netmaster cbc-382d1 PORT
3 Cevap286 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

54 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
RexaMafia
13 Kasım 2013; 2:58:06 

netmaster cbc-382d1 modem sahibiyim arayüzde port vs yok..

port açılamıyormuş sanırım..

port gereken işleri ben nasıl yapacağım? teşekkürler

545 Mesaj
13 Kasım 2013; 10:20:31 

Sayın Kullanıcımız,

Port açma, DHCP server özelliği olan modemlerde gelen bilginin nereye gönderilmesi gerektiğini modeme tanımlama işlemidir. Bridge modemlerde (DHCP server özelliği olmayan modemler) port yönlendirilemez. Türksattan yönlendirilen IP adresi direkt sisteme verildiği için bütün portlar zaten aktifdir.

Saygılarımızla,
NetMASTER

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

54 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
RexaMafia
13 Kasım 2013; 13:24:48 

quote:

Orijinalden alıntı: NetMASTER_

Sayın Kullanıcımız,

Port açma, DHCP server özelliği olan modemlerde gelen bilginin nereye gönderilmesi gerektiğini modeme tanımlama işlemidir. Bridge modemlerde (DHCP server özelliği olmayan modemler) port yönlendirilemez. Türksattan yönlendirilen IP adresi direkt sisteme verildiği için bütün portlar zaten aktifdir.

Saygılarımızla,
NetMASTER

Kusura bakmayın tam olarak anlamak için soruyorum bana 200 Nolu port lazım fakat port kontrol yaptığımda kapalı gözüküyor?

545 Mesaj
13 Kasım 2013; 14:33:01 

quote:

Orijinalden alıntı: RexaMafia

Kusura bakmayın tam olarak anlamak için soruyorum bana 200 Nolu port lazım fakat port kontrol yaptığımda kapalı gözüküyor?

Sayın Kullanıcımız,

Eğer doğrudan bu modem bilgisayara bağlı ise 444 0 126 Türksat Müşteri Hizmetleri'ni aramalısınız; modemde engel bulunmadığı için hat üzerinden offline konumda olabilir. Eğer arada bir Access Point mevcut ise o Access Point üzerinden port yönlendirme yapılması gerekmektedir, çünkü Access pointlerde DHCP server özelliği bulunmaktadır.

NetMASTER cihazlarınızla ilgili tüm sorularınız için 216 366 6696 numaralı NetMASTER Destek Hattı'nı arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,
NetMASTER

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203