Şimdi Ara

Dropbox uygulaması Unbound, iOS 7'ye özel olarak güncelledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dropbox uygulaması Unbound, iOS 7'ye özel olarak güncelledi

Geçtiğimiz günlerde Mac sistemlere özel olarak hazırladığı fotoğraf organizasyon uygulamasını yayınlanan Pixite, şimdi ise iOS 6.0 ve üzeri iPhone / iPod Touch / iPad cihazlarla uyumlu Dropbox uygulaması Unbound'un iOS 7'ye 1.1 sürümünü yayınladı.

Popüler bulut depolama servisi Dropbox için hazırlanan uygulamalardan Unbound, kişilerin servis üzerine fotoğraf ve video yüklemesine, bu içeriklerin düzenlenmesine, albümler oluşturmasına ve farklı ortamlara paylaşmasına (AirPlay, AirPrint, e-posta) imkan tanıyor. Yayınlanan 1.1 sürümüyle ise Apple'ın yeni iOS 7 işletim sistemine özel olarak tasarımsal bir değişim geçiren uygulama, ayrıca artık fotoğrafların ayrıntılarını (Meta data) gösterebiliyor, başlık desteği veriyor, fotoğrafları tarihe göre sıralayabiliyor, video yükleme ve oynatma özelliğine kavuşuyor ve son olarak Facebook ve Twitter ile paylaşma yapabiliyor.

5,49 TL fiyat etiketiyle satılan Unbound uygulamasının iPad sürümüne buradan, iPhone ve iPod Touch sürümüne ise buradan ulaşabilirsiniz.

• Harika. Dropbox Kullanıcısı Olarak Çok Sevindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Les Rychla Klingonska -- 13 Kasım 2013; 14:05:36 >
  • Abi 2 GB alana sahip Dropbox'ı kullanmanın ne avantajı olduğunu biri bana açıklayabilir mi ?

Ben Yandex Disk kullanıyorum mesela. Pc de Yerel Disk lerin altında harici disk gibi görünüp yerel disk gibi çalışıyor. Kısa süreli 50 GB alanım normal olarak da 13 GB gibi bir alanım var. 2 Gb da ne saklanır ki ya o kadar program çıkıyor bir de Dropbox'a. Gerçekten anlamış değilim. Biri beni aydınlatsın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Abi 2 GB alana sahip Dropboxı kullanmanın ne avantajı olduğunu biri bana açıklayabilir mi ? Ben Yandex Disk kullanıyorum mesela. Pc de Yerel Disk lerin altında harici disk gibi görünüp yerel disk gibi çalışıyor. Kısa süreli 50 GB alanım normal olarak da 13 GB gibi bir alanım var. 2 Gb da ne saklanır ki ya o kadar program çıkıyor bir de Dropboxa. Gerçekten anlamış değilim. Biri beni aydınlatsın lütfen.

pCloud öneririm, yeni bir sistem olduğundan şu an çok yaygın değil internet sitesi ingilizce fakat android uygulamasında şu an Türkçe dil seçeneği aktif zaten programda 3 dil var şu an için, biri de Türkçe. iOS uygulamasına da güncelleme yakında gelecektir. Kayıt olduğunuzda 10GB kalıcı depolama alnına sahip oluyorsunuz arkadaşlarınızı davet ederek bu alanı 20GB'a kadar çıkarabiliyorsunuz.
    https://my.pcloud.com/

• quote:

Abi 2 GB alana sahip Dropbox'ı kullanmanın ne avantajı olduğunu biri bana açıklayabilir mi ?

Ben Yandex Disk kullanıyorum mesela. Pc de Yerel Disk lerin altında harici disk gibi görünüp yerel disk gibi çalışıyor. Kısa süreli 50 GB alanım normal olarak da 13 GB gibi bir alanım var. 2 Gb da ne saklanır ki ya o kadar program çıkıyor bir de Dropbox'a. Gerçekten anlamış değilim. Biri beni aydınlatsın lütfen.

benim dp 50GB ?
  • quote:

Abi 2 GB alana sahip Dropbox'ı kullanmanın ne avantajı olduğunu biri bana açıklayabilir mi ?

Evet açıklayayım. Öncelikle 2 GB alan vermiyor. Çok daha fazlasını veriyor. Dropbox üyeliği açtığınızda yapmanız gereken bir kaç adım var. Bu adımları yaptıktan sonra en az 50 GB alan kazanıyorsunuz. Ki benim iki farklı e-mail hesabıyla toplamda 155 GB'ım var. Hesabımın biri 102 GB alana sahip öbürü ise 53 GB. 53 GB olan neden öbürü gibi 102 GB değil derseniz adımların bazılarını uygulamadım. Uygularsam o da 100 GB civarı bir alana sahip olacak. Sonuç olarak da beş kuruş vermedim. Sadece programın yönlendirmelerini takip edip talimatları uyguluyorsunuz ve size fazlasıyla alan veriyor.

2 GB değil yani anlayacağınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 13 Kasım 2013; 15:27:35 >

• quote:

Dropbox ilk başta 2gb ama telefondan otamatik fotoğraf yedeklemeyi açınca 3gb daha ekleniyor. Bu otamatik fotopraf yedekleme başka hiçbir yerde yok zaten. Sonra htc ile 25 gb samsung ile 50 gb a kadar yükseliyor. Arada sırada uygulamalar da kampanya yapıyor. Ben de 30 gb alan var şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archimert

quote:

Abi 2 GB alana sahip Dropboxı kullanmanın ne avantajı olduğunu biri bana açıklayabilir mi ? Ben Yandex Disk kullanıyorum mesela. Pc de Yerel Disk lerin altında harici disk gibi görünüp yerel disk gibi çalışıyor. Kısa süreli 50 GB alanım normal olarak da 13 GB gibi bir alanım var. 2 Gb da ne saklanır ki ya o kadar program çıkıyor bir de Dropboxa. Gerçekten anlamış değilim. Biri beni aydınlatsın lütfen.

pCloud öneririm, yeni bir sistem olduğundan şu an çok yaygın değil internet sitesi ingilizce fakat android uygulamasında şu an Türkçe dil seçeneği aktif zaten programda 3 dil var şu an için, biri de Türkçe. iOS uygulamasına da güncelleme yakında gelecektir. Kayıt olduğunuzda 10GB kalıcı depolama alnına sahip oluyorsunuz arkadaşlarınızı davet ederek bu alanı 20GB'a kadar çıkarabiliyorsunuz.
    https://my.pcloud.com/

pcloud iyimiş cidden. Dropbox dışında otamatik yedeklemeyi sadece bunda gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.