Şimdi Ara

HTC One 4.3 güncellemesi ilk izlenimler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
3.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC One resmi olarak Android 4.3 güncellemesini aldı. Bu videomuzda güncelleme ardından değişimleri ekranlarınıza getiriyoruz.

• S3 ile aynı anda güncelleme alan bir telefonun elde tutuşuna 2.000 lira sayanlar için güzel inceleme, teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YWNWA

S3 ile aynı anda güncelleme alan bir telefonun elde tutuşuna 2.000 lira sayanlar için güzel inceleme, teşekkürler.

Zaten s4 güncellemeyi alalı bir ay oldu dimi?

• quote:

S3 ile aynı anda güncelleme alan bir telefonun elde tutuşuna 2.000 lira sayanlar için güzel inceleme, teşekkürler.

kafan çok güzelmiş güle güle kullan :)

• quote:

s3 ile aynı alan ? Bildiğim kadarıyla daha Türkiye'de S3 için 4.3 gelmedi veya bana gelmedi ?

• quote:

Ne kullanıyorsun içecek olarak?

• quote:

S4 ile kıyaslarsın anlarımda, S3 nedir?
    Bence HTC One özellikle malzeme ve kalitesi olarak sadece Note 3 ile karşılaştırılabilir oda Note 3'ün güçlü donanım özellikleri dolayısıyla.

• HTC güncelleme mi vermiş :)

• ben yazılım güncellmesini arattım ama bulunmadı bir şey?
  • Daha s3e guncelleme gelmedi
    Samsung guncellemeyi durdurdu.
    Bundan sonra bu tarz sacmaliklardan sonra samsung alir miyim?Almam.
    4.2.2yi oyle vermediler.4.3ude vermiyorlar.Htc guzelce guncellemesini duzgun sorunsuz sekilde verip kullanicilarini memnun ediyor ama samsungda sorun var hep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: info2

ben yazılım güncellmesini arattım ama bulunmadı bir şey?

telefonu yeniden başlatınca görüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roark

quote:

sağolun.tmm öyle deniyim
  • Biz de hala 4.3 bekliyoruz anasını satıyım. Bir firma ancak bu kadar dansöz olabilir! Lanet olsun samsung'a ! Dün bir haber geldi s3 için güncelleme dağıtımı durdurulmuş olabilir diye. Bahane olarak da düşük pil ömrü, uygulama çökmeleri, tutarsız Wi-Fi bağlantısı, yavaşlayan performans, tepkisiz kilit ekran ve telefon kilitlenmeleri gösteriliyor. (kaynak:http://www.sammobile.com/2013/11/13/android-4-3-update-for-galaxy-s-iii-causing-major-issues-might-have-been-put-on-hold/ )

Apple tüm dünyaya aynı anda güncelleme veriyor walla tebrik ediyorum. Satış sonrası destek mükemmel. Şimdi bana apple fanboy falan diyeceksiniz hatta eksileceksiniz ama ben s3 kullanıcısıyım. Dötüne güvenmiyorsan telefon çıkarmayacaksın arkadaşım !!! Bir daha da samsung alırsam 2 olsun.

• HTC ve Güncelleme, tuhaf
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece ekranı tamamen kapatıldığında gelmiyor pembe ekran öyle demişsiniz ama düzelteyim... Ekranın arkasını tamamen kapatmamızın sebebi gündüz vakti gece karanlıkta vereceği tepkiyi görmek için yaptığımız birşeydi... Şu an gece vakti eğer gece çekim moduna alırsanız karanlık bir mekanda ekran pembe mor mavi hatta kırmızıya kadar geniş bir renk yelpazesi sunuyor. ..
  • bu bir güncelleme degil daha cok bir kapak oldu. birilerine, anlayan anladi :) hayirli olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Roark

quote:

yine görmedi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: catborise

bu bir güncelleme degil daha cok bir kapak oldu. birilerine, anlayan anladi :) hayirli olsun

s3 bile aldı sizin one x noldu? :D anlayan anladı.

• Video da ses yok :( başta var ama inceleme kısmında ses yok.

• Note 2 kullanicisi olarak bekleyelim hala. Bizede sanirim 4.3.1 surumu gonderirler

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.