Şimdi Ara

Moto G artık resmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Moto G artık resmi

Motorola'nın orta seviyeye yönelik olarak hazırladığı ve bir süredir bilgileri internete sızdırılan Moto G modeli nihayet resmi olarak tanıtıldı. Moto X modelinin daha bütçe dostu bir versiyonu olarak görülen Moto G, fiyat kategorisindeki en iyi Android cihazı olmayı hedefliyor. 

Moto G modelinde 4.5 inçlik 720p çözünürlükte köşeden köşeye bir LCD ekran bizi karşılarken, modele gücünü 1.2GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 400 yongaseti sağlıyor. Ekran Gorilla Glass 3 panel ile çizilmelere karşı sağlamlaştırılmış.

Modelde 8GB/16GB depolama kapasitesi, 1GB RAM, 5MP çözünürlükte LED flaşlı arka kamera, 720p video kaydı, 1.3MP çözünürlükte ön kamera, 2070mAh gücünde batarya, 11.6mm kalınlık, 3G desteği, WiFi, Bluetooth 4.0, Android 4.3 işletim sistemi (KitKat güncellemesi olacak), GPS/GLONASS şeklinde diğer özellikler yer alıyor.

Moto G modeli bu hafta itibariyle Brezilya ve bazı Avrupa ülkelerinde satışa çıkıyor. Gelecek haftalarda ise Latin Amerika, Kanada, Asya ve Avrupa'da bazı ülkelerde ürün satışa sunulacak. 2014 Ocak ayında ise 30 ülkeye daha gidecek. Modelin 8GB kapasiteli versiyonu 179$ iken, 16GB kapasiteli versiyonu 199$ olarak fiyatlandırıldı. 

• Demek ki bu özelliklerde uygun fiyatlı bir telefon çıkartılabiliyormuş. Özellikleriyle mini cihaz çıkartıpta fahiş fiyat çeken malum firmalar ders alsın biraz. Umarım Moto G ülkemizde satışa çıkar.

• Fiyat süper Türkiyeye 700-800 civarından girerse general mobile filan bırakmaz ortada

• Güzele benziyor Discovery İçin ÇANLAR ÇALMAYA BAŞLADI KDV DERKEN NE KADARA GELİR ACAPA MERAK EDİYORUM ARKADAŞLAR

• Kalas almak isteyenlere duyurulur.Kalınlığı 11.5 mm...

• Onlarda 199 $ bizde 900-1000 TL olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Discovery Vs Kim yener beyler

• F/P TELEFONU BUMU 5 MP KAMERA KALINLIK EKRAN BİRDE TÜRKİYEDE EN AZ 800TL OLUR

• eğer türkiyeye gelse bile fiyat bindirecekleri için
    s400 + sd slot olmaması = çöp

• Motorola dan beklenmedik bir telefon olmuş. 500 TL olsa yiğenime oyuncak niyetine alabilirim. 11.6mm kalınlıkta telefon 4.4 güncelleme alsa ne yazar ?
    Razr devam (7.1mm)

• SANIRIM BENİM NOKİA C6-01 GİPİ KALIN OZAMAN O TELEFONU MOTORALAYA Hediye edelim kendi kullansın çöplük NE KAMERE VAR NE İŞLEMÇİ VAR NE TASARIM VAR TAM ANLAMIYLA ÇÖP HERHALDE

• Hani fiyat iyi deee, kalınlığına bir anlam veremedim.
    Hadi 3x00 mAh falan olsa neyse de o bataryada saçma bir kalınlık.

• 20 dolar daha ucuz diye kim 8GB alır merak ettim.
  • Kalınlık çok önemli olsaydı spigen kılıflar bu kadar satmazdı kalınlığa boşa takılıyorsunuz ele otursun biraz , fiyat telefonu olduğu için önemli olan burdaki fiyatı ancak fiyat belli olunca yorum yapılabilir

• renkleri çok hoş duruyor.
  • Arkadaş kalın be kalın

• Gerekliydi hakkaten

• Bence 700 800 tlden tlden gelirse son derece alinasi olur.Motorolanin cihazlari son derece kaliteli ayrica 4.4 kit kat guncellemesinide alicak ocak ayina kadar.Motorola taahhut vermis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşük fiyat ve yüksek malzeme kalitesi. Alınabilir. Moto X de beklenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesincır

20 dolar daha ucuz diye kim 8GB alır merak ettim.

herkes türk mantığı ile düşünmüyor işini görüyorsa 20doların cebine kalır. biz de mantık alayım herşeyi olsun satarken kolay olur. daha almadan satmanın peşine düşüyoruz. lütfen aşalım artık bunları

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.