsiz para çekebiliyorum.
    sürekli internet bankacılığı kullanıyorum, hiç bir ücret yok.
    arada bir harcama veya puan kampanya vs. uygulardı onlardan da faydalandım.
    emekli kart kullanırsan yılda 10 lira ücreti vardı. onuda alıp almadıklarını bilmiyorum.
    finansbankta 2 sıkıntı yaşıyorum; bazı kampanya vs. konularında müşteri hizmetlerinde gerzek memurlar var. yanlış işlem yapıldığı zaman itiraz ettiğimde kafaları basmıyor.
    karar veren, kararı aktaran birim ayrı ayrı olduğu için telefonda karşına çıkan kişi; bize verilen bilgiyi aktarıyorum, kararı veren birim ayrı biz şikayetinizi tekrar iletelim deyip 3-5-10 defa şikayet formu açıyorlar.
    ben de yılmayıp 3-5-10 mail atıyorum, bağırış çığırış sonun da hakkımı alıyorum.
    ikincisi ben baştan bankadaki memura kredi kartı verelim kullanın dediğin de; benim karta ihtiyacım yok, şimdi verir sonra ücret kesersiniz beni uğraştırmayın demiştim.
    o da bana puansız kart önerdi ben başka bankanın aidatsız puanlı kartını kullanırken niye sizin puansız kartınızı kullanayım dediğim için size gold kart verelim aidat geldiğinde bana gelin ben iptal ederim demişti.
    o zaman gold kart alıp kullanmaya başladık, her yıl gelen aidatı iptal ettirmek için göbeğim çatlıyor. sonunda iptal ediyorlar tabi ama bunun bir nedeni de birikimlerimin orada olması, kart kullanma hacmimin yüksek olması, otomatik ödeme talimatım, bankadaki memurun yardımcı olması vs.
    sonuç olarak müşteri hizmetleri ve kart aidatı dışında hiç bir sıkıntı yok.
    2-3 ay önce sürem doldu, aklı başında aynı şeylerden faydalanabileceğim, makul bir ücret veren bir bankaya kafam yatsa oraya taşımayı düşünüyorum. şu ana kadar hangi bankadan bahsedilse birileri şöyle böyle diyor bu nedenle ben de beklemedeyim.

her nekadar önermesemde şekerbank şuanki koşullarda en uygun olanı görünüyor.

aynısını 2,5 sene önce bende yatım.süre bitince ayrıldım 6 ay öncede denizbanktan 300 tl aldım.geçen ay kampanya yatılar 75 x 10 alışverişe 75 tl veerdi bu ayda 100 x 4 alışverişe 40 tl veriyor. ayrıca eft ve başka kesinti yok. ama senede 300 tl çıkarsa cezayı öder başka bankaya geçerim.çünkü 3 senelik anlaşma yaptılar. bir çok kişi bu araştırmaları yapmadan maaşını hala kuyruk olan bankalardan alıyorlar.yok ayda 8 tl içinmi uğrasacam diyor.birinden 300 tl borç isteyin bakalım.ne olacak?evladın olsa naapacan diye sorar.o yüzden araştıralım ve en iyisini bulalım.

• Daha intibak yasası geçmesin diye yapmadığı şey kalmayan malum parti size 1300 artı promosyon mu verecek, daha önce kim vardı acaba 13 yıl iktidarda hala inanıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyyankees

Evet herkesi kapsıyor
  • serden kullanıcısına yanıt
    yani şimdi maaşı yeni taşısak mesela Şekerbank diyelim,seçim oldu bitti bu dediğiniz 300 TL olayı olsa bu taşımış olanlar yararlanamayıp yeniler mi faydalanır yoksa herkese 300 diyip + olarak hesabımıza geçer mi..Kafamı bu kurcaladı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cardigans78

Daha intibak yasası geçmesin diye yapmadığı şey kalmayan malum parti size 1300 artı promosyon mu verecek, daha önce kim vardı acaba 13 yıl iktidarda hala inanıyor musunuz?

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: hafiz83

yani şimdi maaşı yeni taşısak mesela Şekerbank diyelim,seçim oldu bitti bu dediğiniz 300 TL olayı olsa bu taşımış olanlar yararlanamayıp yeniler mi faydalanır yoksa herkese 300 diyip + olarak hesabımıza geçer mi..Kafamı bu kurcaladı :)

Şu an için bir karar aşamasında değiliz, bekleyip görmek lazım.

Eğer böyle bir faydalanma söz konusu olursa banka size 3 yıl için verdiği 300.-TL'yi bir yıl için vermiş kabul eder. Eğer bankadan memnun kalırsanız yine yıllık 300.-TL alıp devam edersiniz ya da başka bir bankayı seçip yine yılda 300.-TL alırsınız.

Mevcut anlaşma imzaladığınız banka size "3 yıl imzaladın bizden ayrılma" diyemez. Eğer derse ki sizde aldığınız rakamı iade eder (cezasız) anlaşmayı sonlandırırsınız. 300.-TL aldıysanız o 1 sene için olur. Seneyi devriyesinde rakamı yineler veya siz başka bankaya geçersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Eğer böyle bir faydalanma söz konusu olursa banka size 3 yıl için verdiği 300.-TL'yi bir yıl için vermiş kabul eder. Eğer bankadan memnun kalırsanız yine yıllık 300.-TL alıp devam edersiniz ya da başka bir bankayı seçip yine yılda 300.-TL alırsınız.

Mevcut anlaşma imzaladığınız banka size "3 yıl imzaladın bizden ayrılma" diyemez. Eğer derse ki sizde aldığınız rakamı iade eder (cezasız) anlaşmayı sonlandırırsınız. 300.-TL aldıysanız o 1 sene için olur. Seneyi devriyesinde rakamı yineler veya siz başka bankaya geçersiniz.

boş düşünceler bunlar seçim vaadi seçim sonrası hepsi tırt olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdidemir

quote:

quote:

Hocam o zaman sende verdiğin oyun takipçisi ol. Seçim vaadini unutanı sende diğer seçimde UNUT.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferdidemir

quote:

quote:

Hocam o zaman sende verdiğin oyun takipçisi ol. Seçim vaadini unutanı sende diğer seçimde UNUT.

ben öyle yapıyorum zatende bende sıkıntı yokta sıkıntı aziz nesin verdiği oran var ya o kesimde.

• sim kartım değişti.
    nşa da mobil şubeye girememem lazım eyvallah.ama bu şugarbank denen illet bankada pcden de girilmiyor.
    daha bitmedi.
    blokeyi kaldırmak içim mh aradığımda 35dakka beklediğim yetmiyormuş gibi bir de blokeyi kaldırmak için şubeye gitmeniz lazım demesinler mi.
    bütün bankalar bu bloke işini telefonda hallederken bu güzide bankamız illa ki şubeye git diyor.
    bu kadar müşteri düşmanı banka görmedim.
    aman deyim şekerbanktan uzak durun.
    hele yaşlı yakınlarınız falan varsa sakın bulaşmayın.
    adamı pişman eder.
  • kardeşimin ferdi krediye ihtiyacı olduğu için; biraz araştırıp en düşük faizli krediyi Finansbank verince 36 ay kredi çektik ve tekrar nikahlandık.
    hakkını yemeyelim maaşı finanbanktan aldığım için en düşük 1.29 faizli krediyi Finansbank verdi üstelik hayat sigortası da yaptırmadım.
    20.000 lira çektim, ödediğim masraf devletin aldığı %5 BSMV=100 tl. ve 5 tl masraf toplam 105 tl.
    ziraat bankası müdürü yeğenim var devlet bankası olmasına rağmen, üstelik kanunsuz olmasına rağmen biz kesin alıyoruz dedi.
    eşim Halk bankasından maaş alıyor; halk hayat sigortası yapıyor ve faiz 1.34
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    Koordineli olalım :)
    Denizbank 300 TL veriyor diyorlar doğru mu...
    Denizbank sorun şuydu sanırım.EFT ve HAVALE ücretli...
    Bana arayıp bilgi aldığım müşteri hizmetleri sözleşmeye not düşerseniz ücretsiz olur demişti...
    Bence denizbank ta 300 promosyon varsa taşınabilir...
    450 tl vermişti bi ara...
    Ben 300 veren Finansbanka taşımıştım...
    Ve bu ay doldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 29 Ekim 2015; 3:27:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

Koordineli olalım :)
    Denizbank 300 TL veriyor diyorlar doğru mu...
    Denizbank sorun şuydu sanırım.EFT ve HAVALE ücretli...
    Bana arayıp bilgi aldığım müşteri hizmetleri sözleşmeye not düşerseniz ücretsiz olur demişti...
    Bence denizbank ta 300 promosyon varsa taşınabilir...
    450 tl vermişti bi ara...
    Ben 300 veren Finansbanka taşımıştım...
    Ve bu ay doldu...

Sanırım o kampanya bitti. Denizbank'ın sitesinde bulamadım :(
  • Ju3x kullanıcısına yanıt
    Benim de finansbank'da sürem doldu. Aslında bankadan çok memnunum, herşey ücretsiz ve işlemler ile internet şubesi sorunsuz. bize 200-300 tl tekrar verseler de banka değiştirmesek ne güzel olur. ya da başka bankaya geçip 1-2 ay sonra finansbank'a tekrar dönsek ödeme yaparlar mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.