Şimdi Ara

Gameloft'un yarış simülasyonu GT Racing 2: The Real Car Experience, gün yüzüne çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Gameloft'un yarış simülasyonu GT Racing 2: The Real Car Experience, gün yüzüne çıktı

Gameloft'un eylül ayında duyurusunu gerçekleştirdiği GT Racing 2: The Real Car Experiance, Appstore ve Google Play'deki yerini aldı.

2011 yılında yayınlanan GT Racing: Motor Academy'nin devam oyunu niteliğindeki yapım, yarış simülasyonlarından hoşlanan mobil oyunculara hitap ediyor. Mercedes - Benz ortaklığıyla geliştirilen GT Racing 2, kaliteli grafikleri ve geniş araç yelpazesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. 

Gerçek pistlerden esinlenilerek hazırlanan pistlerin yer aldığı yapımda 37 farklı üreticinin elinden çıkan toplamda 67 farklı araç bulunuyor. Modifiye edilebilen bu araçlar görsel anlamda değişime uğramasa da, performans bakımından daha iyi hale getirilebiliyor. Sürüş deneyimini etkileyen hava değişimlerinin yaşandığı GT Racing 2 pistlerinde gece gündüz döngüsü de gerçekleşiyor. 

Tek oyuncu modda tüm pistlerin en iyisi olmaya çalıştığımız yapımda çok oyunculu moda da yer veriliyor. Diğer oyunculara meydan okuyabileceğiniz çok oyunculu modda takım oluşturarak ya da takımlara katılarak arkadaşlarınızı başarılarınıza ortak etmek de mümkün. 

Sunduğu yarış deneyimiyle Real Racing 3'ün en yakın rakibi konumundaki GT Racing 2, abartılı Free to Play yapısıyla da Real Racing'i aratmıyor. GT Racing 2'de tek bir kuruş harcamadan başarıya ulaşmak mümkün olsa da, bu bir hayli zaman alacakmış gibi görünüyor. GT Racing 2: The Real Car Experiance'e aşağıdaki market bağlantıları üzerinden erişebilirsiniz. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    GT Racing 2: The Real Car Experience'den görüntüler

Güncelleme: Google Play linki eklenmiştir. 

• Bu iyidi işte :)
  • İndiriyorum bakalım
  • Gameloft yarış işini beceremiyor.
    EA'i tek geçerim.
  • İndirdim bile ipad minime :)
  • Real Racing'de sıkmıştı iyi oldu.
  • araç içi kamera yoksa gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roark

araç içi kamera yoksa gereksiz.
    Çıksında indir irz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy00 -- 14 Kasım 2013; 17:18:08 >
  • Windows Phone kullanıcılarını kaybeder.
  • Grafikleri çok kötü şuanda piyasada bulunan 3 kafa oyunu olan RR3,NFSMW ve A8AB ile başedecek yapıda göremedim.
  • Guzel olmus gibi duruyo gece gunduz olayi bence guzel olmus merak etigim androide ne zaman gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Windows Phone kullanıcılarını kaybeder.

gameloft'un wp8 kullanıcıları mı vardı?
  • MAVİT kullanıcısına yanıt
    Hocam ilerleyen saatlerde yayinlanacak demissiniz de bu kesin bilgi mi? Yoksa 1-2 hafta kadar beklememiz mi gerekecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burrnn

quote:

Yuh diyorum. Gameloft'un Windows Phone'da elbette kullanıcıları var. Firmanın 8 adet oyununu Lumia 920'de oynuyorum. Ne kadar bilgisizce bir yorum yapmışsın.
  • OpenGL 3.0 destegi var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Grafikleri çok kötü şuanda piyasada bulunan 3 kafa oyunu olan RR3,NFSMW ve A8AB ile başedecek yapıda göremedim.

aynen
  • Bence berbat bi araba grafiği var. Özellikle tekerleklerin seyir halindeykenki fizik durumu rezalet. Çevre detayları ile göz boyamışlar. Gameloft'dan daha iyisini beklerdim. Başka bi firma yapsaydı rezalet demezdim. Gameloft oyunu değil bu !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saylia -- 14 Kasım 2013; 20:17:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burrnn

quote:

Gamelofttan başka wp yi taka firma mı vardı olmasın o.
  • Bu tilt kontrol ile ister f1 takımlarının kullandığı simulatoru getirsin gene de boş. Bunları klavye ile oynamanın imkanı var mı bunu ciddi olarak merak ediyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemal_balcik

Hocam ilerleyen saatlerde yayinlanacak demissiniz de bu kesin bilgi mi? Yoksa 1-2 hafta kadar beklememiz mi gerekecek :)

Resmi bilgidir.
    Gameloft'un yarış simülasyonu GT Racing 2: The Real Car Experience, gün yüzüne çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 15 Kasım 2013; 23:09:36 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.