Şimdi Ara

Goophone'dan 3G'li akıllı saat modeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Goophone'dan 3G'li akıllı saat modeli

Genelde ismini iPhone ve Samsung taklitleri ile duyduğumuz Çinli Goophone, kendi akıllı saatini tanıtarak bu segmentteki rakiplerinin arasına katıldı.

Goophone Smartwatch adındaki modeli pek çok rakibinin aksine bir akıllı telefon bağlantısı gerekmeden bağımsız olarak da çalışabiliyor. 3G ağlarına destek vermesi ise artı bir özellik olarak göze çarpıyor.

Modelde 1.54 inçlik 240x240 piksel çözünürlükte ekran yer alırken, gerekli güç ise Cortex-A9 tabanlı 1.2GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli MT6577 işlemcisi tarafından sağlanıyor. 

Modelin 512MB RAM, 4GB depolama kapasitesi, 2MP çözünürlükte kamera, hoparlör, mikrofon, Android 4.0 işletim sistemi şeklinde özelliklerini saymak mümkün. Ürünün bataryası 48 saat kullanım süresi sunuyor.

Goophone Çin sınırları içerisinde ürünün satışlarına başlamış durumda. Ancak fiyat konusunda benzerlerinden geri kalmıyor. Modelin 2G versiyonu 299$ fiyat etiketine sahipken, 3G versiyonu ise 349$ seviyesinde olacak. 

Kaynak:http://www.gizmochina.com/2013/11/06/goophone-release-smart-watch-with-dual-core-processor-and-support-3g-network/

• Bu saat bi ara akıllı saat fuarı olmuştu o markasız saat herhalde
  • Metro arayuzu çok yakışmış ??

• Bizim ülkemize gelse tutmaz artık 5 inç insanimiza küçük geliyor o kutucuklara basamaz kafayi yer en az 3 inc olsun bizim olsun sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınavlar için 10 günlüğüne kiralayabiliyormuyuz :)

• Bu fiyatlara akıllı saat almak ne derece mantıklı tartışılır. Orta seviye bir telefon parası.. Bu alanda en iyisi bence Sony Smarth Watch modelleridir. En azından zarif bir görünümü var.

• Fiyat çok fazla

• Android 4.0 işletim sistemi diyor ama wp arayüzü var.Wp mi android mi?

• Daha ucuz alternatifleri mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arthur Eld

Daha ucuz alternatifleri mevcut.

Android mi

• atomcu kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ooohhh!!! -- 12 Kasım 2013; 18:24:52 >
  • Windows Phone sandım, bu ne lan bu bildiğin Windows Phone metro arayuzunu çaldığı için Microsoft dava açabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıllı saatler bu aralar oldukça moda fakat belki geri kafalı diyecekseniz ama teknoloji ile çok içli dışlı olmama rağmen ben bunlara saat demem saat dediğin alıştığımız tarz olacak o akrep , yelkovan olacak arkadaş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.