Şimdi Ara

Windows Phone için HERE Drive+ uygulaması trafik temelli yeni özelliklere kavuştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Windows Phone için HERE Drive+ uygulaması trafik temelli yeni özelliklere kavuştu

Nokia'nın 95 ülkede çevrimdışı olarak kullanılabilen ve adım adım sesli navigasyon hizmeti veren uygulaması HERE Drive+, trafik temelli yeni özelliklere güncellendi.

Windows Phone platformunun başarılı harita ve navigasyon uygulamalarından HERE Drive+, gün içinde yayınlanan güncellemesiyle aşağıda yer alan yeniliklere kavuşmuş durumda;

• Gerçek zamanlı trafik özelliği, rotanızdaki trafik koşulları hakkında size bilgi verir (LiveSight pusulası olan bir Windows Phone 8 telefon gerektirir).

• Adım adım yol tarifi listesi rotanın genel olarak görüntülenmesini sağlar.

• Trafik bilgileriyle hesaplanan doğru tahmini varış süresi gösterilir.

• Tüm harita görünümlerindeki trafik özelliği, tek bir bakışta bölgenize yönelik bir genel bakış sunar.

• Haritaları ya da LiveSight'ı kullanarak aracınızı nereye park ettiğinizi bulabilirsiniz.

HERE Drive+ uygulamasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

• HERE Drive

HERE Drive, tam olarak çevrimdışı, adım adım, sesli kılavuz özellikli navigasyon hizmeti sunar. Ülkenize uygun haritayı indirmeniz yeterlidir: HERE Drive, İnternet bağlantısı olmadan sizi gideceğiniz yere götürür.

Yenilikler:
    -Gerçek zamanlı trafik özelliği, rotanızdaki trafik koşulları hakkında size bilgi verir*
    -Adım adım yol tarifi listesi rotanın genel olarak görüntülenmesini sağlar
    -Trafik bilgileriyle hesaplanan doğru tahmini varış süresi
    -Tüm harita görünümlerindeki trafik özelliği, tek bir bakışta bölgenize yönelik bir genel bakış sunar
    -Haritaları veya LiveSight'ı kullanarak aracınızı nereye park ettiğinizi bulun

Temel özellikler:
    -Çevrimdışıyken bile ülkenizde adım adım sesli kılavuzluk sağlanan navigasyon
    -88 ülkede sunulan ücretsiz sesli kılavuzluk hizmeti (28'inde sokak adları da seslendirilir), sizi varacağınız yere kendi dilinizde ulaştırır*
    -Hız sınırı bilgileri ve duyulabilen hız sınırı uyarıları, güvenle araç kullanmanıza yardımcı olur
    -Günlük Yollarım ile her gün kullandığınız rotalarda kişiselleştirilmiş günlük yol yardımı
    -95 ülkede* tam çevrimdışı, adım adım navigasyon hizmeti almak için navigasyon lisansınızı uygulama ayarlarından yükseltin.
    -Tercih ettiğiniz rotayı ve yol türlerini seçebilmeniz için özelleştirilebilir rota ayarları

*Ayrıntılar here.com/help/drive adresinde
    LiveSight, pusulası olan bir WP8 telefon gerektirir

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/here-drive/4da9332c-80dc-464b-b47f-664b1ffe5400

HERE Drive+

HERE Drive+, 95 ülkede gerçekten çevrimdışı kullanılabilen, adım adım sesli navigasyon hizmeti sunar. Ülkenize uygun haritayı indirmeniz yeterlidir: HERE Drive, İnternet bağlantısı olmadan sizi gideceğiniz yere götürür.

Yenilikler:
    -Gerçek zamanlı trafik özelliği, rotanızdaki trafik koşulları hakkında size bilgi verir*
    -Adım adım yol tarifi listesi rotanın genel olarak görüntülenmesini sağlar
    -Trafik bilgileriyle hesaplanan doğru tahmini varış süresi
    -Tüm harita görünümlerindeki trafik özelliği, tek bir bakışta bölgenize yönelik bir genel bakış sunar
    -Haritaları veya LiveSight'ı kullanarak aracınızı nereye park ettiğinizi bulun

Temel özellikler:
    -95 ülkede* çevrimdışıyken bile sesli kılavuz yardımıyla adım adım navigasyon.
    -88 ülkede sunulan ücretsiz sesli kılavuzluk hizmeti (28'inde sokak adları da seslendirilir), sizi varacağınız yere kendi dilinizde ulaştırır*
    -Hız sınırı bilgileri ve duyulabilen hız sınırı uyarıları, güvenle araç kullanmanıza yardımcı olur
    -Günlük Yollarım ile 26 ülkede* günlük rotalarda kişisel günlük yol yardımı
    -Tercih ettiğiniz rotayı ve yol türlerini seçebilmeniz için özelleştirilebilir rota ayarları

*Ayrıntılar here.com/help/drive adresinde
    LiveSight, pusulası olan bir WP8 telefon gerektirir

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/here-drive/31bbc68c-503e-4561-8d85-a294d54df06f

Edit:

HERE Sürüş ile, SIM kartınızın kayıtlı olduğu ülke veya bölge için sesli olarak yönlendirilen sokak sokak navigasyon elde edersiniz.

HERE Sürüş+ ile, tüm dünyada desteklenen ülkelerde sesli olarak yönlendirilen sokak sokak navigasyon elde edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 14 Kasım 2013; 16:44:08 >

• Sırada City lens var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En önemlisi opera mini var sırada... Yoksa gözlerim açık gider.

www.opera.com/tr/mobile Burada bir gün wp için opera mini bağlantısını göreceğiz ve o günden sonra hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak...

Edit: Ve tabiwww.lonelycatgames.com/?app=xplore işte o gün güneş bir başka doğacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 14 Kasım 2013; 17:02:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

En önemlisi opera mini var sırada... Yoksa gözlerim açık gider.

www.opera.com/tr/mobile Burada bir gün wp için opera mini bağlantısını göreceğiz ve o günden sonra hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak...

Edit: Ve tabiwww.lonelycatgames.com/?app=xplore işte o gün güneş bir başka doğacak...

Kapalı bir sistem olduğu için X-Plore gelmeyecek. Maalesef güneş her gün aynı doğacak sizin için

• quote:

Opera o kadar önemli değil. Ne operaymış aç internet Explorer 11i tepe tepe kullan mobilin en iyi browseri

• quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

Kapalı bir sistem olduğu için X-Plore gelmeyecek. Maalesef güneş her gün aynı doğacak sizin için

Dün okudum. 8.1 ile beraber dosya yöneticisi gelebilir deniyordu. Dosya yönetici geldiğinde x-plore ya da bir başkası mutlaka gelecektir. Bekleyen derviş, muradına ermiş. Bekleriz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

Dün okudum. 8.1 ile beraber dosya yöneticisi gelebilir deniyordu. Dosya yönetici geldiğinde x-plore ya da bir başkası mutlaka gelecektir. Bekleyen derviş, muradına ermiş. Bekleriz.

Dosya yöneticisi gelebilir deniyor ancak onun da sistem erişimi olmayacaktır. X-Plore sistemin herşeyiyle oynayabildiği için hiç sanmıyorum, ancak beklemek sizin tercihiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Opera o kadar önemli değil. Ne operaymış aç internet Explorer 11i tepe tepe kullan mobilin en iyi browseri

Bakıcaz artık bir hal çaresine.

• quote:

quote:

quote:

Windows Phone kullanmadan yorum yapma hocam. Symbian için önemli olabilir ancak internet Explorerdan asla vazgeçmem

• quote:

quote:

quote:

quote:

Windows Phone kullanmadan yorum yapma hocam. Symbian için önemli olabilir ancak internet Explorerdan asla vazgeçmem

O kadar yazdım gönderemeden silindi teknik bir arızadan dolayı. Wp, ie, opera üçü ayrı ayrı şeylerdir hocaların hocası. Symbian yokken de opera mini kullanıyordum ben. İe iyidir, kötüdür konu o değil.

• quote:

En önemlisi opera mini var sırada... Yoksa gözlerim açık gider. www.opera.com/tr/mobile Burada bir gün wp için opera mini bağlantısını göreceğiz ve o günden sonra hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak... Edit: Ve tabiwww.lonelycatgames.com/?app=xplore işte o gün güneş bir başka doğacak...

hey gidi günler biz 5800xm'e c5-03'e neler yapmış adamız hele bi WindowsPhone kırılsın o zaman Lumia kıymete bincek

• Here drive uygulamasındaki bug hâlâ düzelmemiş. (Rota ayarlarında tüm seçenekler işaretli olsa bile eğer feribot seçeneği seçili değilse ve güzergahta feribot varsa rota çizmiyor. Mutlaka feribot ile götürmeye çalışıyor. İstanbul - İznik, İstanbul - Bursa için deneyebilirsiniz.)

Açıkçası trafik özelliğindeki yeniliği de anlayamadım. Zaten gösteriyordu yeşil, sarı ve kırmızı çizgilerle güzergah üzerindeki trafik durumunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: vozer

Here drive uygulamasındaki bug hâlâ düzelmemiş. (Rota ayarlarında tüm seçenekler işaretli olsa bile eğer feribot seçeneği seçili değilse ve güzergahta feribot varsa rota çizmiyor. Mutlaka feribot ile götürmeye çalışıyor. İstanbul - İznik, İstanbul - Bursa için deneyebilirsiniz.)

Açıkçası trafik özelliğindeki yeniliği de anlayamadım. Zaten gösteriyordu yeşil, sarı ve kırmızı çizgilerle güzergah üzerindeki trafik durumunu.

haber biraz eksik kalmış bunlar zaten olan ozelliklerin iyileştirilmesi gibi olan yenilikler
    birde arabamı bul vs gibi şeyler vardı yeni gelen
  • Gittikçe güzelleşiyor
  • here drive+ bir dünya işlem ile yükleniyor,
    here drive ise doğru düzgün yer bulmuyor
    türkiye haritaları çok eksik, yalovada olan varsa gelsin marinanın oraya bulsun kendini yada sahil yolunun sonuna doğru
    navigasyonu iyi diye nokia aldım ama haritalar yüzünden soğudum diyebilirim
  • Here Drive uygulamasını başka bir windows phone olan Samsung Ative S modeline kurabilirmiyiz ne yapmazk lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logan35

Here Drive uygulamasını başka bir windows phone olan Samsung Ative S modeline kurabilirmiyiz ne yapmazk lazım?

80TL

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Logan35

Here Drive uygulamasını başka bir windows phone olan Samsung Ative S modeline kurabilirmiyiz ne yapmazk lazım?

80TL

Galiba bi yolu varmış:))

http://forum.donanimhaber.com/m_78173339/f_//tm.htm#78173339
  • Akşam çay bahçesinde otururken yeni özellikleri kurcalayayım biraz dedim. Arabamı bul butonuna tıkladım ve bulunduğum yeri işaretledi arabayı pak ettiğim yer olarak. Eve geldiğimde bakalım arabayı park ettiğim yeri gösterecek mi diye açtım yine programı. Arabamı bul dediğimde çay bahçesinin orayı gösteriyor ama bunu nasıl sileceğim onu bulamadım. Artık arabamı bul dersem hep çay bahçesini gösteriyor, yeni yer ekleyemiyorum. İllaki götür,diyerek oraya kadar gitmem mi gerek acaba? 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vozer -- 16 Kasım 2013; 23:11:39 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.