Şimdi Ara

EVGA su soğutmalı GeForce GTX 780 Ti Classfied ekran kartını hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EVGA su soğutmalı GeForce GTX 780 Ti Classfied ekran kartını hazırlıyor

Sadece Nvidia tabanlı ekran kartı hazırlayan üreticilerden EVGA, geçtiğimiz günlerde dünyanın en hızlı tek GPU'lu ekran kartı olarak lanse edilen GeForce GTX 780 Ti için su soğutmalı özel bir versiyon hazırlığında. Classified olarak isimlendirilen ve Swiftech tarafından üretilen tamamı bakır HydroCopper su soğutma bloğuna sahip olan ekran kartı, Nvidia'nın 28nm üretim geometresine sahip Kepler mimarili GK110-425-B1 GPU'sunu kullanıyor.

Saat hızları açıklanmayan ancak tahmin edilebileceği üzere fabrika çıkışı hız aşırtmalı olarak gelecek ekran kartı, 14+3 fazlı güç tasarımı ve özel soğutucusu ile aynı zamanda hız aşırtma profesyonellerinin daha yüksek frekans değerlerine çıkmasına da zemin hazırlayacak. İki adet 8pin güç konnektörü ile gelen ve üzerinde çift BIOS bulunan EVGA GeForce GTX 780 Ti Classified ile uyumlu bir anakart üzerinde SLI kurumlumları gerçekleştirmek te mümkün. Görüntü aktarımı için çift DVI, HDMI ve DisplayPort konnektörlerini kullanan kart, G-Sync, ve ShadowPlay gibi yeni nesil Nvidia teknolojilerini de destekliyor.

Yakında piyasaya çıkması beklenen kartın satış fiyatı ise şu an için bilinmiyor. 

• yakında araba radyatörü bağlayacaklar bunlara

• B.M.W ye verin anasını ağlatsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queener

B.M.W ye verin anasını ağlatsın

Çağıralım yorumları alalım
  • kingpin bununla uzaya cikar artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evbot hazir, kart ciksin extreme oc li halde evbot kullanimini de anlatan detayli bir inceleme yapacagim hatta video inceleme bile olabilir

EVGA su soğutmalı GeForce GTX 780 Ti Classfied ekran kartını hazırlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.M.W -- 9 Kasım 2013; 22:28:06 >
  • Türkiye'ye neden evga ekran kartı gelmiyor? Ben hiç görmediğim için gelmiyor dedim belki geliyordur ama hiç görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Türkiye'ye neden evga ekran kartı gelmiyor? Ben hiç görmediğim için gelmiyor dedim belki geliyordur ama hiç görmedim.

TR ye gelmiyor çünkü adamlar TR deki firmalara güvenemiyor, bu adamlar müşterilerine o kadar düşkün ki ufak bir şikayet bile bunları rahatsız ediyor, bende dis. almaya çalıştım ama ne dediysem ikna edemedim, ama evga marka ürün isteyen olursa da uluslararası garantili olarak getirebiliyorum, üstelik TR de satılan aynı çipsetli kartlardan daha uygun fiyata.
  • Şu ekran kartlarını neden direk sıvı soğutma aparatlı satmıyolar merak ediyorum. Ekran kartı, üstünde H80 veya H100 gibi bir aparat ile monteli şekilde. Değişik olurdu gerçekten.
  • B.M.W kullanıcısına yanıt
    Şuan Vatanda satılan Asus DCU II OC 780 1.450 Lira.

Evga özel soğutma 780 i kaça getirebilirsin?

Daha ucuza dediğin 1.449 olmasın ama :)
    Vaybe ne markalar var, 780 ti alıcam ileride şuan erken daha özel soğutmalı modellerı çıkmadığı ıcın siz evga dısında yurt dısındakı herhangı ekran kartını getırebılırmsınız ? Türkiye fıyatındajn daha uyguna hemde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Şuan Vatanda satılan Asus DCU II OC 780 1.450 Lira.

Evga özel soğutma 780 i kaça getirebilirsin?

Daha ucuza dediğin 1.449 olmasın ama :)

1400 , evga 780 SC ACX + 3 adet oyun kuponu
  • quote:

Vaybe ne markalar var, 780 ti alıcam ileride şuan erken daha özel soğutmalı modellerı çıkmadığı ıcın siz evga dısında yurt dısındakı herhangı ekran kartını getırebılırmsınız ? Türkiye fıyatındajn daha uyguna hemde?

evet , hatta şuan TR de bile olmayan 780 Lightning i 1550 ye getiriyorum.
  • Titan öldü!
    Yaşasın yeni Titan!!!
    Hörrrr..... .)
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    bir ara Vektron Elektronik falan getirecekti ama halen daha getirecek işte. ürünlerine 10 yıl garanti veriyor ve müşteri memnuniyeti de iyiymiş. resmi facebook sayfasıhttps://www.facebook.com/EvgaTurkiye/info
    Ekran kartı almak istediğimde size özel mesaj göndericem, peki referansınız varmı? forumda sızden alışveriş yapanlar vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceman_54

yakında araba radyatörü bağlayacaklar bunlara

~Araba rad. olsa yine iyi hocam.. ben bir ara klima radlarına takmıştım 2 radlı klimalar var , güzel sistem olur

Hocam , bence evga bunu arap "ti" yüzünden yaptı benim düşüncem o yönde , çünkü arap alma mecburiyetinde kalıcaz , onunda tipi malum 690 + titan yapabileydik iyi olurduda , mimari fantazileri işin içine girdiği için titanıda bıraktık 780 ti yi bekliyoruz titanı 2 ye katlar bir fiyatla gelmez inşallah arap ~ 6 gb modeli.. geldiği gibi o arabı parçalarım hocam

~Bakalım asus ne yapacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycho53 -- 9 Kasım 2013; 22:50:46 >

• quote:

Ekran kartı almak istediğimde size özel mesaj göndericem, peki referansınız varmı? forumda sızden alışveriş yapanlar vs.

profilimden referanslar sekmesine bakabilirsiniz 80 in üstünde ref. var.
    Tamam, kışa doğru inş 780 ti alıcam sizinle konusmadan almam
  • Geçen senelerde Evga , Türkiye'ye geliyor diye söylentiler vardı. Yalan oldu herhalde.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.