Şimdi Ara

WD Blue Slim 1 TB sabit disk video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda WD'nin 7mm'lik kalınlığıyla ince dizüstü ve ultrabooklar için tasarladığı 1 TB kapasiteli mekanik sabit diskini inceliyoruz.

• güzel inceleme
  • benim çevremdekilere mi rastlıyor bilmiyorum ama wd den nekadar hdd alan varsa sıkıntı yaşıyor evet garanti hallediyor yenisini yolluyor ama olan kaybolan verilere oluyor.
    performans olarak bilmiyorum ama bende wd nin güvensizlik algısı olduğu için tercih etmiyeceğim bir marka.

inceleme için teşekkür ediyorum

• Bu nasıl bi konuşma ritmi böyle ? Normal insan gibi konuşsanız olmuyor mu ? Bu ne böyle, çok rahatsız edici.

• Her ne kadar fiyatları ile boyutları makul olsa da eski bir teknolojiye yatırım yapmayı gereksiz buluyorum. SSD kullanan biri, yüksek performansı görmüş biri bilgisayarına HDD takmayı düşünmez. SSD + harici HDD ile çok güzel bir performans ve ileriye dönük bir seçim yapmış olacaksınız.

• Ellerine sağlık güzel inceleme.

• Ellerinize emeğinize sağlık,inş karşılığını alırsınız...

• Güzel inceleme teşekkürler...

• Valla birisi seri - yi basmış gitmiş.İşsizlik nelere kadir.İnceleme iyi fakat dabulyu de neden denir anlamam.5 es 4 es der gibi.

• konuşma şekli on numara

• 7 yildir wd marka 250 gb diski kullaniyorum benim kadar hdd yi silip yeniden dolduran az kisi vardir buna ragmen daha of dedirtmedi wd ye atan arkadas icin yazma geregi duydum

• fiyatı nedir ürünün acaba

• IMPROVER arkadaşa katılıyorum uzun zamandır wd kullanıyorum. Şuanki pc'imde 4 hdd si takılı. External olarakta kullanıyorum. Çok uzun zaman geçti hepsi sağlam. Birinde bad sector oluşmuştu oda voltaj değişikliğinden kaynaklı hddnin suçu yok (:

• Güç tüketimi düşmüş. SSD kadar olmasa da tasarruflu olduğu bariz ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: IMPROVER

7 yildir wd marka 250 gb diski kullaniyorum benim kadar hdd yi silip yeniden dolduran az kisi vardir buna ragmen daha of dedirtmedi wd ye atan arkadas icin yazma geregi duydum

Aynen. katılıyorum, biri sıfır, diğeri ikinci el, 2 adet WD.kullanıyorum, ikinci el olanı 3.yılına girdi ama en ufak problem yok, 500 Gb black serisi.

Yalnız işin ilginci, diğer 500lük blue serisi, blackden daha performanslı çıktı, normalde tam tersi olması lazımdı. Ben her iki diski de depo için kullanıyorum o nedenle sorun değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanimhaber özüne döndü.İnceleme videoları peşpeşe geliyor hayırlısı

• Playstation 4 için üretilmiş

• En az on tane WD disk almışımdır. Sadece bir tanesi bozuldu. Onda da yenisini verdiler...

• Ender Bey sizin bu tip haberlerinize çok alıştık. Lütfen bizi yeni OEM ürünler hakkında bilgilendirmeye devam edin :)

iyi akşamlar.

• Aslında içinide açsaydınız iyi olurdu, merak ettim şimdi nasıl bir sistem var acaba :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.