Şimdi Ara

Harman Kardon'dan NFC destekli yeni kablosuz hoparlör sistemi: Nova

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Harman Kardon'dan NFC destekli yeni kablosuz hoparlör sistemi: Nova

Ses teknolojileri konusunda çalışma gösteren ve birçok farklı hoparlör sistemi ile piyasada yer alan Harman Kardon, ürün gamına NFC destekli yeni kablosuz hoparlör sistemi Nova'yı eklediğini duyurdu.

Tasarımsal olarak oldukça şık görünen, yuvarlak bir gövde yapısıyla hazırlan ve üzerinde 2.5-inç sürücü, 1.25-inç tweeter ile bas tepkisini arttıran pasif radyatör yer alan 2.0 hoparlör sistemi Harman Kardon Nova, NFC teknolojisi üzerinden eşleştiği cihazlardan Bluetooth vasıtasıyla kablosuz olarak ses aktarımı yapabiliyor ve böylece kablo karmaşasından uzak üst seviye müzik keyfi ortaya koyabiliyor. Teknik olarak 70 Hz-20 KHz frekans tepki aralığına ve 85 dB sinyal gürültü oranına sahip olan sistem, toplam 40 watt güç ortaya koyabiliyor. Ayrıca 3.5mm bağlantıyla da kullanılabilen Harman Kardon Nova, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle geliyor.

Harman Kardon'un yeni kablosuz hoparlörü Nova, 259 pound fiyat etiketiyle firmanın resmi sitesi üzerinden satın alınabiliyor.

Kaynak:http://www.harmankardon.co.uk/harman-kardon-product-detail_uk/nova-white.html

• Bu konseptte ne kadar fazla ürün olduğunu donanımhaberden takip ediyorum ama bir tane de alıpda evinde bu tip cihaz kullanan görmedim.

• acaba nfc destegını kım hoparlor'de kullanacak,şaşırtıcı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaliteli ürün. 40W da az bir değer değil. Tek dezavantajı db değeri biraz düşük geldi.

• 2.5" bas sürücü ile 40w (aslında 2x20w) çok iddialı bir rakam.sonuçta hendbol topundan biraz ufak bir sistem.harman kordon bose ve jbl gibi her zaman fark yaratıyor.ortalığı yıkmak için bir sistem değil.normal dinleme seviyesinde bir odaya dolgun bir ses yayabilmesi için yapılmış.ayrıca çok orjinal bir tasarımı var.bütçe olarak ülkemiz şartlarına pek hitap etmiyor ama bu meblağda sistem alabilecek biri için güzel bir alternatif.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemefe

Bu konseptte ne kadar fazla ürün olduğunu donanımhaberden takip ediyorum ama bir tane de alıpda evinde bu tip cihaz kullanan görmedim.

Harman Kardon resmi olarak Türkiyede zaten yok ve fiyatları Türkiyede alınabilir seviyede olmadığı için kimsede görmemiş olabilirsin. Amazon US fiyatı 300$ olmasına rağmen stoklar bitmek üzere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Divinity

quote:

Orijinalden alıntı: erdemefe

Bu konseptte ne kadar fazla ürün olduğunu donanımhaberden takip ediyorum ama bir tane de alıpda evinde bu tip cihaz kullanan görmedim.

Harman Kardon resmi olarak Türkiyede zaten yok ve fiyatları Türkiyede alınabilir seviyede olmadığı için kimsede görmemiş olabilirsin. Amazon US fiyatı 300$ olmasına rağmen stoklar bitmek üzere.

Zaten Harman Kardon olarak demedim dikkatli okursan konseptten bahsediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.