Şimdi Ara

BBM kısa süre içerisinde iPad WiFi ve iPod touch modellerine de destek verecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• BBM kısa süre içerisinde iPad WiFi ve iPod touch modellerine de destek verecek

Android ve iOS platformlarına sunulmasıyla kısa sürede 20 milyon kullanıcı kazanan BBM, kapsamını genişletme peşinde.

Uygulama hali hazırda bir SIM kart taşıyan cihazlar için geçerli iken 24 saat içerisinde yayınlanacak güncelleme ile iPad WiFi ve iPod touch modelleri de desteklenecek. Bu modeller telefon numarası yerine PIN numarası ile iletişim geçebilecek.

Kullanımda olan önemli miktardaki iPad WiFi ve iPod touch modellerini platforma dahil etmek, BBM kullanıcı sayısının da artmasını sağlayacak. Hali hazırda 80 milyon olan kullanıcı sayısının gelecek ay itibariyle 100 milyona yükselmesi beklenirken, etkileşim sürelerinin de artacağı sanılıyor. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Update-in-next-24-hours-will-allow-Wi-Fi-only-Apple-iPads-and-Apple-iPod-touch-units-to-support-BBM_id49340

• iPad'e gelsin güzel olur
  • BBM in bu zamanda ortaya çıkması hiçbirşey ifade etmeyecek bence. çünkü onun yerine kullanılabilecek bir sürü program var. 20 milyon indirilme olayına gelince çok kullanılacağı için değil meraktan indirme onlar. bende indirdim. listede değilsiniz diye 4 gün bekletti. sonra sıra geldi ( sanki ameliyat için randevu almışım). baktım ki hiç esprisi yok. sildim sonra
  • YENİ Facebook messenger yeni kral olur ;) hem face listesi hem de telefon rehberini kullanıyor iletim hızı da çok güzel

• Güncelleme gelmiş hepsinde kullanılabiliyor artık
  • Bi anlik parladi ve söndü Whatsapp varken hicbirinin sansi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Androide çıktıktan 3-4 gün sonra yükledim sonra sildim..meraktan indiren çok kişi var..

• tek iyi yonu telefon numaramızı vermeden sohbet edebılmemız , guvenmedıgımız kısıler ıcın kullanılabılır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.