- x
YAC nedir?
44 Cevap39414 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

279 Mesaj
12 Kasım 2013; 21:20:41 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar babam bilmeden indirmiş. Antivirüs programı diye indirmiş sanırsam. Güvenli midir?

Donanım Haber
## Doktorlar ve Tıp Fakültesi Öğrencileri Topluluğu ##

1811 Mesaj
15 Kasım 2013; 2:34:21 

banada az önce indi.nereden indi anlamadım..bilen var mı arkadaşlar ? işe yarar mı ?

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden, rahat yaşama yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş uluslar, önce haysiyetlerini, sonra özgürlüklerini ve sonra da bağımsızlıklarını kaybetmeye mahkumdurlar. M.Kemal ATATÜRK

Uzaklaştırılmış
5 gün cezanın,
2 gün 11 sa. 28 dk. kadarı kaldı.
15 Kasım 2013; 3:23:59 

quote:

Orijinalden alıntı: harunyasr

Arkadaşlar babam bilmeden indirmiş. Antivirüs programı diye indirmiş sanırsam. Güvenli midir?

kesinlikle siliniz antivirüs diye gözüküp sistemin anasını ağlatmasın. spyware tarzı olabilir..

Google'dan combofixi indiriniz.

YAPILIŞI : Combofix programını açıyoruz. Kendi yüklemeler yapıyor. Sonra size bir ekran gelecek I accept deyip geçin ve bekleyin Preparing to Run diyecek ve sonra stage 1 den 50 ye kadar kendi tamamlayacak ve en son birtane yazıların olduğu metin belgesi açılacak. Onu kapatıp sistemi yeniden başlatın. Tüm işlem bu kadardır .

NOT : COMBOFİX çalışırken arkaplanda hiçbirşey yapmayınız !!

209 Mesaj
21 Aralık 2013; 23:07:30 

Güzel bir program bence. tarayıcı hatalarını düzellti

Delinse yer; çökse gök; yansa, kül olsa dört yan
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan, tipiden, kasırgadan yılmıyan;
Ölümle eğlenen tunç yürekli Türkleriz!...

98 Mesaj
25 Nisan 2014; 21:33:32 

bilgisayarlara kendi kendine kuruluyor bugün gün içinde 15 farklı bilgisayara kendi kendine kurulduguna tanık oldum nerden geldiğini anlamadığım bir şekilde kendi kişisel bilgisayarımda dahil havadan kuruldu bence kendisi virüs bu programın sormadan etmeden kuruyor kendini

1 Mesaj
26 Nisan 2014; 9:16:20 

kişisel bilgileri ele geçirmek için kurulan bir program olduğu söyleniyor ama, ne kadar doğru?

1592 Mesaj
26 Nisan 2014; 11:49:41 

YAC iyidir. Bilgisayarı hızlandırır ve gereksiz eklentileri siler. Bence yararlı bir program. Kendi kendine açılan penceler varsa onları siliyor.

***YaPTıĞıMıZ YoRuMLaR SaDeCe KeNDiMiZi BaĞLaR ***
Yaptığın HiçBir Şeyden Pişmanlık Duyma, Pişman Olacağın HiçBir Şeyi Yapma!

960 Mesaj
28 Nisan 2014; 21:27:36 

Arkadaş nerden geldiyse bu program kendi kendine kuruldu bilgisayara, diğer programların güncellemeleri sırasında mı kuruldu nedir çözemedim. Yok mu bilen eden? Kaldırdım hemen ama, bilgilerimiz çalınmış olmasın??

Bir gamzelik rüzgar yetecek
Ha itti beni ha itecek..

768 Mesaj
28 Nisan 2014; 22:05:23 

İstem dışı kendi kendine kurulan programlardan nefret ediyorum.Kurulum sırasında kurma diyorsun,gene kuruluyor bazı programlar.Hele şu Yandex giriş sayfası olmuyor mu?

Virüs gibi bir şey bunlarda.

Kaliteli program olsa;kendi rızamızla kurulur,zorla,katakullilerle değil.

2 Mesaj
29 Nisan 2014; 10:08:10 

facebook ile ilgili sanırım! Facebook üzerinden bir takım sorular yöneltildi bana baktım YAC yönlendiriyor. Arkadaşların sizi göremiyor gibi bişeylerdi.
Sanırım facebook üzerinden kuruldu kendi kendine.

9 Mesaj
1 Mayıs 2014; 16:36:43 

Banada az evvel kendi kendine kurulmuş. Ekranda beliren simge ile işi çaktım ve direk kaldırdım. İndirilenlere dahi baktım öyle bi programın setup'ı yoktu. Direk sildim. Ne olduğu belirsiz kendi kendine kurulduğu için falan güvenmedim.

298 Mesaj
1 Mayıs 2014; 16:52:26 

İşte bu yüzden mac kullanıyorum

Intel® Core™ i7-4800MQ 4-Cores; 6MB L3; 2.70GHz > 3.70GHz; 47W; 22nm || Intel® HM87 Express Chipset || 4GB GDDR5 nVIDIA® Quadro® K3100M 256-Bit DX11 || 17.3" Full HD 1920x1080 Mat LED Ekran || 32GB (4x8GB) DDR3L 1600MHz SODIMM || 3 X 60GB Kingston® SMS200S3/60G mSATA SSD Disk SATA-III 6GB/sn (Okuma : 550 MB/s - Yazma : 520 MB/s) || 2 X 1TB Hitachi Travelstar 7K1000 32MB 7200RPM

615 Mesaj
1 Mayıs 2014; 17:06:57 

Daha önce bu konuda baya araştırma yapmıştım, sadece bizde değil yurtdışında da güvenilirliği ile ilgili ciddi şüpheler var.

YAC (Yet Another Cleaner) Güvenilir mi? http://uzmanim.net/soru...eaner-guvenilir-mi/2479

http://uzmanim.net/hakan

3219 Mesaj
1 Mayıs 2014; 17:10:04 

Kendi kendine kurulan programlardan hayır gelmez Silin gitsin

# AMD Fx 6100 # MSI Twin Frozr III GTX 660 # Corsair Vengeance 1600 Mhz 2x4 GB # Gigabyte 970A-DS3 # High Power 500 W # Seagate 500 GB # Samsung SyncMaster 943 NW 1440x900 #
& Nokia Lumia 520 &
~ The Walking Dead ~ Breaking Bad ~ Prison Break ~ House M.D. ~

615 Mesaj
1 Mayıs 2014; 17:24:10 

Daha önce bu konuda baya araştırma yapmıştım, sadece bizde değil yurtdışında da güvenilirliği ile ilgili ciddi şüpheler var.

YAC (Yet Another Cleaner) Güvenilir mi? http://uzmanim.net/soru...eaner-guvenilir-mi/2479

http://uzmanim.net/hakan

945 Mesaj
3 Mayıs 2014; 10:41:30 

Lanet olasi yılışık birseydir hemen kurtulun bunun yuzunden kac kez format attim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

96 Mesaj
3 Mayıs 2014; 11:51:03 

Zararı ne işler karıştırdığını bilemem ama flat dizayn arayüzü sağlamış olduğunu kullanılabilirlik kendi alanında ki tüm programlardan fersah fersah kaliteli yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thealico -- 3 Mayıs 2014; 11:51:33 >

46 Mesaj
3 Mayıs 2014; 12:00:49 

Arkadaslar pc hizlandirma virus programi hikaye bu lar boyle seylere inanmayin. Yandex marka olmadan oncede nefret ediordum simdide nefret ediyorum. Istem disi pc lere girerek yuklenerek bunlar sizlerin sirtinizdan zengin olan kuruluslar. Yandex suan marka oldu cikti. Ama size gore. Bana gore virustur. Hemde nalet bi virus. Bu gibi kuruluslar girdikleri her pc basina yada yuklendikleri update sinirina gore cuzzi rakamlar aliorlar microsofttan. Sizin izniniz olmadan giren her yararli veya yararsiz olan hersey virustur. Kesinlikle buna musade etmeyin

133 Mesaj
9 Mayıs 2014; 20:20:52 

Bunlara AdWare denir. Bir çeşit virüstür.
Ama öyle değil siz istemeden yada farkında olmadan yüklenilen programlara denir bu yani yararlı bir programda olabilir sadece siz istemeden yüklenince AdWare adını alıyor.
Öncelikle program iş görür gibi ama daha araştırmaktayım. Programın arayüzü güzel.
Yazılımın sahibi tanındık bir firma değil.

PC hızlandırma programı tarzı şeyler genelde yalandır ama doğru olanlarıda vardır. Tabi ki hiç bir yazılım bilgisayarın sistem özelliklerinin üstüne çıkamaz bu imkansızdır.
Ama bazı yazılımlar bilgisayardaki gereksiz, kullanılmayan veya boş olan dosyaları veya çerezleri temizleyerek bilgisayarınızı tam performans kullanmanızı sağlayabilir.
Bu programda bunlardan birine benziyor ama iyice bir inceleyeceğim.

Not: Hayatımda hiç bir program haberim olmadan bilgisayarıma yüklenmedi. Sizde yüklenmesini istemiyorsanız. Program veya herhangi bir şey indirirken bir kere güvenilir yerlerden yükleyin. Ve programı "ileri, ileri" diyerek yüklemeyin. Program yüklenirken ki yazıları inceleyiniz lütfen.
Mesela bazen program yüklenirken iki seçenek olur.
- Tam kurulum yap. (Önerilir)
- Ben seçeyim. (Önerilmez)

gibi ve hep tam kurulum seçili olur sizde bakmadan ileri dersiniz. Ve size bir program daha yükler yada daha fazla.
Ben seçeyime basarak onları iptal edersiniz. Tabi her setup da aynı şekilde olmayabilir.
:)

------ Ekleme ------

Birde program güzel bile olsa böyle insanların haberi olmadan yüklenmesi falan olunca gerçekten gözümde çok kötü bir izlem bırakıyor.
Adam akıllı reklam yapın ama şöyle şeyler yapmasalar güzel olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yns52 -- 9 Mayıs 2014; 20:24:11 >

1283 Mesaj
9 Mayıs 2014; 20:23:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Goedutr

BU ÜYE, YÖNETİCİLERİN VERDİĞİ SAÇMA SAPAN VE HAKSIZ ŞEKİLDE UYARI CEZALARINDAN VE YÖNETİCİLERİN TARAFSIZ DAVRANMAMASINDAN BIKMIŞ-USANMIŞTIR.2013 YILINDAN BERİ AKTİF OLARAK FORUMDAY(D)IM.
Okullar açıldı malumunuz Lise 1 'e geçtim [ Evet 2000'liyim ne var :D ] ve derslerime odaklanmam için forumu belli bir süreliğine bırakıyorum Allah'a emanet olun.

647 Mesaj
9 Mayıs 2014; 21:52:12 

Anasayfamy de?i?tirdi, varsayylan arama sa?layycymy de?i?tirdi, tüm internet geçmi?imi kendi kafasyna göre sildi. Ben kendi iste?imle kurdum fakat pi?man oldum. Kaldyryrken de hiç kolay olmady, bu makaleden yararlanmak zorunda kaldym.

Düzenleme: nedense yorumumdaki Türkçe karakterler garip harflere dönü?mü?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megablaster -- 9 Mayıs 2014; 22:00:05 >

Sapphire HD 7850 2 GB / AMD FX 8120 / GSKILL 16 GB RAM/ 2X60 GB OCZ AGILITY 3 SSD (RAID 0) / GA-970A-DS3 / S22B350 21.5" / Cooler Master 850W 80+ / ZALMAN Z9 PLUS / LOGITECH X530 / NOKIA LUMIA 920 RED / iPad Air 16 GB Wifi
ORIGIN GAMER TAG: YavasLanOldurcen

226 Mesaj
9 Mayıs 2014; 23:10:54 

Kesinlikle sil

1 Mesaj
12 Mayıs 2014; 19:26:19 

Yac iznim olmadan baidu antivirus programımı sildi. Sadece antivirüs programını silmesi garip değil mi?

567 Mesaj
18 Mayıs 2014; 22:03:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Goedutr

hocam merak etmeyin mac'a da geldi..
edit:yokmuş sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alireisdhf -- 18 Mayıs 2014; 22:07:30 >

TOSHİBA L505-11E LAPTOP|VESTEL KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ PC|HUAWEİ G610-U30 TELEFON|WİNDOWS 7 & LİNUX MİNT 17|NEXT AMİGO & NEXT 2000 CX SUPER PLUS|VİACCESS MODUL SİSTEMİ|

567 Mesaj
18 Mayıs 2014; 22:09:30 

quote:

Orijinalden alıntı: megablaster

Anasayfamy de?i?tirdi, varsayylan arama sa?layycymy de?i?tirdi, tüm internet geçmi?imi kendi kafasyna göre sildi. Ben kendi iste?imle kurdum fakat pi?man oldum. Kaldyryrken de hiç kolay olmady, bu makaleden yararlanmak zorunda kaldym.

Düzenleme: nedense yorumumdaki Türkçe karakterler garip harflere dönü?mü?.

UC browser ,comodo dragon gibi tarayıcılar kullanmayın yazı garipleşiyoyor

TOSHİBA L505-11E LAPTOP|VESTEL KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ PC|HUAWEİ G610-U30 TELEFON|WİNDOWS 7 & LİNUX MİNT 17|NEXT AMİGO & NEXT 2000 CX SUPER PLUS|VİACCESS MODUL SİSTEMİ|

567 Mesaj
18 Mayıs 2014; 22:15:54 

program kendi kendine kurulan ilk kendini sevdirip pcnizden bilgi alır yani silmelisiniz..

647 Mesaj
19 Mayıs 2014; 20:46:18 

quote:

Orijinalden alıntı: alireisdhf

Ne alakası var Firefox kullanıyorum ilk kez karşılaştım. Ve mesajımı kaç kere değiştirmeme rağmen düzelmedi. Konuda bir sıkıntı var.

Sapphire HD 7850 2 GB / AMD FX 8120 / GSKILL 16 GB RAM/ 2X60 GB OCZ AGILITY 3 SSD (RAID 0) / GA-970A-DS3 / S22B350 21.5" / Cooler Master 850W 80+ / ZALMAN Z9 PLUS / LOGITECH X530 / NOKIA LUMIA 920 RED / iPad Air 16 GB Wifi

567 Mesaj
19 Mayıs 2014; 21:24:25 

quote:

Orijinalden alıntı: megablaster

Ne alakası var Firefox kullanıyorum ilk kez karşılaştım. Ve mesajımı kaç kere değiştirmeme rağmen düzelmedi. Konuda bir sıkıntı var.

MERHABA onlarca yazan var sizde sorun chrome veya opera kullanın yada o anlık altyapı sorunuda olabilir..

647 Mesaj
19 Mayıs 2014; 21:37:42 

quote:

MERHABA onlarca yazan var sizde sorun chrome veya opera kullanın yada o anlık altyapı sorunuda olabilir..

Bence de anlık bir sorundu sanırım.

1522 Mesaj
19 Mayıs 2014; 21:46:36 

öğrenci evine baskına gelmiş anne edasıyla sistem bilgilerinde hiç hatırlamadığım şekilde 5 gün önce bilgisayarıma kurulmuş olduğunu söyleyen ancak bugün kendini aktif hale getirmiş ve ekrana anne hışmıyla karışık "olum bu ne dağınıklık bilgisayarında şu kadar çöp dosya bu kadar gereksiz işlem, kanepenin altında kirli çoraplar, dolapta da yaşam formuna geçmiş makarna tespit edildi" diyen program.

4 gün daha bu şekilde bilgisayarı koruyacakmış. ipne yandex browseri silmiş. o değil de gelen giden yandex'e sarıyor arkadaş bu ruslar bi iş çeviriyor ama du bakalım. 120 gb depoyu boşa vermediler galiba.

Assembly öğrencisi.
*/Oracle JDK 8, Open JDK 7, Geany, JMonkey/* {DH JAVA KULÜBÜ}Lotus Expeditor Açık Kaynak Yazılımları Önerir.

2238 Mesaj
20 Mayıs 2014; 1:41:51 

quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

Kendi kendine kurulan programlardan hayır gelmez Silin gitsin

kendi kendine kurması demek sana hiçbirşey sormadan evine girip misafir olmak gibi birşey.

i5 4440 & ASUS H87-PLUS & GSKILL 8GB (2X4GB) & ASUS GTX650TI BOOST & SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA & ZALMAN MS800 PLUS & SEASONIC M12II 750 80+ PLUS BRONZE & PHILIPS 21.5" 227E4LHAB/00 & LOGITECH MK330 & LOGITECH F310 GAMEPAD

İmzaya Ne Gerek Var. Bilen Bilir.

2025 Mesaj
20 Mayıs 2014; 1:54:39 

YAC kişisel verilerinizi çalan bir rogue softwaredir yani iş yapar gibi görünen ama aslında bir fake yazılım..
Pc nize kurulduysa derhal bir antispy/antimalware programı ile taratın ve kaldırın..

3219 Mesaj
20 Mayıs 2014; 17:56:24 

quote:

Orijinalden alıntı: kmlhyt

kendi kendine kurması demek sana hiçbirşey sormadan evine girip misafir olmak gibi birşey.

Evime benden izinsiz giren adama misafir gözüyle bakılmaz.Onun adı hırsız olur.Hatta bir şey çalmadan çıktıysa şaşırırız girmesinde mutlaka bir amaç vardır

# AMD Fx 6100 # MSI Twin Frozr III GTX 660 # Corsair Vengeance 1600 Mhz 2x4 GB # Gigabyte 970A-DS3 # High Power 500 W # Seagate 500 GB # Samsung SyncMaster 943 NW 1440x900 #
& Nokia Lumia 520 &
~ The Walking Dead ~ Breaking Bad ~ Prison Break ~ House M.D. ~

1 Mesaj
7 Haziran 2014; 20:39:30 

Benim pc ye kendi kendine scanstack diye bi program kurulmuştu. spam reklamlar yeni sekmede sayfalar falan açıyordu onu kaldırmak için yac indirmek gerekiyor diye araştırdım indirdim ve sorunumu çözdü. ama ne kadar zararlı bi program onu bilmiyorum sadece işime yaradı onu biliyorum

548 Mesaj
7 Haziran 2014; 23:15:46 

Çok yararlı bir program ram'i boşaltır, virüsleri tespit edebilir(zayıf koruması vardır) pc'yi oldukça hızlandırır. Tavsiye ederim.

Yaratıcılıkta sınır tanımam.

189 Mesaj
14 Haziran 2014; 1:44:09 

benim haberim olmadan hiç bir yazılım bilgisayarıma giremez :) kav workstations kullanıyorum ve yukarıda arkadaşın dediği gibi bişey kurarken dikkatli kurarım. gelişi güzel ileri ileri
demem ve benim pc ye en son 3 yıl önce format attım hala ilk kurulmuş gibi sorunsuz.

611 Mesaj
19 Haziran 2014; 6:55:14 

Bir arkadaşın bilgisayarındaki ana sayfa Delta-hom diye baş belası bir siteye yönlendiriliyordu tüm uğraşlara rağmen başlangıç ekranını değiştiremedik. Sonra Bu delta hom belasını internette araştırırken yabancı bir sitede bu YAC (Yet Another Cleaner) programının önerildiğini gördüm. programı kurdum bilgisayara . Tarattıgımda pc de Nelerin sorunsuz nelerin sorunlu oldgunu gösteren bir ekran çıktı.
Düzelt dediğimde sorunları düzeltti. Çöpleri sildi. İşimi hallettikten sonrada pc den kaldırdım tanmadıgım bir program olduğu için

43 Mesaj
19 Haziran 2014; 10:59:32 

Advabced system care nin yerine kullandigim bir programdir bana gore zararida yok heer bilgsayarimada kurdum gayetde iyi.

Yazıyla İmzamı Olurmuşş :(

626 Mesaj
19 Haziran 2014; 11:02:21 

YAC bazı hataları düzeltse de zararlı bir yazılımdır. Kullanmayınız...

96 Mesaj
19 Haziran 2014; 15:22:55 

yararlı görünsede bazı sitelere girmeyi engelliyor (güvenilir siteler)

Klavyeyle imza atılmaz

4 Mesaj
19 Haziran 2014; 17:07:07 

quote:

dil çubuğunu ingilizce yaparsan da öyle yazarsın

15 Mesaj
6 Ağustos 2014; 13:36:49 

kim ne derse desin yac bana göre en iyi temizleme optimize etme programlarından biridir...
anti virüs sisteminde ne yazıkki ciddi sıkıntıları var ancak bu eksikleri gidermek için yanında herhangi bir antivirüs kullanılarak mükkemmelleştirilebilir...
yac mantıklı ve ilgili bir gurubun ürünüdür ve sorunlarınızla bizzat e-mail'den ilgilenir (usersupport@yac.mx)...
örnek olarak ben önceden yac'ı bir kez bıraktığımda sebep kısmına şöyle bir mesaj attım:

Homepage and annoying extensions problems.but good software good work :)I wish you success in your work... (anasayfa ve rahatsız edici eklentiler problemleri var ancak iyi yazılım iyi iş :) başarılarınızın devamını dilerim...)

bikaç gün sonra şu yanıt geldi:

Hi, Dear Friend,
Thank you so much for your kindly feedback and recognition for YAC! We feel sorry for the inconvenience.
Actually, YAC have a function to lock the homepage to protect it from maliciously hijack.

(selam arkadaş,
bize nazik bir geribildirimde bulunduğun için çok teşekkür ederiz! Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. aslında, YAC'ın anasayfanızı değiştirip kitlemesinin sebebi onu kötü niyetli yazılımların ele geçirmesini engellemektir. bunun için YAC'ın bir işlevi var)

You can set your wanted browser , homepage and search engine into default and then YAC will protect it from any other maliciously hijack. Please check the attached picture for example.

(YAC'ın içinde anasayfa ayarlama ve kilitleme seçeneği bulunmaktadır, bununla istediğiniz anasayfayı seçebilirsiniz ve zararlı yazılımların anasayfanızı ele geçirmesini engelleyebilirsiniz. lütfen aşağıdaki resme göz atın)

We will do our best solve this problem as soon as possible and earn your trust again.
Please let me know if this solution works for you.
Looking forward to your kindly response.

(biz en kısa sürede bu sorunu çözüp güveninizi kazanmaya çalışıcaz.
önerdiğimiz çözüm çalışırsa lütfen geri bilirin
kibarca yanıtlarınızı bekliyoruz)

Thank you again for your kindly support.

(desteğiniz için tekrardan teşekkür ederiz)

YAC support

(YAC destek)

https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=34eda51d51&view=att&th=1478b6795d0dec7c&attid=0.1&disp=safe&zw

-çeviride bir yanlışım varsa lütfen bildirin lise 1 ingilizcesi :)-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanrer -- 6 Ağustos 2014; 13:40:25 >

190 Mesaj
6 Ağustos 2014; 17:49:35 

kendi kendine kurulan,kafasına göre takılan bi program.programı kaldırması da başka bir işkence.bilgisayarı hızlandırıyor temizliyor desek bile herşeye maydanoz olmayan bir sürü program var.gereksiz ve derhal yok edilmeli.

32 Mesaj
9 Ağustos 2014; 22:33:04 

Bukadar yılışık program görmedim ben. Her girdiğimde pat İyi Günler (Bilgisayarımın Adı),İyi Geceler (Bilgisayarımın adı),Günaydın(Bilgisayar adı).

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 1 sa. 50 dk. kadarı kaldı.
10 Ağustos 2014; 2:09:21 

Virüs Değildir tahminimce benimde babam idirmişti bu ne yaa dedim direk kaldırdım hocam kaspersky-symntec-avast-avg varken bunlara ihtiyacınız olmasın internetten inen virüs programından pek bişey peklemeyin tamam diğerleride iniyor ama önce parayla satıyor deneme veriyor vs çok bi işinize yaramaz
En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git YAC iyidir. Bilgisayarı hızlandırır ve gereksiz eklentileri siler. Bence yararlı bir program. Kendi kendine açılan penceler varsa onları siliyor. erdemirci - 26 Nisan 2014; 11:49:41 -1
kim ne derse desin yac bana göre en iyi temizleme optimize etme programlarından biridir...
anti virüs sisteminde ne yazıkki ciddi sıkıntıları var ancak bu eksikleri gidermek için yanında herhangi bi... Yoruma Git
Yorumun Devamı xanrer - 6 Ağustos 2014; 13:36:49 -1
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.492