Şimdi Ara

Wireless Kulaklık , Onboard Ses çıkışına(Analog) Bağlanırmı ? Dönüştürücü İle ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hocam , g930 kulaklıgım var suanda kafayı yemiş durumdayım , maximus v formula da daha iyi ses kalitesi alıyordum , usb den aldıgı ıcın yayını SupremeFX Formula ses çipi desteklemiyor hocam telefonumun kulaklıgını takıp denedım sıkıntı yok.. , sonic radar , desktop vu meter software , yazılımları kullanamıyorum hocam hal böyle olunca , turk işi ne kadar doğru iştir bilinmez , sorum şu , bir adaptör ile onboard 3.5 kulaklık çıkışını usb çıkışına dönüştürsem , sorunsuz şekilde kulaklıgıma yayın almaya devam edebilirmiyim ? hadi onu aldık diyelim , bu sefer yazılımların çalışması lazım ? birde zararı olurmu hocam ? sonuçta mak limiti 2.4 ghz ama..

-Kulaklığa eyvallahımız var , çıkışları çok güzel bataryayla çalışan bir kulaklığa göre , hatta kabloluları gececek seviyede bir ses ton yüksekliği var o yönünü seviyorum , ama bu maximus vı formula ya geçtiğimden beri işler sanal surrond'a bağladı gibi..

-Anlaşılamamıştır belki , hatalı kurduğum cümleler olabilir analog çıkıştan bahsediyorum.Neden bütün kulaklıklar usb üretilmeye başlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycho53 -- 13 Kasım 2013; 18:40:30 >

• Cevap Verebilecek Yokmu?
  • Psycho53 P kullanıcısına yanıt
    Formula gibi bir anakartın, içinde de Supreme Fx gibi 7.1 destekli bir ses çipin var, neden G930 aldın ki?
    Mevburen G930 un USB ses kartını kullanmak durumundasın, G930 un kablosuz olması dişinda bir özelliği yok. Oldukça iyi bir onboard ses kartın var keşke gerçek 5.1 ve ya 7.1 surround kulaklık alsaydın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynal -- 10 Mart 2014; 13:31:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynal

Formula gibi bir anakartın, içinde de Supreme Fx gibi 7.1 destekli bir ses çipin var, neden G930 aldın ki?
    Mevburen G930 un USB ses kartını kullanmak durumundasın, G930 un kablosuz olması dişinda bir özelliği yok. Oldukça iyi bir onboard ses kartın var keşke gerçek 5.1 ve ya 7.1 surround kulaklık alsaydın.

Konu hala açıkmıymış maximus vı formula nın çipi çok güzeldir illaki ama göremedim doğrusu adam gibi bir hoparlor sistemi beklediğim için sistemde yok

ama her ne olursa olsun , g930 umu hiçbirşeye değişmem , zaman açıkladı onu onun verdiği sesi veren çok az kulaklıkvar bataryalı bir kulaklık için mükemmel seviyeleri var , razer in vardı sanırım 7.1 analog dan beslenen kulaklık pek yok öyle kulaklıklar herşey sanal :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Psycho53

quote:

Orijinalden alıntı: ynal

Konu hala açıkmıymış maximus vı formula nın çipi çok güzeldir illaki ama göremedim doğrusu adam gibi bir hoparlor sistemi beklediğim için sistemde yok

ama her ne olursa olsun , g930 umu hiçbirşeye değişmem , zaman açıkladı onu onun verdiği sesi veren çok az kulaklıkvar bataryalı bir kulaklık için mükemmel seviyeleri var , razer in vardı sanırım 7.1 analog dan beslenen kulaklık pek yok öyle kulaklıklar herşey sanal :)

Konu açıkmıymış diye şaşırmışsında Anasayfa Haberlerine linkini kendin atmışsın oradan görüp yazdım ben zaten:
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83841213&p=1#89003999

Razer Tiamat var Gerçek 7.1 destekli; tabi 7.1 destekli ses kartı ile kullanılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uzun süre konudan ses seda çıkmayınca yaşıyomuymuş manasında dedim :)

tiamat ı o dönem araştırırken görmüştüm , fena değil gibi ama değerlere baktığımda sanal da olsa.. :D g930 daha iyi ses ton vs.. g930 un desiber vs.. seviyeler yüksek yani , müzik dinliyorum zaten şu aralar anca onla sistem parçalı kasa gümrükten çıkacakta toplacağız geri.. sağolun hocam yorum atıp emek verdiğiniz için :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.