Şimdi Ara

XOne'ın İlk Gün Güncellemesinin Boyutu Açıklandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Microsoft daha önce Xbox One'da ilk gün güncellemesini yapmamızın şart olduğunu söylemişti. Söylenenlere göre ilk gün güncellemesinin boyutu 500 MB civarında olacak. Özellikle Batılı ülkelerde bu güncelleme çok kısa bir sürede indirilebilir.

Bu arada konsolun 15-20 saniye içinde kapanıp yeniden kendini açtığı söyleniyor. Tabi konsolun siz istediğiniz kadar bekleme modunda kalabileceğini ve bekleme modunda TV gibi birkaç saniye içerisinde açılacağını da belirtelim.

• 500mb degil 500gb olsa bile sorun degil Microsoft'a canımız feda.
  • 500mb çok fazla ben kesinlikle bu kadar bir uzun süre bekleyem 15-20 dakika içinde ben kesinlikle ps4 alırım
  • korsana karşı bir sistem galiba bu update. okuması yazması olmayanlarda yorum yazıyor, 15-20 dakika değil, saniye:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

korsana karşı bir sistem galiba bu update. okuması yazması olmayanlarda yorum yazıyor, 15-20 dakika değil, saniye:)

Pek yüksek boyutlu bir update değil.Ayrıca Türkiye şartların 15-20 saniyede mi indireceğini sanıyorsun ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Haberde de belirtmiş zaten Batı ülkelerinde kısa sürede indirilebilir diye. Burada yok öyle hız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

500mb degil 500gb olsa bile sorun degil Microsoft'a canımız feda.

Eksi vermek için giriş yaptım

• saçma sapan yorum yapmışsınız yine. update için 15-20 saniye dememiş. kapalı pozisyondayken 15-20 saniye içinde açılacağını söylüyor. update o kadar kısa sürmez zaten. ps4 için update yaparken bekleyeceksiniz elbette.
  • Güncellemeniz batsın, sizde batın sahtekar herifler.

• quote:

sonra mal deyince ceza veriyorlar.

• quote:

Sony fanboycukları hemen eksilemişler. Acaba kullandıkları işletim sistemi linux yada mac os felan mı çok merak ediyorum(?)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.