Şimdi Ara

<<<< NOKİA N-72 PLATFORM >>>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.878
Cevap
2
Favori
228.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar bende dahil olmak üzere N-72 kullanan arkadaşlar buraya gelsin çünki yabanılaştığımız ortamlarda soracak kimse yok en azından birbirimizi tanıyıp buradan haberleşebiliriz.
    Dertleşiriz neyi kötü neyi iyi filan diye.
    Siftah benden olsun istedimde.
    Fotoğraflar gelecek birazdan.
    memnun olmayan varmı alıpta,ben daha akşam üstü aldım.6630'u verdim 820ye aldım.Ankaradan.Elle.

• oncelıkle bu topıgı actıın ıcın cok saol bende dun aldım tel zaten 1 hafta fılan oldu cıkalı vallaa ben cok cok beendım nazar degmesın kı henuz telın %40 ını yanı buzdaının gorunen kısmını kesfetmıs durumdaım tek eksıı var oda bana gore cok onemlı deıl ekran pıxelı bıraz dusuk ama yınede 2 mp ıle pıyasadakı tel lerın %75 ınden daha ıyı resım cekıo vıdeo kalıtesınıde beendım ses e zaten laf yok 4 e 3.4 luk tel dıım ıyıkı 6280 deılde bunu almısım
  • Allah utandırmasın... Mesajlarınızı bekliyoruz... hala n70 ile n72 arasında kalanlardanım :D
  • Hepınıze hayırlı olsun telefonunuz;
    sızden bır rıcam cektıgınız fotografları paylasabılırmısınız
  • Evet beyler, N72 topiği de burası oldu. Hayırlı olsun...
    Bu topic harici soru / paylaşımlar silinecektir...

İyi forumlar ...
  • Bu görsel radyo nasıl dostlar konturmü yiyor anlayan yapan varmı ben rds zannettim ama değilmiş şuan cebi kurcalıyorumda.
    Ekran bana fazla çünki 6630 kullanıyordum,65renk iddi bu 256bin devasa bana yeterde artar çok karizma bir cep tel iyiki almışım alanlara hayırlı kullanımlar.Bakalım bunu ne zaman değiştircez
  • quote:

Orjinalden alıntı: Revolver40

Evet beyler, N72 topiği de burası oldu. Hayırlı olsun...
    Bu topic harici soru / paylaşımlar silinecektir...

İyi forumlar ...

Evet Revolver sağol öyle bişeyki nokia serilerine soru soruluyor cevapveren yok karma karışık olmuş en iyisimi kim ne momdel kulanıyor ona girsin aynı kullananlardan cevap alsın ne o öyle karman çorman herşey oku ku bitmiyor az olsun öz olsun.
    saygılar...
  • Arkadaşlar N72 telefon aldım ancak 1-2 problem var telefonda bunlar yazılımsal olabilir.

İlk olarak video çekimlerde arka planda tiz bir ses duyuluyo bariz bir şekilde bu sesin ne olduğunu çözemedim.

İkinci olarak da telefon içerisindeki kayıtlı .aac formatlı ses dosyaları çalarken 2 kere hoparlörde ard arda bozulma oluyor. (bazen olmuyo ama tekrar tekrar çaldığımızda oluyo)

Şimdilik gözüme çarpan problemler bunlar. Bu problemlerle karşılaşan oldu mu N72 kullanıcılarına sorum budur???

Ne yapmalıyım???
  • yauw sorun sadece bendeki kulaklıktamı bilmiyorum, ses sonda ama kulaklıklardan çağrı esnasında ses az geliyor. şarkı felan dinlerken oldukça yüksek. çözüm ?
  • İlk olarak video çekimlerde arka planda tiz bir ses duyuluyo bariz bir şekilde bu sesin ne olduğunu çözemedim.
    Şuan öyle birşeyle karşılaşmadım!Yeni olduğu için bende bakındım ama yok.
    Diğer sorununa gelecek olursam Daha aac atmadım mp3te.Ama kendi çalgılarında öyle bir sorun yoktu yeni olduğu için göze batıyor olur yani normal bunlar takma ince düşünme.
    "Ne demiş atalarımız ölüyü fazla yıkarsan ya ossurur ya sıçar"

• quote:

Orjinalden alıntı: Kerub

yauw sorun sadece bendeki kulaklıktamı bilmiyorum, ses sonda ama kulaklıklardan çağrı esnasında ses az geliyor. şarkı felan dinlerken oldukça yüksek. çözüm ?

BU 6630dada öyleydi arkadaşım kulaklık olduğu için çağrıda az ses veriyor kulak sağlığı için.6630dan biliyorum.Kafana takma.
  • Peki arkadaşlar benimde bir sorum var görsel radyoyu ayarlıyan varmı ne işe yarıyor ben rds zannettim ama değil galiba kont yiyormu?Yapan varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Baracuda

quote:

Orjinalden alıntı: Kerub

yauw sorun sadece bendeki kulaklıktamı bilmiyorum, ses sonda ama kulaklıklardan çağrı esnasında ses az geliyor. şarkı felan dinlerken oldukça yüksek. çözüm ?

BU 6630dada öyleydi arkadaşım kulaklık olduğu için çağrıda az ses veriyor kulak sağlığı için.6630dan biliyorum.Kafana takma.

Saol kardeş de. yolda felan olunca çevre gürültüsünden adamın sesini duyamıyorum

• quote:

Peki arkadaşlar benimde bir sorum var görsel radyoyu ayarlıyan varmı ne işe yarıyor ben rds zannettim ama değil galiba kont yiyormu?Yapan varmı?

görsel radyo için abone olman gerekiyor. eğer turkcell kullanıyorsan 4440532 arayıp abone olman gerek. ocak ayına kadar bedava . ben radyolardan sadece powerturk ü gördüm destekleyen. kanalını açtığınd hemen soruyor görsel radyo aktif olsunmu diye evet dersen gprs den KB ler indikçe faturan şişiyor . interaktif radyoculukmuş güya, adam kandırmaca. şarkı çalarken kayıt imkanı, istekte bulunma, DJ ile online chat gibi işe yarayacakmış, henüz oturmamış daha.

• evet sanırım soz gorsel radıodan acılmıs arkadaslar maalesef telımız 1 haftalık fılan olduu ıcın turkcell wap mms radıo gıbı konularda destek veremıo ve bu konu bıraz sıkıcı turkcell henuz 6280 ıcın dahı bu desteı salıyamıyo ve bu desteın salanması sanıyorum bıraz zaman alıcak ben musterı hızmetlerıyle henuz gorustum cok yenı bır cıhaz olduu ıcın nokıadan bılgıler alınmamıs henuz dolayısı ıle bır ıkı ay bole ıdare etcez baska bı yolu yok ıse sanırım radıoda dınlıyemıcez radıo turkcellın soledııne gore yıl sonuna kadar ucretsız yıl sonundan sonrada ayda 1ytl yada 10 kontor olucakmıs
  • quote:

Evet arkadaşlar bende dahil olmak üzere N-72 kullanan arkadaşlar buraya gelsin çünki yabanılaştığımız ortamlarda soracak kimse yok en azından birbirimizi tanıyıp buradan haberleşebiliriz.
    memnun olmayan varmı alıpta,ben daha akşam üstü aldım.6630'u verdim 820ye aldım.Ankaradan.Elle.

hayırlı olsun, n72 nokia nın dizaynda kendini aştığı bir telefon gerçekten çok güzel ancak özellik olarak çok fazla değişiklik yok ama n70 yerinede bunu almak daha mantıklı, inşallah merak edenlerine faydalı bir topic olur ancak revolver40 ın yaklaşımı mantıklı olabilir ama fazla kısıtlamada iyi değil gibi.

• Yok daha neler radyo dinleyemicezmi ben ppeki nasıl dinliyorum görseli kim takar salla gitsin güzel çekişi var ama.Radyo pürüzsüz.Neyse altta yazı yazaydı iyi olmazmıydı emliyet kemerinizi takın filan diye geçiyor ya yazı.
  • quote:

Yok daha neler radyo dinleyemicezmi ben ppeki nasıl dinliyorum görseli kim takar salla gitsin güzel çekişi var ama.Radyo pürüzsüz.Neyse altta yazı yazaydı iyi olmazmıydı emliyet kemerinizi takın filan diye geçiyor ya yazı.

radyoyu dinliyorsun onda sorun yok, arka planda çalıyor.

var var hepsi var. şu an çalan şarkının adı nedir, kim söylüyor, cd si kaç lira hepsini yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerub -- 29 Temmuz 2006; 0:01:22 >

• arkadaslar radyo dınlıyen varsa yontemını solıyebılırmı bu konuda turkcellden hayır yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuĞraNz

quote:

Evet arkadaşlar bende dahil olmak üzere N-72 kullanan arkadaşlar buraya gelsin çünki yabanılaştığımız ortamlarda soracak kimse yok en azından birbirimizi tanıyıp buradan haberleşebiliriz.

hayırlı olsun, n72 nokia nın dizaynda kendini aştığı bir telefon gerçekten çok güzel ancak özellik olarak çok fazla değişiklik yok ama n70 yerinede bunu almak daha mantıklı, inşallah merak edenlerine faydalı bir topic olur ancak revolver40 ın yaklaşımı mantıklı olabilir ama fazla kısıtlamada iyi değil gibi.

Çok teşekkür ederim baktım ki böyle olmuyor konular karışmış soru soran var cevap alan yok en azından alan cep tel sahipleri aynı cebi kullananlara sorsun hemen yanıt alsın bende ponun için açtım.
    Saygılar iyi geceler...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.