Şimdi Ara

M.Kemal ATATÜRK'ün Ölümü ve Cenaze Töreni '' KONUSUNUN SİLİNMESİ HK.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktanda anlaşılacağı üzere , konu dışına '' M.Kemal ATATÜRK'ün Ölümü ve Cenaze Töreni '' isimli bir konu açtım ve içerisinde sadece M.Kemal Atatürk ve Ölümü ile ilgili paylaşım yapıldı.

Konu kurul dışı sebebi ile silindi. Bu konunun silinmesindeki esas sebebi merak ediyorum ve Milli bayramlarımızda logosunda Türk Bayrağı dalgalandıran bu forumda böyle bir durumu kınadığımı belirtmek için bu konuyu açıyorum. Ciddi anlamda üzüldüğümü ve şaşırdığımı belirtmek isterim.

İlk Mesajı '' Erkek Atarmış '' Çok Saçma Değil mi ?
    Kupon tuttu ama ucu yırtıldı :(
    Sınıftan bi çocuk artislik taslıyor . Yardım beyler lütfen.
    Kavgaya Çağıracağımız DH Yöneticilerini Yazıyoruz
    Hergün 3 er tane bomonti efes malt içen ben
    En Sevdiğiniz Çorba türleri
    Otobüste bakıştığım kızla nasıl tanışabilirim?
    Videonun sonundaki dayıya dikkat!
    Michael Sikkofield
    Burun estetigi oldum sorulari alayim (SS`li)(7 Kasim guncel ss)

.
    .
    AHMET KAYA Hayran Kulubü
    .
    .

vb. yüzlerce konu gerçekten bundan daha önemli bir konu.

İyi Çalışmalar.

• +1881 ne içiyorsunuz bu konuları kapatırken bunları açık tutarken yönetime bak
  • +1

Daniel Faraday imzanda çok güzel bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terliksi İnsan -- 10 Kasım 2013; 0:31:38 >
  • Silen şahıs nasıl bir açıklama yapacak merak ediyorum.Şimdi gelir siyaset içeriyor derler tam olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekip arkadaşlarım 10 Kasım münasebeti ile açılacak konuları ön görerek bir tane ana konu yapmayı ve diğer açılan tüm konuları silmeyi/kilitlemeyi düşünmüşler. Konunuzda tamamen bu niyetle silinmiş. İçerik/başlık olarak herhangi bir kural dışı durum bulunmuyor, konunuz içinde de tartışma çıkmamış.

Açtığınız konuyu bölüme geri aldım.

İlerleyen saatlerde konu içinde mutlak suretle tartışmalar çıkacaktır. Lütfen bu tür durumları şikayet sistemi ile bizlere bildirin. Teşekkürler.

İyi forumlar.
  • İlginiz için teşekkür ederim.

iyi akşamlar.
  • İyi geceler olacak
  • Gece daha yeni başlıyor , diyeceğim ama haklısın. Yavaştan yatmak lazım sabah erken kalkılacak malum
  • Konu çok güzel olmuş. Okurken yine tüylerim diken diken oldu. Silinme gerekçesi ise çok saçma. Tipsizlerin tipim nasıl konularına üst konu yapsınlar asıl Kızlı erkekli yorum yazıldığı için de silinmiş olabilir tabi. Çok doluyum çok!! Kendi ülkemde yaşayamaz oldum!!!! Neyse uzatmayayım, eline sağlık Forumda senin gibi insanların olduğunu bilmek güzel bir şey
  • Yönetim bu konuda destek oldu herhangi bir sıkıntı yok hatta konuyu desteklediler sağolsunlar. Adminleri ve yöneticileri bazen düşünmeden yargılayabiliyoruz. Ben tekrar teşekkür ederim.

Konu çözüme kavuştuğu için yanlış anlaşılma olmaması adına bu konununda silinmesini rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 10 Kasım 2013; 13:31:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.