Şimdi Ara

Samsung ile yeni nesil Galaxy Note 10.1'i konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Türkiye Telekom Ürün Müdürü Alper Gül ile Türkiye lansmanı yapılan yeni nesil Galaxy Note 10.1 tablet üzerine konuştuk.

• Kaar Arlı ne zamandır ortalarda yoktu ?

• Güzel olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam senin konuların tutmaz bize Mesut Çevik veya Erdi Özüağ lazım
  • Alper gül beye sorsaydınız neden note 10.1 eski sürüm hala güncellemeler gelmedi yada neden samsung güncellemeleri en son türkiyeye geliyor 3 yada 4 üncü dünya ülkeleriyle aynı statüdeyiz

• Hoşgeldin Kaan Arlı

• Kaan abi dönmüş.. Hoş geldin abi

• askere gitti geldi :D adam demisti S galaxy note 3 de geri gelecegini adam
    tam cuk yerinde reportaj veriyor hahahah :D ( tablet haricinde )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 14 Kasım 2013; 18:27:16 >
  • Çöp

• Çok başarılı bir röportaj olmuş.

Samsung bu sefer gerçekten tablette son noktayı koymuş. Tanıtıldığından beri takip ediyordum, fazla bekletmeden geldi.

Fiyatı 1.300 civarı olsa çok daha rekabetçi olurdu. Ama her türlü şu an için kendi fiyat segmentinde alınabilecek en iyi tablet.
  • Abi işte aradığım adam

Ben DH'yi seninle tanıdım, daha güzel geliyor senin videolar..

Seni de TV programına aldırsak ya

• Cihaz çok hoş ama touchwizi bi hafifleştiremediler, yine kasmaya başlar bu güçteki tablet bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasıyor :|

• Yeni note 10.1 gerçekten güzel bir cihaz olmuş
  • Sorsaydınız ya hangi akla mantığa dayanarak 1500 tl fiyat biçmişler.apple ı sevmiyorum ama iki tabletin de amazon fiyatları neredeyse aynıyken ipad air 1250tl note 10.1 ise 1500 tl.
    Hadi apple store fiyatı daha düşük diyeceksiniz de 32 gb ipad air apple store da 600 dolar Türkiye de 1500 tl.16 gb note 10.1 550 dolar o da 1500 tl. Benim matematiğim bu kadar.Varsa kaçırdığım nokta affola
  • Kaç yıl geçti be otur iki karpuz keselim kağan bey

• Hoş geldin Kaan Arlı seni tekrardan görmek güzel oldu.

• Hala iPadi en iyi sananlar var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad Air varken alınmaz. Hatta Android tablet alınmaz. Yanlış anlaşılmasın, HTC One kullanıcısıyım ama tablette Androidden adam olmaz.

Edit: Bakıyorum eksiler basılmış. Daha elinize iPad almadan Android'e çamur atıldı diye eksi basmak Biraz objektif olun. iPad mini ve iPad 2 kullanan birisi olarak kesinlikle söyleyebilirim iPad'e rakip cihaz yok piyasada. İsteyen istediğini söylesin. Ayrıca 1500 TL fiyat ne ya? Hem de 16 gblık versiyonu için. iPad Air 16 gb 1200 TL, o fiyata gider 3g li iPad Air alırsın. Her açıdan baktığında elde kalan bir alet, hayırlı olsun yeni çöpünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Appetite -- 14 Kasım 2013; 21:22:16 >
  • 4 sene olucak hala ipad e rakip yok

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.