Şimdi Ara

Middle Earth: Shadow of Mordor (2014) [ANA KONU] (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.518
Cevap
22
Favori
95.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: runo84

quote:

Orijinalden alıntı: .::HANDSOME::.

quote:

Orijinalden alıntı: Börcır

quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

quote:

Orijinalden alıntı: Börcır

Türkçe yama çalışması geliyor arkadaşlar.

Hangi grup çeviriyor?

Oyun Çeviri

o çeviri bitmez kanımca.

Türkçe Çeviriyi bekliyoruz

ben umudumu çoktan kesmiştim ve bitirdim oyunu.

• Efhialtes. kullanıcısına yanıt
    önceki problemi nasıl yaptın ben hiçbir şey bulamadın
  • ben oyunu codex olarak yükledim crack falanda yaptım ancak oyuna girmek için kısayola tıklıyorum hiçbir şey olmuyor lütfen yardım edermisiniz
  • arkadaşlar oyunu steamden aldım indirirken hasarlı indirme hatası veriyor nasıl çözebilirim?
  • Oyun ileri derecede ingilizce istemiyor hatta orta derece bile istemiyor. Yama bekleyen arkadaşlar oyunu oynasınlar bence.
  • Oyunu yeni bitirdim.Pek çok kişinin söylediği gibi en iyi Orta Dünya oyunu olmuş.Dövüş sistemi Batman'den bile akıcı ve eğlenceli,optimizasyon harika.Atmosfer,Nemesis sistemi ve içerdiği RPG ögeleri de öyle.10 üzerinden 8,5 puan veririm,bazı önemli eksiklikleri de var çünkü.Onları da şöyle sıralayayım,eğer bir sonraki oyunda bunlar da değişirse efsane bir oyun gelmiş olur bana kalırsa :

- Yan görevler challange tarzında.Hikayeleri yok ve aynı şeyleri yaptırıyor.Oyunun en önemli eksiği bu
    - Açık dünyası bana küçük geldi,biraz daha büyük bir harita olabilirdi
    - Zaman döngüsü yok,havanın ve zamanın değişmesi için zamanı ileri almak gerekiyor.Kendiliğinden olsaydı keşke
    - Boss dövüşleri hayal kırıklığıydı
  • Merhabalar ;

En son temmuzda yazılmış konuya ama oyula ilgili bi sorunum var.Middle Earth Shadow of Mordor Game of The Year Edition edion i indirmiştim win 8 de oynadım bayada kastım herşeyi tamamladım arada girip legendry run kasyodum.Formatladım gene win 8 kurdum saveleri attım drek açıldı devam ettim . Dün win 10 kurdum tekrar yükledim oyunu yine aynı şekilde saveleri attım ama oyun görmüyor. Garip olan saveleri siliyorum komple oyuna giriyorum %1 saveden başlıyor yine oynuyorum biraz %2 oluyor save yerine bakıyorum ama boş hala nereye kaydediyor anlamadım, bi dosya yok ama kaydoluyor saveler. Acaba dedim win 10 için bişeymi yapmak gerekiyor yada savelerin yerimi değişti anlamadım. uyumluluk modunu 7-8 yaptım yönetici olarak çalıştırdım bi türlü açamadım savelerimi. Normalde oyun kayıt dosyalarını C:\Users\Blackline\AppData\Roaming\Steam içine atıyor ama değiştirmeme rağmen kendi save dosyalarımı görmüyor. Bi yolu varmıdır acaba . Win 10 uda sevdim tekrar 8 kurmak istemiyorum. ama onca kastığım runelarımıda kaybetmek istemiyorum.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. ŞİMDİDEN İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER ....

• 53 Gb değermi ?

840m ,
    i7 5500u
    8gb ddr3 1600mhz ram

bu sistemde kasma yaparmı ? 1366x768 lowda oynamak istiyorum , 1280x720'de olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rust Cohle.

53 Gb değermi ?

840m ,
    i7 5500u
    8gb ddr3 1600mhz ram

bu sistemde kasma yaparmı ? 1366x768 lowda oynamak istiyorum , 1280x720'de olur.

Ust duzey bir senaryosu yok oyunun bence ama baya zevkliydi orc kesmek falan bence kesinlikle oynamalisin özellikle nemesis sistemi harika olmus kasma olacagini hic sanmam oyunun optimizasyon u guzel bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

quote:

53 Gb değermi ?

840m ,
    i7 5500u
    8gb ddr3 1600mhz ram

Ust duzey bir senaryosu yok oyunun bence ama baya zevkliydi orc kesmek falan bence kesinlikle oynamalisin özellikle nemesis sistemi harika olmus kasma olacagini hic sanmam oyunun optimizasyon u guzel bence

Notebookcheck'den kontrol ettim, 1280x720 lowest preset 38-40 fps gösteriyor , teşekkürler.İndireyim , sıkıntıdan patlayacağım.1280x720 yeterli , macera aramaya gerek yok.

• quote:

quote:

quote:

53 Gb değermi ?

840m ,
    i7 5500u
    8gb ddr3 1600mhz ram

Notebookcheck'den kontrol ettim, 1280x720 lowest preset 38-40 fps gösteriyor , teşekkürler.İndireyim , sıkıntıdan patlayacağım.1280x720 yeterli , macera aramaya gerek yok.

Indirecekseniz goty surumunu indirin ben normal indirmistim sonradan dlcleri cok canim cekti ama akk bitince usendim cunku dlcsi cok guzel bright of lord(yanlis yazmis olabilirim) kesinlikle oynanmali

• quote:

quote:

quote:

quote:

53 Gb değermi ?

840m ,
    i7 5500u
    8gb ddr3 1600mhz ram

Indirecekseniz goty surumunu indirin ben normal indirmistim sonradan dlcleri cok canim cekti ama akk bitince usendim cunku dlcsi cok guzel bright of lord(yanlis yazmis olabilirim) kesinlikle oynanmali

Onu indireceğim zaten , tekrardan teşekkürler.

• 30 dk oynadım , oyun gerçekten çok zor.Keyif verici denilebilir ama bildiğin Ac + Batman olmuş. peşime 2 kaptan + uruk ordusu takıldı paçayı zor yırttım
  • Oyuna bayıldım ! Kaptanları kesmesi aşırı zevkli.
  • quote:

Oyuna bayıldım ! Kaptanları kesmesi aşırı zevkli.

• quote:

quote:

LOTR serisini defalarca izledim , aradığım oyun bu

• quote:

quote:

quote:

Gerçekten cok guzel oyun tek sevmedigim boss savaşları cok kolay warchief kesmek bile boss kesmekten daha zor geldi bana celebrimbor un hikayesi de guzeldi bence daha once filmlerinde gecmedi bildiğim kadarıyla bu karakter

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gerçekten cok guzel oyun tek sevmedigim boss savaşları cok kolay warchief kesmek bile boss kesmekten daha zor geldi bana celebrimbor un hikayesi de guzeldi bence daha once filmlerinde gecmedi bildiğim kadarıyla bu karakter

Side quest yapmaktan mainleri yapmadım daha Boss savaşı hakkında yorum yapamayacağım.Aynen Celebrimbor geçmedi yanılmıyorsam

• Her ne kadar konsol oyuncusu olsam da konsollarda SoM rezalet çalıştığı için PC'de oynamaya karar verdim ve bugün bitirdim. Geçen senenin en iyi oyunu değil bence. Ama oldukça iyi, Grafikleri harika, Oynanış ve dövüş mekanikleri çakma olsada harika, Senaryosu rezil ama söylemeden edemeyeceğim. Yani eğlenceli ve oynanması gereken bir oyun.

87/100
  • oyunda 2. haritaya geçtim ancak 1.de öldürmediğim warchiefler kaldı.Tekrar 1. haritaya dönebiliyormuyuz??
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.