Şimdi Ara

Twitter istemcisi TweetBot 3, yeni özelliklerle güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Twitter istemcisi TweetBot 3, yeni özelliklerle güncellendi

iOS kullanıcıları için Twitter'ın resmi uygulamasına alternatif oluşturan TweetBot 3 uygulaması, 3.1 sürümüne güncellendi.

3. sürümüyle Apple'ın mobil taraftaki yeni işletim sistemi iOS 7'ye uygun olarak tasarımsal açıdan yenilenen TweetBot, paylaşım için Pocket, Instapaper, Readability, CloudApp ve Droplr gibi servislere destek veriyor. iPhone, iPad ve Mac sürümleri arasında iCloud ya da Tweetmarker üzerinden senkronizasyon desteği sunan uygulama, özel filtreler ile belirlenen mesajları ve kullanıcıları engelleyebiliyor, ayrıca navigasyon kişiselleştirmeleri ile daha etkili bir deneyim sağlayabiliyor. Yayınlanan 3.1 sürümüyle ise sağ kaydırma hareketiyle hızlı cevap, uygulama içi metin boyutu ayarlama, e-posta üzerinden sohbet ya da Storify ile paylaşma, profil içerisinde atılan son tweetin zamanını gösterme ve zaman tünelinde liste kullanma gibi yeni özelliklere kavuşan TweetBot, birçok hatadan da arındırılmış durumda.

Alternatif Twitter istemcisi TweetBot 3, 5, 49 TL fiyat etiketiyle buradan elde edilebiliyor.

• Kanımca gereksiz uygulamalar resmi uygulama yetiyor bana

• tweetbot,twitterrific gibi uygulamaların resmi uygulamadan ne gibi fazlası var da bu kadar popüler ve ücretli ???

• Twitter çok iyi yetiyor da bunun ne + lari var twitter dan onu bilmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden kullaniliyor anlamadim vaktinde kurmustum direk sildim twitter uygulamazsi gayet iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden beri satın almıştım bildirimler iyi diye,o zaman official app bildirimler bakımından pek iyi değildi.Şimdi official app bildirimler bakımından gelişmiş.Üstelik eskiden para verdiğimiz uygulamayı güncellemek yerine ios 7 için ayrı satmaları terbiyesizlik olmuş.Bu sefer satın almadım inatlarına diğer yöntemlerle indirip kullanıyorum.Böyle bir terbiyesizlik olmaz,app store'dan alıyoruz diye saf yerine koymaları edepsizlik...
  • 3.0 da keşke bi daha almasaydım diye düşünüyordum, bu versiyonla parasını haketmeye başladı. :) İleriki versiyonlarında renk seçenekleride gelince dahada iyi olucak :)

Ayarlardan bildirimleri açınca sizi takip etmeye başlıyanları, tweetinizi favlayanları vs görebiliyorsunuz zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.