Şimdi Ara

Ne kadar maaş alıyorsunuz? (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
23
Favori
12.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metinsemer

Yaş 19 maaş 3500

Hangi işi yapıyordun pardon?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: miroslavs

quote:

Orijinalden alıntı: metinsemer

Yaş 19 maaş 3500

Hangi işi yapıyordun pardon?

devlette teknisyenim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özeldeki teknisyenler 1250 alıyor en fazla.
  • up up
  • sakallıyan S kullanıcısına yanıt
    Aldığınız para ülke şartlarına göre çok iyi ama standartlarınız yüksek sanırım.
  • Bilgi İşlem(HelpDesk) , maaş 1280TL, maalesef I.T. sektörüne gereken değer verilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hero-

Bilgi İşlem(HelpDesk) , maaş 1280TL, maalesef I.T. sektörüne gereken değer verilmiyor.

Hocam nerde çalışıyorsunuz acaba ?

• Ozelde 1700-2000 alirim herhalde. Ama issizim evde yatmak daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Chemicals

quote:

Bilgi İşlem(HelpDesk) , maaş 1280TL, maalesef I.T. sektörüne gereken değer verilmiyor.

Telekomünikasyon şirketi kardeşim, ismi önemli değil, sende mi bizim meslektensin yoksa
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chemicals

quote:

Telekomünikasyon şirketi kardeşim, ismi önemli değil, sende mi bizim meslektensin yoksa

Evet bende stajyerim büyük bir firmada ıt help desk hizmeti veriyoruz.

• 2700 tl yas 24 belki standartların üzerinde bi maas olabilir yaşıtlarıma göre lakin yetmiyor.(Bilişim üzerine hizmet veren bi firmanın teknik servis sorumlusuyum )
  • 2500 maaş ikramiyelerle 3000 civarı devlet işçisiyim yaş 20
  • 1200 Tl +mesai ücreti ve bayramlar yaş 18
  • Kuzenim mersinde devlet memuru olarak basladi (gumruk). 2750 ile basladi sonra 3500 oldu galiba. Baya baya para biriktirdi bir senede punto aldi babasida yardım etti. Bir daha ki sene evlenecek. Yuksek lisansini marmarada yaptı. Anadolu unv. derece ile ayrildi. Ktu de de okudu. Yani beyler hani diyosunuz ya yok 3.5k zor 5k zor bence okuyan adam için hic zor degil

• 2.ligde bir takımda futbolcuyum maaşım sabit değil maç başı,maçın önemi,takımın performansına göre ekstralar oluyor yaklaşık 5-6 bin arasını buluyor şükür olsun.Hayalim Tarih öğretmeni olmaktı bee
  • Aile şirketi var. Şirket dediğime bakmayın ben daha liseye gitmeme rağmen işlerin büyük kısmını ben yardimci oluyorum. Okursam düzenli bir hayatım olur fakat kendi işimi kurarsam iyi kazanirim Nakliyat firmamiz var, eskiden evden eve yapardık, çevremiz olduğunda sirket konumunda olduk, birçok firmanın taşımacılık islerini ucuza yaptigimiz için tercih ediliyoruz.
    Taşımacılık işine amelelik gibi bakabilirsiniz ama o amele dediğiniz adama günlük 120 tl veriliyor

• Yaş 21 ingilizce öğretmenliği okuyorum.

Yazları barda çalısıyorum 1800tl maaş + Bahşiş aylık 2400 falan oluyor. Yemek + kalacak yer + ssk+ içki var.
  • SolSerçe kullanıcısına yanıt
    İşçi haftada kaç gün çalışıyor hocam?
  • baba parası +mynet + dailymotion+youtube

aldıgımın paranın %25 bna kalıyo hepsini anam alıyo yaptıgı şeyde altın :(
  • Örnek güzel de yanlış biraz. Kuzenin o kadar okumasa da devlet memuru olabilirdi. Sadece bir okul bitirmen ve kpss'de kurum sınavlarında basarılı olman yeterli memurluk için.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.