Şimdi Ara

YAC nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
59.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar babam bilmeden indirmiş. Antivirüs programı diye indirmiş sanırsam. Güvenli midir?

• Daha önce bu konuda baya araştırma yapmıştım, sadece bizde değil yurtdışında da güvenilirliği ile ilgili ciddi şüpheler var.

YAC (Yet Another Cleaner) Güvenilir mi?http://uzmanim.net/soru/yac-yet-another-cleaner-guvenilir-mi/2479

• Daha önce bu konuda baya araştırma yapmıştım, sadece bizde değil yurtdışında da güvenilirliği ile ilgili ciddi şüpheler var.

YAC (Yet Another Cleaner) Güvenilir mi?http://uzmanim.net/soru/yac-yet-another-cleaner-guvenilir-mi/2479

• Anasayfamy de?i?tirdi, varsayylan arama sa?layycymy de?i?tirdi, tüm internet geçmi?imi kendi kafasyna göre sildi. Ben kendi iste?imle kurdum fakat pi?man oldum. Kaldyryrken de hiç kolay olmady, bu makaleden yararlanmak zorunda kaldym.

Düzenleme: nedense yorumumdaki Türkçe karakterler garip harflere dönü?mü?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megablaster -- 9 Mayıs 2014; 22:00:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: megablaster

Anasayfamy de?i?tirdi, varsayylan arama sa?layycymy de?i?tirdi, tüm internet geçmi?imi kendi kafasyna göre sildi. Ben kendi iste?imle kurdum fakat pi?man oldum. Kaldyryrken de hiç kolay olmady, bu makaleden yararlanmak zorunda kaldym.

UC browser ,comodo dragon gibi tarayıcılar kullanmayın yazı garipleşiyoyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alireisdhf

quote:

Anasayfamy de?i?tirdi, varsayylan arama sa?layycymy de?i?tirdi, tüm internet geçmi?imi kendi kafasyna göre sildi. Ben kendi iste?imle kurdum fakat pi?man oldum. Kaldyryrken de hiç kolay olmady, bu makaleden yararlanmak zorunda kaldym.

Ne alakası var Firefox kullanıyorum ilk kez karşılaştım. Ve mesajımı kaç kere değiştirmeme rağmen düzelmedi. Konuda bir sıkıntı var.

• quote:

quote:

quote:

Ne alakası var Firefox kullanıyorum ilk kez karşılaştım. Ve mesajımı kaç kere değiştirmeme rağmen düzelmedi. Konuda bir sıkıntı var.

MERHABA onlarca yazan var sizde sorun chrome veya opera kullanın yada o anlık altyapı sorunuda olabilir..

• quote:

quote:

quote:

quote:

MERHABA onlarca yazan var sizde sorun chrome veya opera kullanın yada o anlık altyapı sorunuda olabilir..

Bence de anlık bir sorundu sanırım.

• quote:

quote:

dil çubuğunu ingilizce yaparsan da öyle yazarsın

• kim ne derse desin yac bana göre en iyi temizleme optimize etme programlarından biridir...
    anti virüs sisteminde ne yazıkki ciddi sıkıntıları var ancak bu eksikleri gidermek için yanında herhangi bir antivirüs kullanılarak mükkemmelleştirilebilir...
    yac mantıklı ve ilgili bir gurubun ürünüdür ve sorunlarınızla bizzat e-mail'den ilgilenir (usersupport@yac.mx)...
    örnek olarak ben önceden yac'ı bir kez bıraktığımda sebep kısmına şöyle bir mesaj attım:

Homepage and annoying extensions problems.but good software good work :)I wish you success in your work... (anasayfa ve rahatsız edici eklentiler problemleri var ancak iyi yazılım iyi iş :) başarılarınızın devamını dilerim...)

bikaç gün sonra şu yanıt geldi:

Hi, Dear Friend,
    Thank you so much for your kindly feedback and recognition for YAC! We feel sorry for the inconvenience.
    Actually, YAC have a function to lock the homepage to protect it from maliciously hijack.

(selam arkadaş,
    bize nazik bir geribildirimde bulunduğun için çok teşekkür ederiz! Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. aslında, YAC'ın anasayfanızı değiştirip kitlemesinin sebebi onu kötü niyetli yazılımların ele geçirmesini engellemektir. bunun için YAC'ın bir işlevi var)

You can set your wanted browser , homepage and search engine into default and then YAC will protect it from any other maliciously hijack. Please check the attached picture for example.

(YAC'ın içinde anasayfa ayarlama ve kilitleme seçeneği bulunmaktadır, bununla istediğiniz anasayfayı seçebilirsiniz ve zararlı yazılımların anasayfanızı ele geçirmesini engelleyebilirsiniz. lütfen aşağıdaki resme göz atın)

We will do our best solve this problem as soon as possible and earn your trust again.
    Please let me know if this solution works for you.
    Looking forward to your kindly response.

(biz en kısa sürede bu sorunu çözüp güveninizi kazanmaya çalışıcaz.
    önerdiğimiz çözüm çalışırsa lütfen geri bilirin
    kibarca yanıtlarınızı bekliyoruz)

Thank you again for your kindly support.

(desteğiniz için tekrardan teşekkür ederiz)

YAC support

(YAC destek)

https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=34eda51d51&view=att&th=1478b6795d0dec7c&attid=0.1&disp=safe&zw

-çeviride bir yanlışım varsa lütfen bildirin lise 1 ingilizcesi :)-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanrer -- 6 Ağustos 2014; 13:40:25 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.