Şimdi Ara

...:::CHEVROLET KULÜBÜ:::... (298. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.070
Cevap
11
Favori
460.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1ocak ta aldım captivayı 16nisana kadar kullandım kazada pert oldu. Kaskodan para gelince kaldığım yerden devam edeceğim muhtemelen. (kazadan sonra olayı hatırlamamak için başka bir marka model araştırıyorum)
  • s.a arkadaşlar 1.2 CHEVROLET KALOS nasıldır sizce kronik sorunları varmıdır parçaları uygunmudur? 2004/2006 model arası benzinde ne yakar bu araç acaba?
  • kimse yokmu yardımcı olucak fikirlerini paylasacak?
  • Merhaba arkadaşlar Lacetti 1.4SX 16V modeli buldum KM 92.000 değişeni boyası kazası yok 15.000 TL ye anlaştım sizce nasıl fiyat, ilerde satarken zorluk çekermiyim yakıt tüketimi nasıl bu modellerin yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim
  • 2005 model chevrolet kalos 1.4 16v araba için ofsetli jant bakıyorum bu araba için kaç ofsetli olması gerek ? 7.0 ofsetli uygunmudur 15 inç olması bu araba için de uygundur diye düşünüyorum
  • benim arabam lacetti 7 ofset taktık...http://www.chevroletclubtr.com/lacetti-14-hafif-alasim-jant-uygulamasi-pdw-t1121.0.html sizinkide uyar heralde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kjj

bır kac sayfa gerıden baslasan neler neler bulursun ama..........
    quote:

Orjinalden alıntı: ayhan1980

arkadaşlar chovrelort kalosu olup ta lpg taktıran varmı beni bilgilendirsinler.ne kadar yakar,çekişi nasıl cvp versiseniz sevinirimm..

2007 de yazmısım bu yazıyı yıl 2011 hala sayfaları okumadan hopp nasıl aractır dıye soruyorlar acaba bu kadar sayfa bosunamı bulunuyor burda.....
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar chovrelort kalosu olup ta lpg taktıran varmı beni bilgilendirsinler.ne kadar yakar,çekişi nasıl cvp versiseniz sevinirimm..

2007 de yazmısım bu yazıyı yıl 2011 hala sayfaları okumadan hopp nasıl aractır dıye soruyorlar acaba bu kadar sayfa bosunamı bulunuyor burda.....

bizim milletimiz araştırmayı sevmez.. kolay yoldan sonuca ulaşmaya çalışır..

• Merhaba arkadaslar. ben de 1 ay kadar önce 2007 model bir aveo hb 1.2 SE aldım. özellikleri gayet iyi fafkat abs yok sanırım bu araçta. bu konuda bilgisi olan var mı?
  • bu arada aracı 13.250 bin tlye aldım. darbe yok 80.000 km. sizce fiyat nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ally_07

quote:

quote:

quote:

bizim milletimiz araştırmayı sevmez.. kolay yoldan sonuca ulaşmaya çalışır..

Hocam yaklaşık 4 yıldır LPG'li kalos kullanıyoum..
    Bu tür sorulara en az 10 kere falan detaylı cevap yazdım.. Kusura bakmayın artık yazmıyorum..
    Gerideki sayfalarda onlarca yorum, mesaj detaylı bilgi vs bulabilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: ChevyChevy

Merhaba arkadaslar. ben de 1 ay kadar önce 2007 model bir aveo hb 1.2 SE aldım. özellikleri gayet iyi fafkat abs yok sanırım bu araçta. bu konuda bilgisi olan var mı?

arkadasım hayırlı olsun öncelikle kazasız belasız sürüşler dilerim
    1.2 serilerinde abs olmuyor bildiğim kadarı ile 2007 model olarak fiyat iyi almısısnız alırken umaırm baktırmıssınızdır kaza bela varmı die
    km biraz yuksek gibi eğer lpg de varsa fena sayılmaz derim
    malesef benzınde su gibi emiyor biizm araclar
  • arkadaşlar bende cruze LS PLUS 2011 modelini aldım araç daha teslim edilmedi temmuz 4 gibi elimde kısmetse.arkadaşlar araç için hediye vereceklerini söylediler.neler koparabilirim :) söylerseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obenomen -- 11 Haziran 2011; 21:09:57 >
  • Bi yerde daha yazmıştım burda da yazayım.. :)
    Chevrolet Kaloslar gerçekten güzel ve rahat arabalar.. Sitelerde asılsız bir çok saçma sapan yorumlara rastlıyorum ve bunlara sadece gülüyorum.. :)
    Daha önce bir çok araç kullandım ama bunun gibi içi rahat olan ve motoru sessiz çalışan bi araç görmedim.. Şuanda bende Kalos 2006 1.2 HB var, 2yıldır sorunsuz kullanıyorum. Beşiktaş/Ortaköy yolunda ufak bir kaza yapmıştım zamanında, bi araca orta dereceli carptım, karsimdaki araç dacai idi ve resmen dağıldı. Bende ise kaportada yanlardan hafif bi açılma oldu okadar. Ben imzamı attım, bastım gittim. O ise orda kaldı.. O zaman anladım ki bu araç gerçekten sağlam bi araç. Bazısı bu araçta hava yastığı bile yok yazmış. Yahu insaff Hadi aracı kullanmadın, be adam okuman yazmanda mı yok!! Araçta iki adet hava yastığı bulunuyor.. Bi kısım plastiği dandik demiş. Acaba dandikliğini nerden anlamış bunu çok merak ettim.. Galiba çakmak tutup denedi herhalde kararırsa dandik kararmazsa kaliteli diye. Aracım sabahtan akşama kadar 40 derece güneşte duruyor ve plastiği gıcır gıcır maşallah... :) Başka aklıma gelen var mı bi düşüneyimm.. He bide 120 - 140'da yol tutuşu yok demişler, bu durumada açıklık getirelim, lastiklerin kaliteli ise, jantların yamuk falan değil, rot balansından da emin ve bastığın havada lastiğe uygunsa 120-140 kadar hiç bir kayma yaşamazsın kardeşim.. Ben en fazla 140 yaptım bu araç ile. Bu yüzden bunun üstü için bişi diyemeceğim. Ama üsütünü deneyipte sarsılıyor diyen biri varsa ona tek sözüm bırakında sarsılsın ya.. Altımda 40..tl. verdiğim bi passat yok ya.. Son sözüm bu aracın kıymetini bilin... Bütçesi kısıtlı olan gönül rahatlığı ile Kalos alabilir, biraz daha parası olupta aklı olanda Aveo alır.

• tam 2 yıldır da ben ave 1.4 S kullanıyorum bana bu güne kadar hiçbir sıkıntı çıkartmadı kaza yaptım kapı değişti sadece ve bu kazadaki performansı 10 numaraydı..sağlam araba kim ne derse desin...herneyse kargaya yavrusu şahin muhabbeti olmasın şimdi..benim merak ettiğim üst paketlerdeki direksiyon kumandasını ve elektrikli aynayı sonradan takabilirmiyim bununla ilgili hiçbirşey bulamadım nette..bir de bizim gaz pedalı elektronik mi halatlı mı?yani hız sabitleyici takabilir miyiz acaba???
  • Herkese selamlar. Bu kulüpte ilk mesajımı 10 Kasım 2006 da yazmıştım. Günlerce, aylarca hiç bıkmadan kulübü canlı tutmak için yazılar yazmıştım. Hatta Mastoo dostumla buluşmuş bol bol sohbet etmiştik. Bazı özel sebepler ve gerekli ilgiyi toplayamayınca forumdan soğudum. Şimdi tekrardan bir gireyim dedim. Maaşallah kulübümüze yeni yeni arkadaşlar katılmış. Hepsine hoşgeldiniz diyorum. 2006 da almış olduğum aveo aracım 42.000 km ye geldi. Çok şükür şu ana kadar hiç bir sorun çıkartmadı. 2 ay önce de babama 1.2 Aveo Hb aldık. Şimdi de ona alaşım jant almak istiyoruz. 15 inç jant önerilerinizi esirgemezseniz çok sevinirim. Herkese iyi forumlar...
  • slm iyi akşamlar arkadaşlar chevrolet lacetti 2006 cdx alacağım bu konuda yardım ederseniz sevinirim 70000 km de full+lpg li fiyatı 20.000 tl ne dersiniz????? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ORHANGAZİ80

slm iyi akşamlar arkadaşlar chevrolet lacetti 2006 cdx alacağım bu konuda yardım ederseniz sevinirim 70000 km de full+lpg li fiyatı 20.000 tl ne dersiniz????? teşekkürler

iyi geceler cdx lacettilerin en donanımlısı diye hatırlıyorum. Aracın durumunu siz daha iyi bilirsiniz ama 20.000 tl sanki biraz fazla gibi geldi. Kıyaslama açısından şu ilana ve benzerlerine göz atmanızda fayda var bence

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-2008-lacetti-1-6-cdx-hb-fulll-lpg-li-51189628/detay/

• herkese merhaba bende 2012 köpek balığı kasa chevrolet aveo 1.2 16v ls aldım sıfır fıyatı 31000 olmasına ragmen sıkı pazarlık ve tanıdıklarla arabayı 28500 e denkledım ve ayrıca ekstradan ilavelerde eklettım ama araba daha gelmedı...15 temmuzda elımde olacak...sımdı ben bu eklenenlerı ve eksıklerı nasıl anlayacagım ...
    aldıgım araba ve resmı sudur benım alacagımda ılave olarak 16 alasımlı jantlar ve sis farı gövde rengıne uygun aynalar ve krom kaplı kapı koları mevcut en buyuk ekstrasıda usb girişi:DDD
    ama arabayı sekıl olarak cok begendım kapora verdım ama hıc gormedım arabaya dokunmadım..

siyah ren aldım....
    işte resmi aynı resimdekı gıbı oldugunu soledıler:D inşallah memnun kalırım ilk arabam ve bu işede ilk olarak sıfır araba ile başlamış oldum işte buyryn;
    http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/yeni-aveo/yeni-aveo-sedan/

• quote:

Orijinalden alıntı: g_k_h_n33

herkese merhaba bende 2012 köpek balığı kasa chevrolet aveo 1.2 16v ls aldım sıfır fıyatı 31000 olmasına ragmen sıkı pazarlık ve tanıdıklarla arabayı 28500 e denkledım ve ayrıca ekstradan ilavelerde eklettım ama araba daha gelmedı...15 temmuzda elımde olacak...sımdı ben bu eklenenlerı ve eksıklerı nasıl anlayacagım ...
    aldıgım araba ve resmı sudur benım alacagımda ılave olarak 16 alasımlı jantlar ve sis farı gövde rengıne uygun aynalar ve krom kaplı kapı koları mevcut en buyuk ekstrasıda usb girişi:DDD
    ama arabayı sekıl olarak cok begendım kapora verdım ama hıc gormedım arabaya dokunmadım..

siyah ren aldım....
    işte resmi aynı resimdekı gıbı oldugunu soledıler:D inşallah memnun kalırım ilk arabam ve bu işede ilk olarak sıfır araba ile başlamış oldum işte buyryn;
    http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/yeni-aveo/yeni-aveo-sedan/

bu gün bayideydim, 2012 aveo HB vardı kısa bir süre inceledim, arabanın içi dışı aynı görsellerindeki gibi.
    aveo sedanı görmedim ama sadece arkası farklı olduğu için HB izlenimlerine göre araba güzel...

hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.