Şimdi Ara

OPEL ASTRA J KASA 1.6 CDTI 110 /136 HP (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.712
Cevap
56
Favori
414.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opel mar guzel fiyat veriyor. Aracimi mar dan alacaktim cunku en iyi fiyati onlar vermisti ama istedigim renk bulamayinca gedizlerden almistim. Tabi biraz bunda gedizler satis yetkililerinin ilgili olmalarinin payi da vardi. Mardaki hanimefendi de gayet ilgiliydi sagolsun. Istanbulda mar odak ve gedizler gayet iyiler satis danismanlari acisindan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarımları çok hoş :)
  • Astra j 1.6 136 sport son fiyat durumu nedir ? 1.6 sport 140 lıkta fiyat nedir ?

• Astra 110 luk bulsak max fiyat ne kadarsa alınır?

• sanırım artık 110luk getirmiyorlarmış J kasada eğer K kasadan bahsetmiyorsanız.
    quote:

Orijinalden alıntı: Buraknrn

Astra 110 luk bulsak max fiyat ne kadarsa alınır?
  • Hocam konu başlığını Astra J Kasa Kullanıcıları olarak değiştirsek olur mu? En azından her konu tek bir başlıkta konuşulsun.

Astra J 1.6 CDTI aracımızı 15 Bin bakımına soktuk 638 TL tuttu. Sizlerde durumlar nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferrari

Hocam konu başlığını Astra J Kasa Kullanıcıları olarak değiştirsek olur mu? En azından her konu tek bir başlıkta konuşulsun.

Astra J 1.6 CDTI aracımızı 15 Bin bakımına soktuk 638 TL tuttu. Sizlerde durumlar nasıl?

800tl ye yaptırmıştım yazın iyi fiyata yaptırmışsınız, dışarıda biyerde değiştirmeyi düşünüyorum birdahaki sefere.
  • berkaydj kullanıcısına yanıt
    Çok tutmuş hocam. Bu 15 bin bakımı mı? Ayrıca neler değişti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 24 Aralık 2015; 18:57:07 >
  • quote:

Çok tutmuş hocam. Bu 15 bin bakımı mı? Ayrıca neler değişti?

15 bin bakımıydı, yağ ve filtreler değişti. çok pahalı dışarda yaptırsm yarı fiyatından ucuza gelirdi.
  • Hocam yetkili servislerdeki uçurum fiyat farkları insanı gerçekten soğutuyor.İzmir servisleri bence en insaflıları.Servis,şehir etüdü yapılsın fark 300 liraya kadar çıkıyor,yapılanlar aynı fark ne?Dışarıda tanıdık bir ustaya belki 300 lira karşılığında aynı hizmet alınabilir.Rekabet olsa belki bu kadar rahat olmazlar,tekelleşilmiş ne diyorsak o deniyor.

• quote:

Hocam konu başlığını Astra J Kasa Kullanıcıları olarak değiştirsek olur mu? En azından her konu tek bir başlıkta konuşulsun.

merhaba, bende manisa çözel otomotiv 630 tl fiyat aldım. Bakımda extradan motor temizleyici tunap koydurdum. Onunla beraber 680 tl ye bakımını yaptırdım.
  • Konu açtım ama buraya yazmak daha mantıklıymış
    Motor soğukken kontağı açıp sonra direk arka cam buğu gidericiyi çalıştırdığımda yere damlayacak şekilde çok yoğun buğulu arka camı neredeyse 15 dk ya kurutuyor.
    İlk başta çalışmadığını sandım ama rezistansdan başlayarak yavaşca kurumaya başlıyor, 5-10 dk sonra düğme kapanıyor, 2. yi çalıştırıyorum sonra biraz daha devam ediyor kuruma yavaş şekilde ilerliyor. Bugün araçtan indim arka camı yokladım sıcaktı içimi biraz rahatlattı. Ön cam zaten fan ile kuruduğu için anında kuruyor. Arka camdan bu hızı beklemiyorum ama ortalama kaç dakikada arka cam kurur öğrenmek istiyorum.
    Arkada yoğun şekilde buhar olması mı işleri zorlaştırıyor, benim araçta mı bi sorun vardır yoksa bu özelliğin oluru zaten bu mudur?
  • Merhaba Arkadaşlar Bende yeni Opel Astra Sport 1.6CDTİ 136Hp HB aldım Araç 17binde 2015 Trafık cıkıslı 60Bin e geldi Fakat Bunda Usb den Klip oynatmayı ayarlayamadım bilen arkadaşlardan yarım bekliyorum hangi formatta hangi çözunürlükte olmalı
    Teşekkürler ?

Kullanma Klavuzu Buldum Bu Linkten de Birçok Özellilik Bilgisini temin Edebilirsiniz
    KULLANMA KLAVUZU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiveRoaD -- 18 Ocak 2016; 21:27:41 >
  • manuel 1.6 136 cosmo 71000 tl , 1.6 136 sport 69000 tl fiyat aldım. kasa bittiği için mantıklı gelmedi.

k kasa için full 83000 tl, orta 81000 tl fiyat aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 18 Ocak 2016; 21:29:11 >
  • FiveRoaD kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun. Bende de 2014 modeli var. Stil paketteki CD 600 multimedya ekranı takılı. USB'nin formatı NTFS olunca görmüyor, FAT32 olunca görüyor. Ama sadece müzik çalıyor, video oynatmıyor CD600.
  • arkadaşlar merhaba;

J Kasa HB, 1.6D 136hp, sport + AFL Bi-Xenon far opsiyonlu, beyaz renk bir aracım boştadır.

İlgilenen arkadaşlar PM atarak benimle iletişime geçebilir, fiyat bilgisini PM olarak göndereceğim.
  • Arkadaşlar Zorunlu Trafik Sigorta fiyatlarında önemli değişiklikler olmuş,yeni trafik sigortası veya kasko yaptıran arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nurullahkizek

Arkadaşlar Zorunlu Trafik Sigorta fiyatlarında önemli değişiklikler olmuş,yeni trafik sigortası veya kasko yaptıran arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

Degisen tek sey fiyat. Oda malum ucuk rakamlar cikiyor...

• Trafik Sigortası veya kasko fiyatlarını arkadaşlar güncel olarak paylaşırsa başımıza ne geleceğini tahmin ederiz.Zira yüksek olmakla birlikte değişik forumlarda değişik rakamlardan bahsediliyor.Gerçi bulunduğu il hasarsızlık indirimleride etkiliyor ama üç aşağı beş yukarı işte...

• Partikül filtresini çözebilen deneyimli arkadaşların bilgisini rica ediyorum,
    2014 model 1,6 astra j kasa dizel 136 ps araca sahibim.2015 ağustosunda 2.el olarak aldım.aldığımdan yaklaşık 1 ay sonra rolantide anlık yakıt miktarı artmaya ,star stop devreye girmemeye araç gürültülü çalışmaya başladı.aracı stop ettiğimde fan devreye girmeye başladı.bir zaman sonra partikül filtresi dolu sürüş zorunlu gibi bir uyarı aldım.dediğini yaptım.o günden beri ışık yanmadı.fakat artık haftada bir düzenli olarak anlık yakıt miktarı yükselmesi,star stopun devreye girmemesi motorun gürültülü çalışması gibi uyarı vermeye başladı.o an ana yola çıkarak 3.veya4 viteste 100-110 km hızla yaklaşık 15-20 km sürünce anlık yakıt 0.0 oluyor her şey normale dönüyor.bulunduğum yer soğuk ,kısa mesafe kullanıyorum ama haftalık dolması ilginç.ayrıca 130 km mesafeden sonra aracı stop edecektim baktım yine aynı uyarı.ben bu işten çıkamadım.Afyon servis star stop devreye girmeyince partikul filtresinden diyor,eskişehir star stop ile partikulun alakası yok diyor.aldığım yakıt opet,şhell ve bp.servise 3 kez gittim ve bir hata bulamadılar.bilen çözen varsa cevaplarını bekliyorum.teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.