Şimdi Ara

Sony'nin PlayStation uygulaması Appstore ve Google Play'deki yerini aldı(Güncellendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony'nin PlayStation uygulaması Appstore ve Google Play'deki yerini aldı(Güncellendi)

Sony'nin kısa bir süre önce duyurusunu gerçekleştirdiği resmi PlayStation uygulaması Appstore ve Google Play'deki yerini aldı.

Uygulama, PlayStation Network kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinden servise erişmelerine imkan veriyor. Uygulama üzerinden PlayStation Store'dan oyun satın alınabilirken, bildirimler de görüntülenebiliyor. Bu bildirimler arasında oyun puanları ve profil resmi değişiklikleri gibi bilgiler yer alıyor. Ayrıca uygulama, arkadaşlarla sohbet etme özelliğini de bünyesinde barındırıyor.

Tabii ki de PlayStation uygulamasının yaptıkları bunlarla sınırlı kalmıyor. Akıllı telefonları ve tabletleri PlayStation 4 için bir klavyeye dönüştüren uygulama, destekleyen oyunlarda cihazlara ikinci bir ekran haline getirebiliyor. Uygulamaya henüz ülkemizin Appstore'u ve Google Play'i üzerinden erişilemiyor.

Güncelleme: PlayStation App uygulamasına artık ülkemizdeki uygulama mağazaları üzerinden de erişilebiliyor.

• harika
  • Bir iki kere girip bakarsın sonra sıkılırsın. Reklamında tanıtmışlardı.

• WindowsPhone Store'da yer alır mı ki acep? Xbox bi abilik yapar mı?

• Süper olmuş, mesaj olayı hızlı bi şekilde iletilebilirse mükemmel olur whatsup gibi PSN arkadaşlarımla haberleşebiliyor olacağım... Perfect....

• Allah bilir nezaman gelir türkiyeye ...

• 22 Kasımda ülkemiz için de aktif olacak bu arada.
  • CCC Sony CCC
  • Adam destekleyen cihazları ps4 ile entegre olarak oyun cihazı haline getirir diyor millet beğenmezsin diyor. PS3e youtube geldiğinde millet takla atıyordu. Ne yapsaydı yani çay mı demleseydi program. Akıllı tvler tablete görüntü aktarıp bangır bangır reklam yapınca uuu teknolojiye bak deseler beğenirsiniz, adam tablet yada telefona ps4 teki oyunlara erişimine imkan veriyor burun kıvırıyorlar.
  • tanıtımı yapılmıştı, iyi kullanmak lazım çok riskli sistem, çocuğun eline falan vermicen telefonu
  • Z ultra'yi aldim bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrMhMt -- 14 Kasım 2013; 3:33:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun konsolu konusunda sonynin eline kimse su dökemez bence mobil dünya için playstation kozunu oynamakta gec bile kaldılar kendi telefonlarına playstation uygulaması koyup buna özel cesitli uygulama ve oyunlar çıkarabilirlerdi yani her cihazlarını bi nevi vitaya çevirebilirlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: BrtLVcL

WindowsPhone Store'da yer alır mı ki acep? Xbox bi abilik yapar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: morpheus_1905

oyun konsolu konusunda sonynin eline kimse su dökemez bence mobil dünya için playstation kozunu oynamakta gec bile kaldılar kendi telefonlarına playstation uygulaması koyup buna özel cesitli uygulama ve oyunlar çıkarabilirlerdi yani her cihazlarını bi nevi vitaya çevirebilirlerdi

Benim Z'de Dualshock 3 kablosuz kontrol birimi ile PlayStation Sertifikası var hali hazırda. Son 2 yıldaki tüm telefonlarında var doğrusu.. Yani PS varsa elinde, Sony cihazın "Dualshocklu Vita'ya" dönüştürülebilir, ancak Sony bunun reklamını çok daha fazla yapmalıydı ve ekmeğini yemeliydi diye düşünüyorum. Tek bi farkla şuanda özel bir oyunu yok dediğin gibi mevcut Store oyunları için..

• Sony dışındaki cep telefonlarıyla uyumlu mu?

• O konuda pek bilgim yok ancak Android cihazlarında da çalışabilir diye düşünüyorum. Tabii hangilerinde uyumluluk gösterir hangisinde göstermez bilmiyorum ama Sony cihazlarında böyle bir sertifika var.
  • Windows Phone da olmaması kendi kaybı okur. Sadece Windows Phone değil blackberry de buna dahil

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Windows Phone da olmaması kendi kaybı okur. Sadece Windows Phone değil blackberry de buna dahil

Gorunen o ki sony akilli telefonlarini birer oyun konsollarina donusturmeyi hedefliyor. Bir nevi psp gibi. O nedenle kendi telefonlarindan baskasinda bu olusuma gidecegini dusunmuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Windows Phone da olmaması kendi kaybı okur. Sadece Windows Phone değil blackberry de buna dahil

Gorunen o ki sony akilli telefonlarini birer oyun konsollarina donusturmeyi hedefliyor. Bir nevi psp gibi. O nedenle kendi telefonlarindan baskasinda bu olusuma gidecegini dusunmuyorum.

Xbox a birde laf atıyorsunuz. Smart glass blackberry dahil tüm platformlara dağıtıldı.

• Eğer mesaj olayı başarılı bir şekilde çalışırsa müthiş olur ve DS4 ile mesaj yazmak için uğraşmak zorunda kalmayız.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.