Şimdi Ara

Samsung'un yeni modeli Galaxy Core Plus resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'un yeni modeli Galaxy Core Plus resmiyet kazandı

Üst seviye akıllı telefonlarının yanında orta seviye segmente de yatırımlarını sürdüren Samsung, yeni bir modelinin daha resmi lansmanını yaptı.

Galaxy Core Plus isimli yeni akıllı telefonun lansmanı Tayvan'da gerçekleştirildi. Bu bakımdan modelin ilk olarak Asya ülkelerine hitap edeceği tahmin ediliyor. Model aslında yıl ortasında tanıtılan Galaxy Core modelinin özellikleri biraz indirgenmiş bir versiyonu.

Bu bakımdan önceki model ile donanımı çok farketmeyen Galaxy Core Plus; 4.3 inçlik 800x480 piksel çözünürlükte ekran, 5MP çözünürlükte arka kamera, VGA ön kamera, 1.2GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, microSD desteği, NFC, WiFi, Bluetooth 3.0 şeklinde özellikler sunuyor.

Farklı olarak ise 1GB'dan 768MB'a indirgenen RAM, 8GB'dan 4GB'a indirgenen depolama kapasitesi mevcut. Ancak işletim sistemi Android 4.1'den 4.2'ye yükseltilmiş. Ayrıca 50GB Dropbox alanı da hediye ediliyor. Model 270$ fiyat etiketiyle satışa sunulurken, global dağıtım konusunda ise bir bilgi yok.

Kaynak:http://www.samsung.com/tw/consumer/mobile-phones/mobile-phones/smart-phone/SM-G3500ZWABRI-spec?subsubtype=android

• İsmi Core Plus değil de Core Light olsaymış daha doğru olurmuş.

• çöp. hergün gm discovery ye daha fazla yaklaşıyorum.

• Zaten bu özelliklere sahip milyon tane telefonu var. Böylece eski telefonlarına da güncelleme vermeyecek ya da baştan savma verip ağzına edecek.
  • Off samsung valla baydın artık!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu iğrenç tasarımla milyonlar sattılar ya helal olsun x)

• core trash

• Çöp core duos

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok yok elinde kalan artan yada dönüşüme gelen cihazlardaki parçaları kullanıyor samsung yoksa bu kadar çok model neden üretilsinki..

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

şu iğrenç tasarımla milyonlar sattılar ya helal olsun x)

bence nokia ve sony de igrenc. zevk meselesi...

• Galaksy S in güncel hali olmuş. 3,5 yıllık cihaza revizyon gibi..... zaten ACE 2 var , S3 mini var elinde...... NFC koyup bluetooth 3.0 gibi düşük bir teknoloji desteği de ilginç....... Demek ki S3 MİNİ VE ACE 2 DE JB 4.2 alabilir.

• galaxy, pentium dual core.

• Samsung giderek saçmalamaya başladı malesef..
  • Ulan herşey é çöp diyen zihniyetin kendisi çöp. Kimse zorlamiyo bu cihazlari alın diye. Sonuçta kimse 2000 TL lik tel almak zorunda değil tel için 500-600 bütçesi olan milyonlarca insan var.

• ne zamandır yeni telefon çıkarmıyordu samsung. şaşırdım lan. ilginç geldi :)

• Çöp...

• Core Plus fakat "Plus" olan birşey yok
  • bu korelilerinin lugatında galaxy'den başka birşey yok herhalde.....

• Bence Samsung'un yeni yeni cihazlari haber değeri taşımıyor

• bu tarz telleri dandik oluyor. zamanında w almıştım tlefon ayar etti neyseki artık kurtuldum alacaksan en üstte ne var o gerisi yalan ne bi güncelleme geliyo ne bişey

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.