Şimdi Ara

LifeMaxx LM13551 driver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
16.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 yıl önce bim marketten LifeMaxx LifeMaxx LM13551 adında direksiyon seti aldım fakat driver cd'sini kaybettim bulamıyorum bunun driveri linkini bulabilirmisiniz ?

• Gerekli sürücüyü buldum iyi forumlar .
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    merhaba dostum bende kaybettım bana upload edermısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: xemirmustafax

merhaba dostum bende kaybettım bana upload edermısın

Hocam sizin Set hiç bozuldumu benimki şuan bozuk malesef.

http://www.dosya.tc/server36/1PheUk/Direksiyonseti.rar.html Link buyur.
  • Hocam Benim Direksiyonda şuanda bir problem yok birde 360 derece dönse direksiyon daha iyi olacaktı ama olmuyor işte . Sizdeki sorun nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xemirmustafax

Hocam Benim Direksiyonda şuanda bir problem yok birde 360 derece dönse direksiyon daha iyi olacaktı ama olmuyor işte . Sizdeki sorun nedir ?

Pedal bozuk servise verdim bisey yok deyip gonderdiler + 20 lirami bedavadan aldilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    Kardeş bende lifemaxx 13551 var bilgisayara takıyorum am cd si yüklü sonra cd yi kaybettim
    Birde oyuna giriyorum eskiden ne güzel çalışıyordu ama birdaha girdimde ise direksiyon dönmedi
    Pedallar basmadı yardım edermisin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LifemaXxxX L kullanıcısına yanıt
    Hocam bendeki sette peş para etmez en az 3-4 defa servise gönderdim en son pedallar ve vites bozuktu servise gönderdim birşey yok diyip geri gönderdiler + paramı almaları cabası.
  • herkese merhaba bilgi amacli yaziyorum. kullananlar yararlanabilir.pedal takiminin normal tus gibi calismasini degistirmek icin direksiyon kismini sokup ic kisimdaki anakartin uzerinde bulunan ufak kartin uzerinde sw1 acik pin mevcut onu kisadevre birbirne lehimleyin gaz ve fren hassasiyetini pedallar ile yapabiliyorsunuz. direksiyon ve pedallar tam olarak iyi calismiyorsada icindeki 10kohm potanslari degistirin. iyi gunler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nexsuslord N kullanıcısına yanıt
    Hocam benim gaz pedalı calısmıyor ama direksiyonda sorun yok ne yapabilirim servise verdim hiçbirşey yok dediler.
  • Direksiyon üzerindeki gaz düğmesi çalışıyorsa aradaki kablosunda veya jack girişinde problem vardır aynı sorunu bende viteste yaşadım girişini değiştirdim düzeldi. Eğerki fren çalışıyorsa gazdaki potansiyometre bozulmuştur. 20kohm'luk değiştimek gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexsuslord

Direksiyon üzerindeki gaz düğmesi çalışıyorsa aradaki kablosunda veya jack girişinde problem vardır aynı sorunu bende viteste yaşadım girişini değiştirdim düzeldi. Eğerki fren çalışıyorsa gazdaki potansiyometre bozulmuştur. 20kohm'luk değiştimek gerekiyor.

Direksiyon üzerindeki gaz düğmesi hangisi bilmiyorum hocam maalesef. fren çalışıyor ama gaz çalısmıyor potansiyometre nasıl değiştirebilirim pedal içi ss atarsam gösterebilirisiniz ?
  • direksiyonun sağ tutma kısmındaki
     LifeMaxx LM13551 driver

pedalı sökün göreceksiniz belkide kablosu kopmuş olabilir.
  • nexsuslord N kullanıcısına yanıt
    Hocam direksiyon üzerindeki gaz butonu calısmıyor. Pedalı açtım baktım kablolarda hiçbir problem yok görünüşte ama gaza basmıyor ve 2 pedal'da çalışmıyor ne ileri ne geri
  •  LifeMaxx LM13551 driver
  • hocam ürünün driveri varsa upload ederseniz sevinirim.teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurSAYAN

hocam ürünün driveri varsa upload ederseniz sevinirim.teşekkürler.

Buyrun hocam

https://docviewer.yandex.com.tr/?url=ya-disk%3A%2F%2F%2Fdisk%2FDireksiyon%20seti.rar&name=Direksiyon%20seti.rar&c=57cdc9e06d57

Sizin ürün ne durumda benimki 3 4 sefer servise gitti son kez gönderdim bozuk oldugu halde bozuk değil dediler elimde kaldı malesef .

• Hocam dosya bulunamadı hatası veriyor.Bidaha yükleyebilirmisiniz.
    Benim cihazın arada sırada gaz işlemiyor onun haricinde başka sıkıntısı yok.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurSAYAN

Hocam dosya bulunamadı hatası veriyor.Bidaha yükleyebilirmisiniz.
    Benim cihazın arada sırada gaz işlemiyor onun haricinde başka sıkıntısı yok.
    Teşekkürler.

Buyrun hocam tekrar

http://s9.dosya.tc/server/1csl08/Direksiyon_seti.rar.html
  • KARDEŞİM BENDE KAYBETTİM YENİLEYİP ATABİLRİMİSİN ACİL LAZIMDA YENİ ALACAGIM YOKSA DİYE YEDEKDE KALSIN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER <3<3<333
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.