Şimdi Ara

PlayStation 4 için resmi kutu açma videosu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
4
Favori
5.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• PlayStation 4 için resmi kutu açma videosu yayınlandı

Yurt dışı satışının başlamasına sayılı günler kalan PlayStation 4 için Sony, özel bir kutu açma videosu yayınladı. Farklı bir atmosferde, Sony WorldWide Studios başkanı Shuhei Yoshida tarafından gerçekleştirilen kutu açılışı kapsamında PlayStation 4 ile birlikte oyunculara PS+, Müzik ve Eğlence servislerini ücretsiz deneme fırsatı sağlayan bir ağ kuponu, İngilizce kullanım kılavuzu, bir adet DualShock 4 kontrolcü, HDMI kablosu, güç kablosu, mono kulaklık, USB kablosu ve tabi ki 500GB depolama kapasitesine sahip PlayStation 4'ün kendisi sunuluyor.

AMD tarafından geliştirilen Jaguar mimarisine sahip özel işlemcisi, dört modül içerisinde düşük güç tüketimli 8 adet x86-64 çekirdeği içeren çip aynı zamanda 18 adet işlem ünitesine sahip 1.84 TeraFLOP gücündeki grafik işlem birimiyle donatılmış durumda. Teknik olarak rakibi Xbox One'dan daha fazla kasa gücü sunan PS4'e, yüksek bantgenişliğine olanak tanıyan 8GB GDDR5 bellek eşlik ediyor. Sony PlayStation 4, 13 Aralık'ta 1399TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ile ülkemizdeki oyun tutkunlarının beğenisine sunulacak.

• Ne marifetliymiş bu PS4 . Dua edin de ONE iyi gelsin yoksa ps4den iyi kazık yiyeceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 Aralık'ta aynı videoyu çekmek dileğiyle.

• erdi bey kendi youtube profilinizden paylaşıyorsunuz keşke türkçe çeviri ekleseydiniz
  • Kutuyu beğendim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Ne marifetliymiş bu PS4 . Dua edin de ONE iyi gelsin yoksa ps4den iyi kazık yiyeceğiz

PS4 donanımsal olarak daha iyiyken ve daha ucuzken nasıl olacakmış o dediğiniz ? Anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faewox

quote:

Ne marifetliymiş bu PS4 . Dua edin de ONE iyi gelsin yoksa ps4den iyi kazık yiyeceğiz

PS4 donanımsal olarak daha iyiyken ve daha ucuzken nasıl olacakmış o dediğiniz ? Anlayamadım.

Rekabet ..

• Yeni gamepad tam bir facia.Hani bazı ürünler vardır üzerinden ne kadar geçerse geçsin şık dururlar bazı ürünlerde sırf yeni çıktı diye cezbeder ama bir süre sonra insanın midesini bulandırır ve ilkelliği temsil eder.Hah işte yeni gamepad aynen öyle.Eskisi çok daha şıktı.
  • Şu kutuyu bir de biz açsak:)

• Sonunda hdmi ve headset

• quote:

Orijinalden alıntı: arjen553

Yeni gamepad tam bir facia.Hani bazı ürünler vardır üzerinden ne kadar geçerse geçsin şık dururlar bazı ürünlerde sırf yeni çıktı diye cezbeder ama bir süre sonra insanın midesini bulandırır ve ilkelliği temsil eder.Hah işte yeni gamepad aynen öyle.Eskisi çok daha şıktı.

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 11 Kasım 2013; 14:12:34 >
  • Koskoca PS4'te mono kulaklik var. Saka gibi.
    Yine de alinir tabi ki ama hic koymasa daha iyiydi.

Edit: "...bir adet DualShock 4 kontrolcü, HDMI kablosu, güç kablosu, mono kulaklık, USB kablosu ve tabi ki 500GB depolama kapasitesine sahip..."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakoid -- 11 Kasım 2013; 14:54:30 >
  • Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Umarım keyifle güzel oyunlar oynarsınız.

• beni çok az eksilemişsiniz ayıp oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseaz -- 11 Kasım 2013; 23:12:36 >
  • Hay be... İşe gidiyorum.Orada izlerim
  • kaça mal olacağı umrumda değil. bu kez ps4ü alacağım. daha önce ps almak istedim hep ama almadım.
  • Alınabilecek tek yeni nesil konsol...

• On numara bes yildiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mæster

Koskoca PS4'te mono kulaklik var. Saka gibi.
    Yine de alinir tabi ki ama hic koymasa daha iyiydi.

Headset bu, yani bir nevi bletooth kulaklık gibi.Yadırgamadan önce biraz araştırın.
  • quote:

sen bi microsoftun eline düş bakalım o nasıl kazık atıyor öyle bir gör :D

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.