Şimdi Ara

Türk geliştiricilerden KitKat ana ekran uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Türk geliştiricilerden KitKat ana ekran uygulaması

Mobil dünyada farklı uygulamalara imza atan Ovidos Creative, bu kez KitKat ana ekran uygulaması Android KitKat Launcher ile karşımızda. 

Uygulama Android 4.0.3 ve üzeri cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışıyor ve Android 4.4 deneyimini kullanıcılara ulaştırmayı hedefliyor.

Uygulama AOSP üzerinde yayınlanan resmi 4.4 temel ana ekran uygulaması temelinde geliştirildi. Uygulamada Nexus 5 ve Google Home duvar kağıtları da yer alırken, 512MB ve üzeri RAM sahibi cihazlar destekleniyor.

• Helal be!

• pek bir değişiklik yok gibi. hatta biraz kalabalık olmuş ekran. daha da sadeleştirilebilse çok güzel olur. bknz: cynagenmod
  • Launcher kullanmıyorum ama hoş görünüyor.

• bizimkiler yaptıysa kullanılmaz :)

• videoyu seyrettikten sonra bunu yapanlara helal olsun diyorum :D
    https://www.youtube.com/watch?v=g2KNJTZ_mhk

ışınla bizi scotty :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 14 Kasım 2013; 5:03:47 >

• Bunlara gerek yok direkt nexus 5 ten google servisleri apkları indirip denedim standart launcher işte bir cacık olmaz Nova akar ??

• Ne gerek var ana ekran uygulamasina iyice corba yaptilar android'i bu android e ne yaparlarsa yapsinlar iyice karmakarisik icinden cikilmaz bir sistem halini aldi, ios, wp8 bunlar cok harika sistemler ancak su androidin istedigi sistem gereksimleri, uygulamalari , güvenli olmaYisi, donmalari, marketindeki karisikliklar; saymakla bitiremeyecegim bircok tuhafliklariyla sadece kafa karisikligina neden oluyor,

• quote:

Orijinalden alıntı: ErTuFx

Ne gerek var ana ekran uygulamasina iyice corba yaptilar android'i bu android e ne yaparlarsa yapsinlar iyice karmakarisik icinden cikilmaz bir sistem halini aldi, ios, wp8 bunlar cok harika sistemler ancak su androidin istedigi sistem gereksimleri, uygulamalari , güvenli olmaYisi, donmalari, marketindeki karisikliklar; saymakla bitiremeyecegim bircok tuhafliklariyla sadece kafa karisikligina neden oluyor,

Hediye mi geldi telefon?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErTuFx

Ne gerek var ana ekran uygulamasina iyice corba yaptilar android'i bu android e ne yaparlarsa yapsinlar iyice karmakarisik icinden cikilmaz bir sistem halini aldi, ios, wp8 bunlar cok harika sistemler ancak su androidin istedigi sistem gereksimleri, uygulamalari , güvenli olmaYisi, donmalari, marketindeki karisikliklar; saymakla bitiremeyecegim bircok tuhafliklariyla sadece kafa karisikligina neden oluyor,

Karışık falan değil güzel kardeşim; her şeyini özelleştirebiliyorsun diye sana karışık görünüyor. Sen alacaksın bir tane IOS kullanan cihaz, rahatına bakacaksın.

• Transparanlik yok yukarda ve asagida .. Bunun neresi Android 4.4 kitkat launcher oluyor merak ediyorum .

Ayrica NExus 5 gibi gercek transparan launcher zaten yapilmistir ... Merak eden bulur ...

• quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

bizimkiler yaptıysa kullanılmaz :)

Sonra niye gelişemiyoruz

• burakesan kullanıcısına yanıt
    Öyle yapiyorum zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bravo diyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.