Şimdi Ara

Middle Earth: Shadow of Mordor (2014) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.518
Cevap
22
Favori
95.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende skyrimle sevdim rpg yi

Ama normal bi karakter olmasak şöyle witch kingdir gandalftır bişeler olabilsek çok daha heycanla oynardım
    Benim için hayal kırıklığı oldu

Sen lol forumunda görünmüyosun bu aralar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    13-14 yaş arası doldu orası artık girmicem, iyice çığrından çıktı bebek mekanına döndü eskisi kadar eğlenceli değil orası. Eskiyi bırak hiç değil artık
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Benimde büt var
    Oyun oynamama kararı aldım büte kadar canım sıkıldıkça foruma dadaniyorun

Burayıda çok kirlettik varsa temiz online oyunun tavsiye beklerim ( pm ile )
    F2p şart değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Middle Earth: Shadow of Mordor (2014) [ANA KONU] Middle Earth: Shadow of Mordor (2014) [ANA KONU]
  • hacı bunlar iyi güzelde işte ing lazım böyle oyunlara.hele açık dünya ise hiç şansın yok ing yoksa :)
  • Yazdıklarına katılıyorum ama oyun PC içinde çıkıyor türkçe yamasını yaparlar sanırım öyle oynarız.:)
  • Assassin's Creed & Witcher tarzı olmuş çokta iyi olmuş.
    Hatta bildiğimiz Assassin's Creed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 23 Ocak 2014; 19:20:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YAGAMİ-

Yazdıklarına katılıyorum ama oyun PC içinde çıkıyor türkçe yamasını yaparlar sanırım öyle oynarız.:)

valla biliyon böyle oyunların yamasıda büyük oluyor örnek skyrim :)
  • Evet, skyrim`in yaması epey uzun sürmüştü bunun ki onun kadar sürmez inşallah. Neyse oyun iyi olsun da tek derdimiz yama olsun. :)
    Oyunu beğendim ama yapay zekada sıkıntılar var gibi görünüyor başka eksiklerde var ama video gelişim sürecine ait çıkışında çok daha iyi olur umarım.
  • Shadow of Mordor Neden Bir Film Oyunu Değil?

Geçtiğimiz saatlerde yayınlanan ilk oynanış videosuyla epey beğeni toplayan Middle Earth: Shadow of Mordor adına yeni haberler gelmeye devam ediyor. Gamespot'a konuşan Shadow of Mordor'un tasarımcı yönetmeni Michael de Plater, oyunun filmlerle alakasından söz etti.

Plater'in söylediklerine göre Shadow of Mordor fikri ilk başta Lord of the Rings ve The Hobbit'in yönetmeni Peter Jackson'a danışılmış. Oyunun oluşma döneminde Jackson'ın kendilerine çok yardımcı olduğunu söyleyen Michael de Plater, "Shadow of Mordor'un bir film oyunu olmamasını en çok Peter Jackson istedi. Jackson, bir şeye bağlı kalmadan yapabildiğimizin en iyisini ortaya koymamız konusunda çok ısrarcı oldu." açıklamalarını yaptı.

Shadow of Mordor her ne kadar tek bir filmin üzerine kurulu olmasa da, The Hobbit ile Lord of the Rings hikayelerinin arasında geçecek. Hikaye, Sauron'un Mordor'a dönüşüyle birlikte başlayacak.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Shadow_of_Mordor_Neden_Bir_Film_Oyunu_Degil-48913.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YAGAMİ-

Shadow of Mordor Neden Bir Film Oyunu Değil?

Geçtiğimiz saatlerde yayınlanan ilk oynanış videosuyla epey beğeni toplayan Middle Earth: Shadow of Mordor adına yeni haberler gelmeye devam ediyor. Gamespot'a konuşan Shadow of Mordor'un tasarımcı yönetmeni Michael de Plater, oyunun filmlerle alakasından söz etti.

Plater'in söylediklerine göre Shadow of Mordor fikri ilk başta Lord of the Rings ve The Hobbit'in yönetmeni Peter Jackson'a danışılmış. Oyunun oluşma döneminde Jackson'ın kendilerine çok yardımcı olduğunu söyleyen Michael de Plater, "Shadow of Mordor'un bir film oyunu olmamasını en çok Peter Jackson istedi. Jackson, bir şeye bağlı kalmadan yapabildiğimizin en iyisini ortaya koymamız konusunda çok ısrarcı oldu." açıklamalarını yaptı.

Shadow of Mordor her ne kadar tek bir filmin üzerine kurulu olmasa da, The Hobbit ile Lord of the Rings hikayelerinin arasında geçecek. Hikaye, Sauron'un Mordor'a dönüşüyle birlikte başlayacak.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Shadow_of_Mordor_Neden_Bir_Film_Oyunu_Degil-48913.htm

en azından sauronun gözünü filmde ki gibi yapsalarmış tek kusuru o bence
  • Gameplay'i izledim. Çok beğendiğimi söyleyebilirim, harika görünüyor. Pre-Alpha hâli böyleyse, Final'de düşünemiyorum. Umuyorum, üstüne daha çok şey katılacak. Yılın oyunu olabilir.
  • Oyunu merakla bekliyorum.Oynanış çok hoşuma gitti.AC,Skyrim,Witcher karışımı bir şey olmuş sanki War in the North o dünyayı yansıtması açısından fena değildi aslında.Umarım bu ondan çok daha iyi olur
  • Karakteri geliştirsek şöyle etraftan silah zırh filan toplasak ne tatlı olurdu.RPG değilde aksiyon gibi duruyor bu haliyle gerçi yine çok güzel görünüyor.Yüzüklerin efendisi olunca her türlü oynarım ama umarım rpg öğeleri bolca bulunur.
  • Ben oynanışı hiç beğenemedim. AC serisinin oyunları gibi olmuş. Conquest tarzı ama daha açık dünya olanı müthiş olurdu. Filmlerin oyunlarını hiç güzel yapamıyorlar. Umarım beni yanıltır uygun bir fiyatta olursa orjinal alırım.
  • oynanış güzel görünüyor ama pre-alpha videosu olduğu için etkilemek için bazı değişikler yapmış olabilirler,oyun çıkışına yakın zamanda neyin ne olduğunu anlarız artık
  • Oyun resmen Assassins Creed 3-4 mekaniklerini kullanıyor. Görüş modu, dövüşler ve karakterin çoğu hareketi haykırıyor.
    Kötü bir şey değil tabi :) Dövüşler daha zorlu gibi sadece ruh güçleri biraz abartı duruyor savaşta kullanım olmasa iyiydi bence.
    Alfa videolara pek de inanamamak lazım ne yazık ki günümüzde, elimize son geçen versiyonla çok fark olabiliyor çoğunlukla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Bende skyrimle sevdim rpg yi

Ama normal bi karakter olmasak şöyle witch kingdir gandalftır bişeler olabilsek çok daha heycanla oynardım
    Benim için hayal kırıklığı oldu

Sen lol forumunda görünmüyosun bu aralar

skyrim de de normal değildik hayli anormal bir ejderdoğandık
  • İddia: Shadow of Mordor Kodları AC2'den Alıntı!

Takipçilerimizin bildiği gibi geçtiğimiz saatlerde Shadow of Mordor'un ilk oynanış videosu yayınlandı. Bu videoda oynanış dinamikleri Assassin's Creed serisine öyle çok benziyordu ki, oyuna yabancı mecralarda 'Assassin's Creed V: Mordor' yakıştırmaları bile yapılmıştı. Bu durumla ilgili Assassin's Creed cephesinden ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Daha önce Assassin's Creed ve Assassin's Creed II'nin yapımında çalışan Charles Randall, şu sıralar bağımsız bir stüdyoda görev alıyor. Shadow of Mordor'un videosunu izleyen Randall, sesini Twitter'dan duyurmaya başladı. Randall'ın iddiasına göre Shadow of Mordor'daki bazı kodlar ve animasyonlar, Assassin's Creed 2'den araklanma.

Charles Randall, Assassin's Creed serisinde çalıştığı her iki oyunun yapımında da dövüş dinamiklerinden sorumlu isim olmuştu. Şu an için kanıtlanmış bir şey yok. Tabii ki bu tip oyunlarda benzerlik ortaya çıkabilir. Ancak Randall işi biraz ciddiye götürüp, "Assassin's Creed II'ye ben iki senemi verdim. Yazdığım kodu, animasyonu tanırım." sözlerini söylüyor.

Önümüzdeki günlerde ortalık bayağı karışacak gibi...

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-iddia_Shadow_of_Mordor_Kodlari_AC2den_Alinti-48920.htm
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.